זה אמיתי? בפוקס ניוז, חיזבאללה מתכנן אטום על ת"א - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה אמיתי? בפוקס ניוז, חיזבאללה מתכנן אטום על ת"א

bobby323

Recommended Posts

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מזלזל בחיזבאללה אבל אני עדיין לא חושב שהגיע היום שארגון גרילה יודע לשמור, לתחזק ולהפעיל פצצת אטום. באמת נשמע לי הזוהי אם אם יכולים להשיג ככה פצצת אטום אז ואללה כל אחד יכול, וזה ממש לא העולם שלנו. בטח ארה"ב עשתה איזו פשיטה ולקחה את הפצצות לעצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שזה לא חומר אורגני שחיידקים יכולים לחסל מהר אבל גם חומרים לא אורגניים מתכלים לפעמים לא?

אם מוקשים שהוטמנו באדמה לפני 50-60 שנה עדיין מתפקדים,ואלו הם מוקשים שעמדו בתנאי שטח קשים [וכל תנאי שטח אפשרי] ,אז בוודאי ובוודאי שפצצת אטום שמאוכסנת בתנאים טובים,ושיוצרה בהשקעה תעשייתית גדולה פי כמה עשרות מונים תשרוד לפחות 100 שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פג תוקף ? מה אתה חושב שפצצות זה יוגורט ?

לרוב הפצצות יש תאריך תפוגת תוקף (כמובן, זה תאריך שבו הסבירות שהפצצה לא עובדת גדולה מכדי לסמוך עליה, זה לא משהו בטוח).

בפרט, חומרים רדיו אקטיביים מאבדים את האקטיביות שלהם לאט לאט עם הזמן, ראה "זמן מחצית החיים" כאן:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%96%D7%9E%D7%9F_%D7%9E%D7%97%D7%A6%D7%99%D7%AA_%D7%94%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D

או כאן:

http://en.wikipedia.org/wiki/Half-life

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נסמוך על פג תוקף של פצצות אז הלך עלינו

זמן מחצית החיים של אורניום 235 הוא 700 מיליון שנה

זמן מחצית החיים של פלוטניום 239 הוא 24 אלף שנה

במילים אחרות פצצת אטום שיוצרה גם לפני 50 שנה היא מוסכנת בדיוק כפי שהיתה מסוכנת ביום שיוצרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יכול להיות שזה לא קשור לזמן מחצית החיים, אבל פצצות אטום פגות תוקף אחרי מספר שנים (אני לא זוכר את המספר, אבל בטוח לא מדובר במיליונים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו אחת השמועות המגוחכות ביותר ששמעתי. ראשית, חיזבאללה מקבל את כל אמל"ח שלו מאיראן, ולא רק אמל"ח אלא גם את ההוראות איך לפעול. איראן יודעת שאנחנו יודעים את זה ולכן בחיים לא תתן לחיזבאללה גרעיני (גם אם היה להם כבר). אף מדינה לא תפתח מלחמה גרעינית מרצונה, במיוחד לא נגד מדינה שגם היא (על פי השמועות) בעלת יכולות גרעיניות משמעותיות אלא אם כן היא לקבל חזרה מכה חזקה בעשרות מונים. ואני לא יודע מא איתכם, אבל אם כבר למות אז למות בידיעה שהם חטפו מכה אנושה גם כן.

ושנית, תפסיקו להאמין לכל מה שמדווחים בפוקס נויז, חצי ממה שהם אומרים זה תעמולה... לא שזה רע כי לרוב הם בעדנו אבל הם גם לא מקור חדשות מהימן מי יודע מה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם באמת חושבים שיש לו את האומץ בכלל לזרוק אטום על ת"א?

אתם בכלל חושבים שיש לו את האומץ לזרוק קטיושות על ת"א?

כשזה יגיע לת"א, צה"ל יכנס הרבה יותר חזק, עם כל הכוחות שלו, תשמעו מה אני אומר לכם, עד פה.

וחס וחלילה, אני לא אומר שעריי הצפון, חיפה וכדומה פחות חשובות מת"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שפיצוץ הבועה התל אביבית זה הרבה יותר נורא מחיפאים/כרמיאלים/עכואים וכו'. שנהרגים ::)

לא, זה אומר שהוא כבר הגיע ללב המדינה והגיע הזמן להיכנס בהם חזק שלא יגיעו למקומות אחרים!!

זה כמו שהם מתקדמים יותר עם הקטיושות, אנחנו נכנסים בהם יותר חזק, ותחשוב כל פעם שהם מרחיבים את הטווח של הקטיושות, מי יותר סובל?

ישראל או לבנון?!

ובאמת שלא נראה לי שיש להם פצצה אטומית, קודם כל זה לא משהו שאפשר להשיג כל כך בקלות, ומדינות לא מביאות את זה כל כך בקלות (אפילו לא מדינות ערב).

אם זה באמת הייתה שמועה "נכונה" אז כבר כל העולם היה מדבר עליה וגם כאן, לא רק בפוקס ניוז.

ועוד משהו, גם בוא נגיד שהיה להם פצצה עכשיו בלבנון, הייתה עולה על זה בתוך ימים ספורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...