Sparkplug - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sparkplug

SD Project

Recommended Posts

פלאגים למכונית ישנה (היום משתמשים בהצתה אלקטרונית).

(פלאגים-פלאטינות, מוכר?).

בכל מכונית משתמשים בפלאגים

הכוונה היא למערכת שמנהלת את ההצתה.

במקום חלק מכאני אז מערכת ממוחשבת שמחוברת למחשב מנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התותח תפוחי אדמה עוד לא יצא לך מהראש הא... :P

חחחחחחחחחח בינגו :)

עד שהכל בנוי אחרי הרבה ניסיונות עם שוקרים של מצתים כלום לא עבד אז החלטתי ללכת על פלאג של אוטו.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח בינגו :)

עד שהכל בנוי אחרי הרבה ניסיונות עם שוקרים של מצתים כלום לא עבד אז החלטתי ללכת על פלאג של אוטו.

:xyxthumbs:

אני קניתי בהום סנטר סוג של מצט שהוא לא בדיוק מצט אלא שאתה לוחץ על כפתור אז יוצאים ניצוצות :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Neo

תכין תערובת של דלק (רצוי סולר, הוא מתלקח יותר מהר) וחמצן כמו באוטו במקום אטום שיש לפלאג גישה אליו (במקום שהוא מצית)

ותן לו כמה וולטים, זה אמור להספיק להצית את הסולר והאוויר ולהעיף את מה שמעליו (בהנחה ששמת הכל כמו שצריך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי בהום סנטר סוג של מצט שהוא לא בדיוק מצט אלא שאתה לוחץ על כפתור אז יוצאים ניצוצות :o

תמונה מש'ו ?!

Neo

תכין תערובת של דלק (רצוי סולר, הוא מתלקח יותר מהר) וחמצן כמו באוטו במקום אטום שיש לפלאג גישה אליו (במקום שהוא מצית)

ותן לו כמה וולטים, זה אמור להספיק להצית את הסולר והאוויר ולהעיף את מה שמעליו (בהנחה ששמת הכל כמו שצריך)

אתה יכול לפרט יותר ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הרעיון הבסיסי שלי

untitledgf6.jpg

הרעיון הוא שיש לך גליל שחסום מלמטה

בו יש ברזל שחוסם כמעט את כל שטח הגליל (משאיר מעט מקום בשביל שגזי הפליטה ייצאו, בלי מערכת שמתבססת על רצועת תזמון, אבל חוסם כמעט הכל כדי שתהיה תנופה טובה)

עליו אמור לשבת תפוח אדמה

אל תא הדלק יחובר פלאג, ואליו אתה יכול לחבר אפילו מצבר דרך סטרטר של אוטו ישן או משהו

ברגע שתתן סטרט הפלאג יצית את התערובת שיש בתא ויגרום לחוצץ לעוף למעלה ואיתו התפוח אדמה

מערכת יותר מתוחכמת (ויותר יקרה וקשה, אבל יותר חזקה) מתבססת על מיכל דלק שנמצא בצד ושני שנפתחים ונסגרים (כשהם סגורים הם אטומים)

ע"י רצועת תזמון (כמו במכוניות) אתה דואג שתא הדלק והתא השני ייפתחו יחד (כדי שאוויר ודלק ייכנסו), החלונות ייאטמו והדלק יוצת

אחרי זה הרצועה צריכה לפתוח את החלון שממנו נכנס אוויר כדי שהתערובת תצא

מה שחסר לי במערכת השנייה זה רכיב שמונע מהחוצץ לעוף (מה שמבטל את הצורך בפתיחת החלון אבל אתה מאבד עוצמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...