וויכוח שיש לי לגבי נסיעה ברכב ללא רישיון. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וויכוח שיש לי לגבי נסיעה ברכב ללא רישיון.

MilkMan

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אף אחד לא מתכוון לקחת שום של אף אחד, סה"כ וויכוח.

מה שהוא בעצם אומר זה:

הוא לוקח של אבא אם רשות, אין לו רישיון, וגם לי אין, ואני נוסע איתו ביחד [יושב לידו] ועוצר אותנו שוטר, הוא כמובן מקבל שלילה, אבל השאלה מה יקרה לי?

הוא אומר שאני לא מקבל כלום ואני אומר שאני מקבל שלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהוא בעצם אומר זה:

הוא לוקח של אבא אם רשות, אין לו רישיון, וגם לי אין, ואני נוסע איתו ביחד [יושב לידו] ועוצר אותנו שוטר, הוא כמובן מקבל שלילה, אבל השאלה מה יקרה לי?

עם* (ההדגשה במקור lol)

:P :P :P :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר, שוטרים לא עשו באצבע.

באמת? זה דווקא חבורה של אנשים מטומטמים במיוחד...טוב אז לא באצבא ,אבל אולי אמא שלהם נכנסה להריון

מ"המקום שבו השמש לא זורחת לעולם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהוא בעצם אומר זה:

אם כבר שיגיד שאבאלה לא ידע,כי אם לקחת את האוטו של אבא והוא נתן לך אותו כמובן בידיעה שאין לך רישיון,הוא יכול לאכול יותר חרא ממך....
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה אם זה כ"כ מעניין אותך מתי ולמה תקבל את העונש.

קודם כל הנהג בלי שום קשר יקבל שלילה\דחיה של הרישיון. עכשיו אתה אם לא ידעת ותוכל להוכיח את זה אז לא יעשו לך כלום, אבל אם ידעת שאין לו רשיון העונש שתקבל הוא על זה שאתה שותף לפשע.

עכשיו יש שני סוגים של שלילה, יש את אלה שאין להם רשיון ונוהגים אז הם מקבלים דחייה של 4 שנים נראה לי, ויש את אלה שיש להם רישיון וסתם נגיד הם קיבלו שלילה ובכל זאת נסעו, אז הם בד"כ מקבלים קנסות והגדלות של שלילה כי מה יעזור לשלול עוד ועוד? בסופו של דבר גם יחרימו את האוטו אז לא לנסות לעשות שטויות.

ועומר-תירגע שוטרים הם בני אדם ואני מכיר כמה שוטרים אוקי? ולא מהסוג של השוטרי תנועה אלה מהסוג שמכניסים אותך לניידת מסדרים לך את הפרצוף מחדש ומעיפים אותך-תגיד להם שעשו אותם באצבע ונראה אם תוכל להגיב פה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי לך את החוקים לפי מה שהבנתי .. בעמוד הקודם..

ואני חושב שגם מחרימים את האוטו .. כאילו אם האבא נתן לך את האוטו אז מחרימים לו אותו..

אז אל תעשו את זה..

אנשים זה לא ממש לא מומלץ..

אין בן אדם שיותר מת לנהוג ממני.. אני מאז שאני ילד קטן אני חולם על זה... אין זה הדבר שאני הכי רוצה.. ולא נהגתי אף פעם באוטו או הייתי באוטו שמישהו בלי רשיון נוהג חוץ מפעם אחת בישוב של דוד שלי..

חוץ מזה לא עשיתי את זה בחיים כי אני מפחד שלא יתפוס אותי שוטר ויזיין אותי..

אז הנה אני חיכיתי ובקרוב יש לי רשיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...