הרגנו עד עכשיו כ-600 לבנונים - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרגנו עד עכשיו כ-600 לבנונים

Guy King

Recommended Posts

• תגובות 366
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אידיוט זה אתה, זאת הדעה שלי ויש לי זכות לומר אותה, אל תישלול מהר מידי.

קודם תוכיח שזה ביכלל אזרחים, ולך תידע עם זה לא מידע שיקרי.

איך נעשה את זה? גופה גופה או שתחפור לבד? :pissed:

הופצצו לא רק מקורות ירי, הופצצו גם בתי חולים, שכונות מגורים צפופות בבירות, שדה תעופה אזרחי... באמת נדמה לך שמשם שוגרו טילים?

עם הפליירים שמפזרים שם לפני ההפצצות כל החי-זבללה בורחים או מתחפרים בבונקים ומי שנשאר לחטוף את הפצצות זה אזרחים שאין להם איך ולאן ללכת (מסדרון הומניטרי, כן בטח...) ויתרה מזאת, החיזבללה הרבה פעמים משריין את האנשים בתוך השכונות שמועדות להפצצה בלי אפשרות לצאת בצורה עצמאית בכדי שיהיו יותר אבידות כתירוץ להמשיך בלחימה הבזויה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק עם הטמטום....

הרג אזרחים הוא רע, רע, אני לא מכיר את שכונת דחיאה, אני לא מכיר את המקומות שהופצצות אבל אני בטוח שלכל דבר יש סיבה.

אני לא מכיר את המודיעין שמאחורי ההפצצות, ממש לא, אבל סתם לא הפציצו.

אבל במלחמה כמו במלחמה, אפילו אם היא לא מוכרזת, יש אבידות, גם ילדים, גם כאלה שמשתמשים בהם כמגן אנושי, בדיוק כמו האלה מהאו"ם.

ויש כאלה שעושים מזה הון תעמולתי, מלחמה צריך לנצח גם בתקשורת ואנחנו מספקים להם כלי משחק. ולא משחקים מספיק עם הכלים שלנו.

700 הרוגים (עלה...) שיש בניהם אנשי חיזבאללה (אפילו אם הם אומרים שלא... זה דיי ברור שלא כל חיזבאללון יושב עם מדים וקלצ'), הם מעטים יחסית לריכוזי אוכלוסיה כזאת צפופה.

אפשר היה לא להזהיר אף אחד - ואז היה אפשר להוסיף עוד 0 או שניים למספר.

אני מקווה שכמה שפחות אזרחים יהרגו, אבל הלבנונים שילמו את המחיר של האדישות, האפתיות וחוסר האכפתיות, התמיכה שלהם בחיזבאללה וממשלת הבובות שלהם.

שוב. אני מצר על הרג האזרחים הלבנונים, מהסתובבות בפורומים בחו"ל אני מבין את המחיר הכבד שהם משלמים, אבל כל זה היה יכול להמנע.

HELL, לבנון היא אולי המדינה היחידה שאין לנו סיבה למלחמה איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק עם הטמטום....

הרג אזרחים הוא רע, רע, אני לא מכיר את שכונת דחיאה, אני לא מכיר את המקומות שהופצצות אבל אני בטוח שלכל דבר יש סיבה.

אני לא מכיר את המודיעין שמאחורי ההפצצות, ממש לא, אבל סתם לא הפציצו.

אבל במלחמה כמו במלחמה, אפילו אם היא לא מוכרזת, יש אבידות, גם ילדים, גם כאלה שמשתמשים בהם כמגן אנושי, בדיוק כמו האלה מהאו"ם.

ויש כאלה שעושים מזה הון תעמולתי, מלחמה צריך לנצח גם בתקשורת ואנחנו מספקים להם כלי משחק. ולא משחקים מספיק עם הכלים שלנו.

700 הרוגים (עלה...) שיש בניהם אנשי חיזבאללה (אפילו אם הם אומרים שלא... זה דיי ברור שלא כל חיזבאללון יושב עם מדים וקלצ'), הם מעטים יחסית לריכוזי אוכלוסיה כזאת צפופה.

אפשר היה לא להזהיר אף אחד - ואז היה אפשר להוסיף עוד 0 או שניים למספר.

אני מקווה שכמה שפחות אזרחים יהרגו, אבל הלבנונים שילמו את המחיר של האדישות, האפתיות וחוסר האכפתיות, התמיכה שלהם בחיזבאללה וממשלת הבובות שלהם.

שוב. אני מצר על הרג האזרחים הלבנונים, מהסתובבות בפורומים בחו"ל אני מבין את המחיר הכבד שהם משלמים, אבל כל זה היה יכול להמנע.

HELL, לבנון היא אולי המדינה היחידה שאין לנו סיבה למלחמה איתה.

הם לא תמכו בחיזבללה, הם בסה"כ אנשים ולא מחליטי החלטות. הם לא היו עולים על החיזבללה עם מעדרים, נכון? זה היה התפקיד של הממשלה שלהם ועם הצבא שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עם מעדרים, בדיוק כמו שהם העיפו את הסורים עם הפגנות ולחץ בינלאומי.

רק מה, להרבה בתים יש שם תמונה של (סעיד) השייח חסן נאסראללה, כאילו הוא המושיע שלהם.

מה שהם לא מבינים שהוא מביא אותם לאבדון.

עכשיו אמנם לא נפרק את החיזבאללה, אבל אפשר לפגוע בוא.

אני יודע שהתמיכה של הלבנונים כרגע תהיה מוטה לחיזבאללה. אבל זה ישתנה עם הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הם לא העיפו את הסורים. המודיעין שלהם עדיין שם, וכך גם החיזבללה.

לא דיי בלחסל את הטרוריסטים, צרייך לחתוך לקיבינימאט את היד שמאכילה אותם (*רמז* איראן *רמז*).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הם לא העיפו את הסורים. המודיעין שלהם עדיין שם, וכך גם החיזבללה.

לא דיי בלחסל את הטרוריסטים, צרייך לחתוך לקיבינימאט את היד שמאכילה אותם (*רמז* איראן *רמז*).

ואיך בדיוק נעשה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודיעין שורץ. אבל הצבא הסורי דה-פקטו בחוץ מה שגורר שליטה רפויה יותר.

נכון שצריך לחתוך את התמנון הזה, אבל... איראן זה לא עירק ובטח ובטח לא סוריה.

מלחמה עם איראן זאת כבר מלחמה כלל עולמית, Muslim vs. israel. משום מה אני לא חושב שהצבועים האירופאים יעמדו לצידנו.

(oil oil and more oil)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...