היו היה קומנדוס, דספרדוס, ועכשיו רובין הוד! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היו היה קומנדוס, דספרדוס, ועכשיו רובין הוד!

marking

Recommended Posts

מי שאוהב משחקי אסטרטגיה טקטים ודאי משחק/שיחק במשחקים קומדוס/2 ודספרדוס...

ועכשיו יוצא רובין הוד, שאמור להיות משחק שבאמת חורשים אליו, לעומת דספרדוס למשל, שיש שם "רק" 25 שלבים, רובין אמור לתת הנאה של עד 40 משימות, ו12 גיבורים במשחק ולכל אחד 3-4 יכולות שונות.

יצא דמו אתמול והממשק שם ב00ל כמו בדספרדוס וקומנדוס, אולי שינוי פה ושם, אותה חברה שהוציא את דספרדוס...

לינק איך לא?!

גרפיקה נהדרת ונוחה לעין, מבט איזומטרי... דמויות מפורטות נהדר... מותאם לזמנו של המשחק (בימים הביניים לא?)

תהנו

ותנו דעות בקשר למשחק...

ועכשיו נעבור לב-ע-י-ו-ת שלי עם המשחק (איך לא...)

כאמור יש לי רדאון 8500, ולפני שהחלפתי אותו מGF4 MX לא היו בעיות כל שהם במשחק דספרדוס...

ואז קניתי את הרדאון הגיבור שלי ;D וכשאני משחק אז אחרי 10 דקות משחק פיתאום הכל נמרח לי ואז יוצא לי בחזרה לוינדוס...

וככל הנראה, זה קורה לי גם ברובין הוד, אחרי איזה 12 דקות משחק זה יוצא לי, והורס לי את כל המשימה!

מעצבן, מישהו חווה בעיה דומה? אם יש לכם רדאון אז תנסו בבקשה ותגידו איך זה?

דריוורים עדכניים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה עידכון ל directX עכשיו יש איתו מלא בעיות עם המשחקים החדשים ומיקרוסופט כל הזמן מוציאה בטא.

יש סיבה מיוחדת למה אתה סתם מזיין בשכל? זה ממש לא סופי (ואפילו קרוב לוודאי שזה לא זה) שהבעיה היא בDIRECTX.

תבדוק את המדריך הזה:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=6;action=display;threadid=18176

איזה ווינדוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וינדוס PROXP (כמו במפרט)

אולי בעיה בדריוורים? אני משתמש ב2.3 של קטלטיס.

נו למי יש פה רדאון ויכול לבדוק ת'משחק?

לי יש r8500 le ץ סבבה (ועובד)

לפי דעתי זה משחק דיי מגעיל... אני לא מבין בדיוק מה צריך לעשות... (גראפיקה לא משהו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...