צה"ל מפשל שוב פגיעת פגז בבסיס או"ם יש נפגעים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל מפשל שוב פגיעת פגז בבסיס או"ם יש נפגעים

ALÞHA

Recommended Posts

חחחחחחחחח זה קרה ב12:02 חחח שמעתי תחולית שעברה לי מעל הראש 3 דקות לפני

וואלה גם אני אמרתי מזה כמה מסוקים- הם הביאו בטח משהו גדול הולך שם

עכשיו אני בא רואה פיקקנו תאו''ם חחחח מגיע להם

מה אתה שמח על זה? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הופה !

איך ידעתי שתגיב

וכן אני שמח שהפלנו עליהם פצצות מגיע לאנטיישמים המזדיינים האלה חבל שקופי אנן לא אכל איזה פופאי ישר לתחת ההינו נפטרים מעוד אנטישמי מסריח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה לא אנשים טובים

איפה היו המשקיפים שפוצצו תטנק עם 4 חיילים בתוכו ? איפה היו המשקיפים שירו על ההאמרים והרגו 5 חיילים פצעו עוד 3 וחטפו 2 ?

איפה המשקיפים שהחיזבולנים יורים קטיושות נון סטופ במשך שבועים והרגו מעל ל18 אזרחים ופצעו למעלה מ250 איש ?

איפה הם ? אני יספר לך הם יושבים בפאנן על אחת המפרסות מגרדים תביצים וואלה ומחששים בנרגילה

זין על ועל ההיודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בעיות או מה?

המשקיפים לא אמורים לעשות כלום אלה רק להשקיף! זה תפקידם והם ביצעו אותו! מה הקשר בין אנשים טובים לבין זה שלא עשו את העבודה שלהם? :screwy:

מה זאת אומרת "להשקיף"-זה כל מה שהם אמורים לעשות שם?

להשקיף על מה?,על הנוף?

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב הוא בטח אומר שנאסרלה יפה התואר סה''כ רוצה לעזור לישראל ותורם לה ברזל במשלוחי אקספרס אבל הוא לא אשם שהצינורות ברזל שלו הורוגת אנשים

הוא סה''כ מנסה לתת לאזרחים ברזל כדי שימכרו אותו ! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולדווח אם הם לא דווחו אז זאת בעיה אם הם דווחו אז האו"ם דפק אותנו.

לא בטוח שהם היו צריכים לדווח משהו למישהו כמו שאני שמעתי הם היו כוח משקיף בלבד שמטרתו הייתה להשקיף על קו הגבול בין לבנון לישראל אלו המילים המדוייקות של מטרת הכוח הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, אז לא אז משקיף של צה"ל אז הוא רואה שמשגרים עלינו פצצת אטום אז התפקיד שלו זה רק להסתכל איך משגרים עלינו אותה לא לדווח. תעשה לי טובה בוא לא נשחק אותה ראש קטן, משקיף רואה מה קורה אם יש משהו חריג הוא צריך לדווח. אם אתה חושב שהם היו צריכים רק להשקיף ולא משנה מה להמשיך לשתות את הקפה אז אתה באמת לא אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה עוזר אם הםה משקיפים ולא מדווחים. זה כח סרק

מישהו אמר שלא? :nixweiss: בגלל זה קוראים לו כוח משקיף כי זה תפקידו.

וואי, אז לא אז משקיף של צה"ל אז הוא רואה שמשגרים עלינו פצצת אטום אז התפקיד שלו זה רק להסתכל איך משגרים עלינו אותה לא לדווח. תעשה לי טובה בוא לא נשחק אותה ראש קטן, משקיף רואה מה קורה אם יש משהו חריג הוא צריך לדווח. אם אתה חושב שהם היו צריכים רק להשקיף ולא משנה מה להמשיך לשתות את הקפה אז אתה באמת לא אמיתי.

זאת אפשרות שהם מדווחים למישהו ו/או כותים דוחחות על המתרחש אבל זה תפקידם לא להתערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...