תראו מה אנשים ב BIT-TECH חושבים עלינו... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראו מה אנשים ב BIT-TECH חושבים עלינו...

comix_dude

Recommended Posts

תראו מה אנשים ב BIT-TECH חושבים עלינו...

תגיבו ותעזרו.......למה החדשות הזרות לא עוזרות לנו...... כולם חושבים שאנחנו הטרוריסטים החסרי הנשמה הרוצחים חסרי לב............

http://forums.bit-tech.net/forumdisplay.php?f=44

http://forums.bit-tech.net/showthread.php?t=117621&page=1&pp=20

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכנות? שם המאבק כבר אבוד. הם כבר יודעים טוב מדי לצטט את ה"ססמאות".

סיסמאות שקל מאוד לדקלם כשאתה יושב במרחק 8,000 קילומטרים.

כמו כן הרבה יותר קל להם להאשים מישהו שיש לו פרצוף, ופרצוף שמתיימר להיות מדינה דמוקרטית.

לעומת החיזבאללה ולבנון שלכולם ברור כבר שהן מדינות טרור, כך שכבר מצפים מהם להתנהג באלימות ולשחק משחק מלוכלך. ולא במיוחד מתרגשים מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן הרבה יותר קל להם להאשים מישהו שיש לו פרצוף, ופרצוף שמתיימר להיות מדינה דמוקרטית.

לעומת החיזבאללה ולבנון שלכולם ברור כבר שהן מדינות טרור, כך שכבר מצפים מהם להתנהג באלימות ולשחק משחק מלוכלך. ולא במיוחד מתרגשים מהם.

אני אישית גם התקלקלתי מאז התיכון שהייתי יותר עמוק בסצנת הwarez.

אני בקושי יודע לחבר שני משפטים באנגלית בלי שגיאות תחביר :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, יש כל-כך הרבה שונאי בעולם שהמאבק הזה די חסר סיכוי

ואתם כבר יודעים שויכוח פוליטי תמיד מסתיים כשכולם מחזיקים באותן דיעות כמו מקודם...אז מה הטעם?

ודבר אחרון

סצנת הwarez.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר צריך להראות את הנזק שהקטיושות עושות אבל אף פעם לא תתקרב ללבנון ברמה הזאת שם מנסים להראות את הגופות מכל זוית אפשרית והכל במטרה שבעולם ישנאו את להם קל לשנוא את הם נמצאים בחצי השני של העולם איפה שתאונת מכוניות עם כמה פצועים נחשבת לנוראית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם אחד שמשווה את המלחמות בין בריטניה לבין שהם נחלמו בטרוריסטים של IRA האירים ושהם רצחו תינוקות וילדים ושהם (הבריטים) לא מחקו את אירלנד בתגובה.... אבל קשה מאוד.. אני מסכים איתך מאבק אבוד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאלה אנשים צבועים יש בעולם הזה, ואני לא מאשים אותם אני מאשים את המדינה שלנו, ההסברה שלנו שווה לתחת. אין מה לומר בכל מה שקשור בהסברה החיזבאללה כיסח לנו תתחת וניצח אותנו בקלות, איך שהם מראים שם את הגופות ואת המשפחות שבוכות ולא משנה מה הם עושים ומה עושים להם הם מראים את זה הכי טוב שאפשר שישנאו אותנו שאנשים בעולם יראו את זה וגידו "תראו מה עושים להם" ואצלנו מה מראים "יש אזעקה בחיפה להיכנס למקלטים" 5 דקות אחרי זה מדווחים על נפגעים וזהו מראים קצת תמונות מהבית שנפגע וכל השאר לא אכפת. אם יצלמו את הילדים שנפגעים ואת מהקשישים שנפגעים ויעשו סרטון הסברה רציני על כל מה שקרה מהתחלה ועד הסוף וישדרו את זה בעולם אז זאת תיהיה הסברה רצינית ואני מדבר על הסברה שתתחיל משנת 2000 שיצאנו מלבנון עד עכשיו. שמראים שיצאנו מלבנון ואז יצאנו מעזה והכל במטרות שלום ובמקום זה החיזבאללה התפתח והפתח חפר מנהרות אז איזה שלום אפשר להשיג עם אנשים כאלה?

מה שכן רק את רואים ככה, תראו מה ארה"ב עשתה בעירק, מעמיסים גופות של ילדים של זקנים נשים של כל אחד מעמיסים על משאיות וזורקים אותם באיזה בור, תראו ברוסיה אמרו לאנשים שאם הם רואים צ'יצ'ני אפילו הולך ברחוב תרצחו אותו, בצפון קוריאה בכלל כבר יש מחנות השמדה, אבל את מי יאשימו? את . תאמינו לי הייתה צריכה להשתיק את כל העולם לא להכניס לא לפה ולא לבנון אף אמצעי תקשורת, רק נזק עשינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגבתי בחריפות שם...ממש התעצבנתי [בלי קללות אבל,רק עם הוכחות מוצקות-מומלץ לראות את הסירטון שהבאתי אליו לינק שם]

הנה התגובה שלי [סליחה אם יש שגיאות כתיב באנגלית,כתבתי ממש מהר ובעצבים]

its sad,but you people were brainwashed by the media...this just prooves me that hizbollah won at this part....now most people in the US and in europe see hizbollah as the "good guys" and israel as the "bad guys"....

now let me remind you a few things:

-first of all-they srarted it...israel had to act as hard and as bad as it could-those a**holes kiddnapped two israeli soldiers and killed other more...and by that they broke an agreement not to attack each other...

-second of all-the whole point of the hizbollah is that israel will kill as many innocent people as possible,and how do they do it?simple,they fight in civic areas that are populated with civilians...that way it is IMPOSSIBLE not to kill civilians and innocent people...

the building that exploded yesterday-well,what could they do?they shot from that building on israel and killed an israeli civilian,then hid inside of that building...what would you do in such a case?let those terrorists keep on the shooting frenzy from that building?i heavily doubt that.

one of the things that really pisses me off is that nobody covers israel`s side in that war...everyday the hizbollah shoots over 140 [!!!] missles at israel...all these missles couse the death and injury of many many many israeli civilians ...but for some odd reasons-it seems like the europeans and the guys and the US simply dont care that civilians in israel are killed,it feels like their lives aren`t important enough for the media to cover it...all they care is about those "poor little lebanese civilians",those who were killed by hizbollah`s fault [why is it their fault?i think I already explained it-they use the civillians as a human shiled]

the media around the world is stupid enough to keep calling israel a terrorist country...and by that they proove that the "human shiled tactic" the hizbollah uses is effective,and therefore they will keep using it....without the defected media coverge,it might have been possible that hizbollah would have never used such a tactic in the first place.

its not israel`s fault-its hizbollah`s fault and the media`s fault,the media is the murderer

now,let me show you how does it feel like to live in israel these days

here`s a link to a short movie that was taken during one of the hizbollah`s attacks on haifa,somthing that you won`t see at CNN for sure.

http://news.nana.co.il/Article/?Art...=386544&sid=126

by the way-5 civiillians were killed in that missle strike,i doubt if anyone covered this...

and let me give you a little more food for thought-if one of the countries in europe was being attacked by missles strikes everyday constantly,wouldnt YOU go on a war againts that terrorists?would you try to stop it by all means neccesarry?we all know that hizbollah will not accept any non-violent agreement.

now,here`s what you guys don`t understand-if we`ll stop attacking them [that`s what most of you guys here want to happen],they will keep attacking us...yay,so we`ll die in here,they`ll celebrate their small "victory" and the media will cover on the israeli side....great way to end the war.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמישהו יעלה להם את הסירטון של חיזבאלה יורה קטיושות מתוך כפרים אזרחים.

הקלטתי מערוץ 2.

אני יכול להביא לכם את זה גם לא חתוך.

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=23CE414D16007BDD

קישור ישיר:

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=check_download&ufid=23CE414D16007BDD&key=9d977945f8e2108fe4c40ec1090722a176bf0c28

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמישהו יעלה להם את הסירטון של חיזבאלה יורה קטיושות מתוך כפרים אזרחים.

הקלטתי מערוץ 2.

אני יכול להביא לכם את זה גם לא חתוך.

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=23CE414D16007BDD

קישור ישיר:

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=check_download&ufid=23CE414D16007BDD&key=9d977945f8e2108fe4c40ec1090722a176bf0c28

אל תתאמץ עם הקלטות, תן להם את האתר של צה"ל עם הכתובת לראות את הטילים המשוגרים עם הסבר קצר על מה הם רואים בהתקפה.

ואם הם יענו משהו לא במקום תבקש מהם לראות את ההקלטות של החיזבאללה לראות אם גם הם מצלמים את הפגיעות הממוקדות שלהם במתקנים אסטרטגים בישראל ושהם בטעות מחטיאים ופוגעים באזרחים, כמובן שהם עושים את זה עם הטיל המתקדם ביותר בעולם הקטיושה.

חבל שלא הקשבתי בשיעורי אנגלית גם אני הייתי מגיב שמה.

ד"א להוא שכתב את ההודעות יפה הסברת אותנו תמשיך ככה וכמובן בלי קללות ובלי פניות רגזניות שיראו שאנחנו אנשים בדיוק כמוהם אם לא יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...