בעייה עם זיהוי דיסקים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה עם זיהוי דיסקים

someone

Recommended Posts

יש לי ולאחרונה התקנתי צורב, ועכשיו הכוננים לא מזהים איזה דיסקים אני מכניס...

נראה לי שרק כשאני מכבה את המחשב זה כותב את הדיסק שיש בפנים, עד שאני מכבה זה מראה את הדיסק שהיה בפנים בכיבוי האחרון..

מה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחבר בחיבור של הלוח עם ההכונן שהDVD יהיה מחובר עם החיבור של ההרדיסק והצורב בחיבור ניפרד רק שהצורב והDVD לא יהיו על אותו רצועה הDVD צריך ליהיות על מצב SLAVE וההרדיסק על מצב master ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחבר ת הDVD שלך לרצועה של ההרדיסק ואת הצורב לרצועה מפני שעם אתרה ליצרוב מדיסק לדיסק הצריבה ברוב המקרים תיכשל

לסיכום לחבר את הDVD לרצועת ההרדיסק על מצב SLVE וההרדיסק על מצב MASTER הצורב יחובר וחשוב להזכיר שהצורב והDVD לא יהיו :jump: ביחד על אותה רצועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחבר ת הDVD שלך לרצועה של ההרדיסק ואת הצורב לרצועה מפני שעם אתרה ליצרוב מדיסק לדיסק הצריבה ברוב המקרים תיכשל

לסיכום לחבר את הDVD לרצועת ההרדיסק על מצב SLVE וההרדיסק על מצב MASTER הצורב יחובר וחשוב להזכיר שהצורב והDVD לא יהיו :jump: ביחד על אותה רצועה

תגיד לי, מאיפה אתה מביא את התשובה הזו בדיוק ? איזה רצועה ? קרא לילד בשמו ! כבל IDE ! הוא גם לא דיבר פה על צריבות. הוא פשוט דיבר על כך שהוא לא מזהה את הדיסק ומפעיל אותו באופן אוטומטי. התשובה של כיבוי ה AUTORUN התאימה לו. אתה ניסית להבין בעצמך את מה שכתבת ? עם ה "לסיכום..." הזה ? אלוהים ישמור ! אל תבלבל את המוח ! זה פורום שבו אמורים לעזור לאנשים, ולא לשגע אותם עם ניניסוחים של ילד בכיתה א !

לסיכום, בואו נסכים יחד, שאם אין לכם מושג על מה אתם מדברים, אנא, אל תטרחו אפילו ללחוץ על כפתור "הוסף תגובה" - זה בזבוז זמן גם בשבילכם, וגם בשביל הקוראים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...