שאלה חשובה , בקשר לזרע. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה חשובה , בקשר לזרע.

VL

Recommended Posts

רציתי לדעת אחרי כמה זמן זרע מתייבש? (נגיד על היד)

ועם אחרי שהוא מתייבש אפשר להכנס מזה להריון?

בבקשה בלי תגובות ציניות זה חשוב לי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באויר הוא מת אחרי שנייה שתיים... זאת אומרת שאם לא גמרת באזור הנרתיק ואחרי שנייה אתה דוחף אותו לאן שצריך... אין שום סיכוי להריון...

ותשנה כותרת כי היא מאוד מאוד מאוד מעצבנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באויר הוא מת אחרי שנייה שתיים... זאת אומרת שאם לא גמרת באזור הנרתיק ואחרי שנייה אתה דוחף אותו לאן שצריך... אין שום סיכוי להריון...

ותשנה כותרת כי היא מאוד מאוד מאוד מעצבנת.

התשובה הזאת בטוחה ב-5555555555555555555555555555555555%? כאילו היא נכונה? בבקשה תביאו לי כמה שיותר תשובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נשוי עם ילדה בת 6 וילד בדרך....

הייתי אומר שאני מבין בזה ויש לי הוכחה... לא? ::)

חוץ מזה שיש גלולה של "היום שאחרי" בכל בית מרקחת ללא מרשם.. בולעים ואין הריון....

ואני לא מבין כאילו מה גמרת על היד ואמרת "איכס מגעיל" ושמת את זה עליה ובטעות היד נכנסה בפנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול בבקשה להסביר לנו מה קרה?

באופן עקרוני אי אפשר להכנס לזה מהריון כי הזרע מת...ואם הוא התייבש אז בכלל אין שום סיכוי....

ושלא תיבהל יותר מדי-גם אם יש שפיכה ישירה אל תוך אממ..אתה יודע לאן,אז הסבירות היא איזה 50-50 כי הרבה זרעים מתים וזה גם תלוי אם הרחם מבייץ ובלה בלה בלה....אפשר להכניס להריון רק בשלב מאוד מסוים של מחזור בחודש...אני לא מבין יותר מדי בזה כי אני לא אישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב שהיא תקנה ערכה לבדיקת הריון וככה תהיו בטוחים ב100%..

אוקיי , אחרי כמה זמן צריך לעשות את הבדיקה?

uzibu אתה רציני?

logic תודה אחי הרגעת אותי...ו...משו עם החברה משו אישי =\ לפי השאלות אפשר להבין מה קרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אין לי מושג, עוד לא הגעתי לשלב שאני צריך לקנות ערכות שכאלו :-X

תשאל בבית מרקחת (סופר פארם וכל אלה), שם בטוח ידעו להגיד לך... וגם אני די בטוח שרשום על הקופסא את ההוראות והכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נשוי עם ילדה בת 6 וילד בדרך....

הייתי אומר שאני מבין בזה ויש לי הוכחה... לא? ::)

חוץ מזה שיש גלולה של "היום שאחרי" בכל בית מרקחת ללא מרשם.. בולעים ואין הריון....

ואני לא מבין כאילו מה גמרת על היד ואמרת "איכס מגעיל" ושמת את זה עליה ובטעות היד נכנסה בפנים?

אז זהו שאתה טועה, תאי זרע חיים חצי שעה עד 4 שעות לאחר שהם עוזבים את הגוף,

ואם הם מושרים במים אז הם חיים אפילו יותר זמן, זה שיש לך 2 ילדים לא אומר שאתה מבין בזה משהו, אפילו להיפך :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) כן אני רציני

ב)את הבדיקה אפשר לעשות 3 ימים לפני קבלת המחזור... אבל רצוי אחרי איחור.... אבל מה זה בכלל יעזור? אם זה יראה שכן?

ג)אולי באמת תסביר מה בדיוק קרה?

ואם אתם ממש חוששם בגלולה של "הים שאחרי" הכי טובה פה... ככה בטוח לא יהיה הריון גם אם גמרת בפנים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאתה טועה, תאי זרע חיים חצי שעה עד 4 שעות לאחר שהם עוזבים את הגוף,

ואם הם מושרים במים אז הם חיים אפילו יותר זמן, זה שיש לך 2 ילדים לא אומר שאתה מבין בזה משהו, אפילו להיפך :cool2:

חח אנשים זה שירשור הזוי ביותר WWTTTFFFF

ולפותח התרד קנה לחברה שלך פוסטינור 2 וגמור עניין

חח "גמור " חח סתם צוחק ;D :lol::jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...