GF 7950 או X1900XTX ???? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GF 7950 או X1900XTX ????

shronxx

Recommended Posts

לא שווה להשקיע כסף על זה בכלל. אני קניתי 7900GT ביום שהוא יצא (לפני כמה חודשים) ב2100 שקל.. ומה אני אגיד לכם, במחשבה לאחור זאת היתה שטות גמורה!! אין פשוט משחקים שמנצלים אותו !! מאז שקניתי אותו לפני משהו כמו 3 חודשים שחקתי עליו בערך 3 משחקים שהפיקו משהו מהכרטיס - שלא לדבר על X1900XTX. מה שתקבל זה איזה 140 FPS במשחקים לעומת נגיד 70 FPS שזה מה נותן בדיוק?? ראבק איזה משחק ישתמש בו ??! וחוץ מזה לזרוק אלפי שקלים על כרטיסים שלא תומכים בכלל ב DX10 המתקרב ובא אלינו בתחילת 2007 .. לך על איזה 7600GT או X1800GTO ותחסוך לעצמך איזה 2000 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו כאן חושב שD3D10 ישתלט על השוק ברגע שהוא יוצא, הוא טועה בגדול

חברות המשחקים חייבות לדאוג לתאימות לאחור אחרת הן פשוט יאבדו 90% מהלקוחות. ככה זה תמיד היה ותמיד יהיה. לראייה - המון משחקים מודרנים עדיין תומכים בDX8.1

X1900XT הוא הכרטיס היי-אנד האידאלי כיום, ברור שעוד שנה-שנתיים הוא יתחיל לזחול אבל תהיו בטוחים שלא בגלל D3D10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיון מעט מאוס...

אם יש לך כסף בשפע, אז קח את ה-1900XTX או את ה-GX2. ההבדלים ביניהם הם מעטים פרט לעובדה שה-GX2 לא תומך/מרנדר/מציג/יכול-להציג את אפקט ה-HDR יחד עם הפעלת פילטר ה-AA. יש נטיה לחשוב של-1900XTX יש איכות תמונה טובה יותר(להוציא את ה-HDR+AA מהשיחה לרגע). זה נכון חלקית כיוון שישנם משחקים שה-GX2 מפיק איכות תמונה יפה יותר ולהפך.

כמו שאמרו פה(ויהיהו כאלו שלא יסכימו איתי), אין טעם לחכות ל- 10(או Direct3D 10) כיוון שיקח זמן לטכנולוגיה להכנס לשוק, וממילא אין טעם לקנות כרטיס זול עכשיו ואחד יקר אח"כ(אשר תומך ב-DX10) כיוון שלא תוכל להנות לגמריי מהמשחקים עד היציאה של ה-DX החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, הייתי תקוע באותה שאלה, כמו שלך.

איזה מהם לקנות, ואתמול בדיוק קניתי את הX1900XT, אם אתה עושה השוות יוצא שזה הכי כדאי והכי שווה, כי אם אתה מתכוון בארץ לבזבז שקל על GX2 זה סתם ביזבוז כי שימות הX1900XT גם ימות הGX2.

הGX2 נותן רק FPS יותר גבוה ואיכות תמונה קצת פחות יפה משל ATi (בגלל הHDR וAA אבל עדין זה לא בכל המשחקים...) אני מציע לך ללכת על הXT ולא על הXTX כי הXTX סתם יקר ואת ההבדל בין XTX לXT לא ממש תרגיש.

עוד משהו קטן שמתי שרציתי לקנות את הGX2 גילתי עליו בכל מיני פורמים ברשת, יש לו קצת בעיות תמיכה עם משחקים ישנים ועוד כמה דברים, אם תרצה תחפש בגוגל תמצא.

וגם הוא חוסך לך כסף :)

אז העצה שלי זה הX1900XT =] כי גם לי יש אותו עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...