המלצה ל- HD SATA2 80GB - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה ל- HD SATA2 80GB

kipi25

Recommended Posts

שלום,

אני מתכנן מערכת חדשה (מבוססת קונרו), ואני מעוניין ב HD קטן (80GB) למערכת הפעלה + תוכנות.

יש לי כרגע HD 200GB DIAMODMAX 10 SATA, שאותו אני מוסיף ככונן בלבד + PAGEFILE על המחיצה הראשונה שלו.

תמליצו לי בבקשה על HD 80GB שישמש אותי לצרכים הנ"ל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שכרגע המקסטור שהזכרתי (200GB) מתפקד גם ככונן מערכת, יש לי אותו קצת יותר משנה,

והוא כבר מתחיל לגלות סימני עייפות (איטיות, רעשים מוזרים), אז אני קצת חושש ממקסטור.

חשוב לי לציין שהמחשב עובד (וגם החדש יעבוד) כל הזמן, ללא כיבוי, אך כמעט ללא מאמץ (בעיקר אימיול ברקע)...

ייתכן שצריך לקחת את זה בחשבון? אולי לא כל HD יכול לעבוד לאורך זמן (שנתיים שלוש), ויש כאלה עמידים יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שכולם בסדר, כולם עושים עבודה לא רעה (אחרת לא היו נמכרים...).

אני מחפש המלצה למשהו שיתפקד טוב (אפילו מצויין) ככונן מערכת, אבל לא ברמה של רפטור (יותר מדי יקר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי קח את זה http://logicpc.co.il/eng/itdetail.aspx?icom=8252&fl=1#BasketAnc

יש לי 4 כאלה במערכת אחרת בבית שגם משמשת כמערכת הורדות

הם לא עושים צרות שקטים, עובדים נון סטופ כבר שנתיים בערך והם בסדר גמור

תתחדש! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה, אבל אם יש לך 4 כאלה, אז לא כולם מתפקדים ככונן מערכת - עליו מותקנת מערכת ההפעלה.

כנראה שלא מיקדתי את השאלה שלי: יש שיותר מתאימים לתפקד ככונן שעליו מותקנת מערכת ההפעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה.

אם אפשר עוד המלצות / חיזוקים למה שכבר הומלץ ?

ועוד שאלה: מה השפעת ה HD על קידוד סרטים? האם לרפטור יהיו ביצועים טובים בהרבה מאלה של HD 7200 רגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן היו לו ביצועים הרבבה יותר טובים אבל זה בא על חשבון רעש (נשמע כמו מטוס ההארד דיסק) וגם המחיר 1000 שקל ל36 גיגה 1500 ל76 גיגה ו2500 ל150 גיגה

תעשה את החושבים שלך ותחליט מה עדיף לך מחיר או ביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...