מה הייתם קונים תמליצו :D - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הייתם קונים תמליצו :D

Norm4nde

Recommended Posts

2100 ש"ח זה התקציב שאני מקבל בסוף השבוע הזה אחרי שבועיים של עבודה משעממת.

וככה יש לי מסך 19" CTR שמן

אני חולה על מכוניות ורק בן 16 ו4 חודשים למרות שאבא גם חולה מכוניות והוא נותן לי לנהוג... :D

אבל חשבתי לקנות עם הכסף ככה..

או מסך 19" LCD 2MS

משהו טוב לפנים

או

הגה מקצועי עם כיסא מקצועי אתם יודעים כמו אמיתי 700 ש"ח

+ של LOGITEC החדשים אלה שעולים 2400 ש"ח אני יביא אותם מחו"ל ב 900 ש"ח

ו500 ש"ח יהייה לי לבזבז על עוד משהו או לשמור לכרטיסי המסך החדשים ...

או כמובן לבזבז על משהו אחר..

אשמח לשמוע חוות דעת והתיעצות :o

:x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל עוד המסך שלך פועל טוב, אפילו שהוא שמן, אל תבזבז ת'כסף על זה...... תשאיר ת'כסף על דברים שאתה באמת תצתרך, לצאת לבלות עם חברים וכאלה, זה יהיה הרבה יותר שווה את זה. בקשר להגה עם הכיסא, תקשיב לי, תבנה את הכיסא לבד, התוצאה תהיה הרבה הרבה יותר טובה.....ואת ההגה תקנה בנפרד ואז תשים אותו על מה שבנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה קבל א. כסף לבזבוזים ממש לא חסר לי :o אבל ממש ממש...

ב. יש לי 3 מחשבים בחדר ואין מסך LCD אחד אתה צריך לראות איך נראה ה19" וה21" השמנים :x

ג.אני מנסה עכשיו לקנות הכל בחו"ל ואולי ההורים שלי יוסיפו עוד 200 ש"ח גג ויש לי את שלושת הפריטים :D

שמעו תעזרו לי שניה טוב בעצם לא שניה אבל תעזרו לי כמה ימים ואז נבנה תכנון של "המכונית" ...

אני עכשיו קונה מערכת 5.1 הרמקולים של logitec בחו"ל הם יעלו רק 900 + מסך 19" 2MS דק יעלה 1200 + הגה

שההגה הוא הבעיה ... תלוי איזה אני יקח ואז צרייך להתחיל את הסרטוט והבניה...

יש מבין + יש הצעות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

בהנחה שאתה מספיק מוכשר כדי לבנות. 8)

אל תתאג עם עזרה משלכם אפשר לעשות את זה אני לא חדש בפורום פשוט בפעמים הראשונות שהגבתי כאן הייתי כמו עקום ליד כולם ועכשיו למדתי הרבה זמן מהפורום ובכלל בכל הקשור למחשבים... והתחלתי להגיב .

התחלתי להגיב לא רק בגלל שהתחלתי להבין גם בגלל שאני עכשיו בעבודה ומשעממם לי בעבודה.....

חחחח אני כבר מדבמיין הכל בנוי ומאחורה רשום בגדול HwZone.co.ol :D

עריכה : Oo0Oo0Oo0Oo0Oo0pPpPpPpPpPpsSsSsSsSs

סליחה מנהל לא שמתי 3> שהגבתי פעמים ברצף אל תיתן אזהרה זה לא בשביל להקפיץ את הדיון בבקשה :-[ :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הכסאות האלה שהערסים שמים במכוניות שלהם.. כסאות עלק מירוץ כאלה.. יודע על מה אני מדבר? :D

אם יש לך להשיג כזה בזול, תשתמש בזה כבסיס ועל זה אתה יכול לרתך... מה שתרצה :smile1:

או אם אתה רוצה לבנות בעץ, זה גם אין בעיה. אתה רק צריך לוחות עץ וג'יגסו.

אם אתה רוצה במתכת, זה יותר בעיה, כי ציוד ריתוך זה לא זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה כיסא יש לי מישהו שיודע יש לי (קרידיט לדוד שלי למרות שהוא לא רואה את זה)

חחח חחח יש לי כיסא של אוטובוס עם ריפוד חדש מה יותר טוב מזה :\

מערכת סראוד אני הולך על זה : http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=132220

בחול זה יעלה לי 900 ש"ח

כיסא יש...

אני כנראה יקנה מהמשכורת שלי מחו"ל את זה http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16824116375

כדי לחבר שני מסכים גם את זה וגם 19" CTR של מג?

מה עוד חסר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הכסאות האלה שהערסים שמים במכוניות שלהם.. כסאות עלק מירוץ כאלה.. יודע על מה אני מדבר? :D

אם יש לך להשיג כזה בזול, תשתמש בזה כבסיס ועל זה אתה יכול לרתך... מה שתרצה :smile1:

או אם אתה רוצה לבנות בעץ, זה גם אין בעיה. אתה רק צריך לוחות עץ וג'יגסו.

יש לי דוד סוס בזה .... הוא יכול לסדר לי הכל הוא אמר רק לבוא עם מה שאני צריך לריתוך והוא יעשה את זה D:

עריכה :

ooopsospsospospos

סליחה שוב מנהל אני פשוט לא יודע איך לרשום הכל ביחד אני מעדיף ככה בצורה מסודרת ממכווה שאתה מבין אותי :<

רק תעשה טובה אל תרחיק אותי מהפורום :( לא עכשיו ...

אחרי בניית ההגה תרחיק אותי למה זמן שאתה רוצה אם זה יעשה לך טוב :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסאות של אוטובוס עשויים מפלסטיק... אין לך מה לרתך בכסא אוטובוס :nono:

אולי אתה תוכל לקחת ממנו את הריפודים, אבל תצטרך קודם לנקות טוב טוב :lol:

לגבי הכסא.... אם תוכל פשוט למצוא לוחות אלומיניום דקים ולקנות צינורות ברזל לחיזוק, מה טוב. אבל זה לא זול במיוחד :-\

אגב, אלומיניום שעבר פוליש או תהליך עיבוד אחר נראה מאוד יפה.. מאוד. אתה תוכל להרכיב מסגרת מצינורות ועליה להניח את הלוחות. זה ייראה כמעט מקצועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחור תן לי 10 דקות אני חייג לדוד שלי אני ישאל אותו על הברזלים אם יש לו להביא לי ופוליש ושטויות...

ועל הכיסא הוא אמר שהכיסא ממש חדש פשוט הם לא צריכים אותו ...

הכיסא רק יצא מהאריזה החדשה וזהו :D אין הרבה מה לנקות :P עבודה קלה :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע יש לו להביא לי ניקלים או משהו כזה ... רק אם אתה יכול להביא לי תמונה או משהו כדי לתאר לי מזה בדיוק.

היום אחרי העבודה אני נוסע לעיר לכמה מוסכים כדי לראות עוד כיסאות אצל חברים של אבא שלי במוסך...

יש'ך אולי רעיון איזה זה יראה תסרטט לי משהו כי אין לי פה ממש כלום בעבודה ואני צריך ללכת אחרי זה למוסך יש כמה אנשים שיכולים לעזור לי...

עריכה : לא ענית לי על השאלה האם כדי להשאיר את המסך של ה 19 CTR ולחבר אותו עם מסך 19 LCD ביחד לשילוב מושלם של שדה ראיה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...