האם הספק שלי הלך? - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הספק שלי הלך?

DisinfectedDuck

Recommended Posts

סביר להניח שמדובר רק פיוז, בספקים כאלה הנזק הגרוע ביותר שאמור לקרות לספק הוא פיוז שנשרף.

יש אחריות? תנצל אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפני שתרוץ להחליף ספק כדאי שתדע שלא מזמן גם הספק שלי השמיע רעשים והמחשב נכבה ומאז לא נדלק, הסתבר שהמאוורר של הספק שבק חיים (ככה כותבים את זה ?) כל מה שהיה צריך לעשות זה להחליף אותו במאוורר חדש והכל פעל כשורה, בנוסף יתכן שספק לא מאפשר לך להדליק את המחשב משום שהוא התחמם מאוד, אצלי למשל רק אחריי 8 שעות יכולתי להדליק שוב את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ובמוקד 103 של חברת החשמל הקליטו הודעה שאומרת :

"לקוחות נכבדים, קיימת כרגע תקלה של ירידות מתח באיזור גוש-דן, אנא התאזרו בסבלנות, תודה".

אתמול המחשב שלי שרד 4 ריסטרטים אם לא 5, בתקווה שספק הכוח לא יילך לעולמו בשעות אלה.

עיצה שלי, כבו את מחשביכם האישיים ללילה זה, אם אתם יודעים מה טוב בשבילם.

הלכתי, ליל איכויות לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בדרום יש נפילות מתח! לי למשל המחשב עשה ריסטים 4 פעמים! אז כיביתי את המחשב!

וגם שאני יושב ומשחק אני שם לב שהאור בחדר מהבהב לשניה! לפעמים! :o

לא יבנתי מה קרה! אבל עכשיו אני רואה שיש לכולם בעיה! :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF ? אפילו בלהבים (מקום נידח איפה שהוא) היו ירידות מתח מה קורה פה ? ? ?

מזל שה k6-2 עדיין בחיים אני לא יודע מה הייתי עושה בלעדו ;)

ועוד משהו מנסיון תמיד ה ENERMAX וכל הכוויכול ספקים טובים הולכים מהר יותר הצעה שלי קנו GENERIC !! כל הספקים שלי בבית זה GENERIC בחיים לא הייתה לי בעיה אחת איתם !!!

לחבר שלי היה ENERMAX והוא הלך קפוט !!! אז חברה רק GENERIC !

בסך הכל ספק !! לא צריך ליגה עולמית !

אלה אם כן אתה שוויצרים שמשויצים על הספקים (לוזרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה:

אם נשרף לכם הספק או כל נזק אחר למחשב או לרכיב חשמלי אחר כתוצאה מהפסקות החשמל כדאי לכם (אחרי שתתקנו) לשלוח לחברת החשמל, יש ביטוח ואתם אמורים לקבל החזר כספי.

ד.א

למי ששאל מקודם על הUPS זה בגלל שיש כאלו שמביאים מתח ישיר ונכנסים מהסוללה רק שיש קפיצה או משהו אחר, וזה כנראה שלך, אבל לוקח להם זמן קצר ולכן זה קפץ לך, ויש כאלו שמביאים למחשב תמיד מתח מהסוללה ובמקביל טוענים אותה, וככה לא משנה מה קורה, יש לך הגנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...