הדמו של nfs:hp2 יוצא לאוויר העולם - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדמו של nfs:hp2 יוצא לאוויר העולם

Funkyzord

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השליטה במכוניות דווקא לא שונה כל כך מ NFS 5 או NFS 4 .

ד"א יש לי Ti4400 ...למה המשחק לא רץ לי חלק ב 1600X1200 ?

של איזה חברה?

של לידטק....מה זה משנה. במחינת ביצועים כולם אותו הדבר; שתיי פריימים יותר , אחד פחות ,זה כבר לא משנה .

אני מריץ אותו עם פנטיום 2.0G (עד היום אני מצטער שלא קניתי ) ועם 512MB PC2700 .

המשחק רץ אבל יש קטעים שיש תקיעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כל שאר סדרת הNFS המשחק מאוד מהנה ומושקע גראפיתף האכזבה הקלה שאני מקווה שתעלם עם צאת המשחק המלא היא שכל הסביבה דומה מאוד לNFS5 ודומה שכל מה ששופר זה רק מראה המכוניות (ששופר מאוד מאוד מאוד עד שחשבתי שהמכוניות הן תצלום מציאותי במסך הבחירה!) אבל כל הרקע והסביבה נורא דומים וחבל (למשל הנתיבים בכביש בעלי זוית חדה ואין פירוט של הפריטים הקטנים וחבל מאוד) אבל הדמו נראה כמבשר לטובות וטהבתי מאוד. תודה רבה קובי על השרת המהיר גם זה היה מעולה.

עכשיו, יש עדכונים לדמו או לגבי המשחק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב למשהו קטן..

מסתבר שלא רק במציאות המשטרות עושות טעויות כמו להפציץ אחת את השניה וכו', זה קורה גם במשחק!

כאשר המסוק מפיל פצצת עשן כזאתי שמתפוצצת הנהג החכם של המשטרה נכנס בה ומתגלגל על הניידת השנייה שיש !

פשוט שולט :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עכשיו קובי מעוצבן, והוא מעוצבן מאד :

1. למה אין לי אפשרות לבחור רזולוצייה של 1200\1600 ?

2. למה המשחק נתקע ? מה הם מפגרים ? ואם זה ימשיך ככה ה-ATI יגמור תסיפור שלו אצלי מהר מאד...

3. המשחק מדהים, מה שיותר מעצבן אותי שהוא טס לי על 1280 וכ"ו כולל AA והוא נראה פצצתי כמו תמונה מדהחם חלק וכייפי אבל נתקע, זה כל כך מעצבן !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KoM, מתי הוא נתקע? סתם ככה במהלך המשחק? או בזמן ספציפי שדבר כלשהו קורה? כמו שלי ולעוד אחד זה קורה כאשר זורקים את הפצצות מהמסוק, אצלי פתרתי את הבעיה שהורדתי את ה Effects לאמצע, עכשיו התקיעות הקצרות זה רק שאני משחק הרבה והקריסטל אורב רותח כבר..

בכלמקרה, תנסה, אולי זה יעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...