קניתי היום מחשב! :-) - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי היום מחשב! :-)

pixilated

Recommended Posts

דיון מטומטם

תגובות מטומטמות

ופותח הדיון מטומטם

לפותח הדיון:

*למה לעזאזל לא כתבת מה המפרט שלך מההתחלה?אתה מנסה לשחק אותה מקצועי במחשבים למרות שאפילו את קומבינציית המקשים הכי בסיסית אתה לא יודע [אמרת CTRL+S במקום CTRL+C,ומצטער-טעויות כאלה לא עושים בשום מצב אם אתה באמת "מומחה"]

*לכל אורך הדיון אתה ניסית ליצור בקרב המגיבים תחושה כאילו הם לא מבינים כלום-בטח שהם לא מבינים,אתה לא אומר בכמה קנית ומה המפרט...וגם כשאמרת-אתה מנסה לשחק בנו כדי שלא נדע אם זה באמת המפרט או לא

*ולמה בכלל פתחת דיון על המחשב החדש שקנית אם בכלל לא ציינת מה המחשב????למען השם,אתה מנסה לעשות מאנשים מטומטמים כשאתה שברת את גבולות הטפשות

*היהירות שלך בנוגע למחשב היא מעוררת גיחוך...5 שנים???הכרטיס מסך אפילו לא תומך בSM3 וHDR,אני בספק אם הוא יחזיק שנה וחצי! [סליחה על הקטילה,אבל בנוגע לזה כבר לא יכלתי להתאפק]

למגיבים

*תגידו-נתקעו לכם קוצים בתחת?מה אתם יושבים וחורשים על דיון אומלל לאורך 9 עמודים,כשהבן אדם אפילו לא אמר מה המחשב וכמה הוא שילם?!?!

*גם במידה ומהפרט האחרון זה באמת מה שהוא קנה-כמה אתם יכולים לבאס?איזה 3 עמודים עם עשרות מגיבים שרק מנסים לקטול,חלאס,הבנו-תפסיקו להיות פולנים,ותפסיקו לבכות על מה שהיה...אחרי שני הקוטלים הראשונים הרעיון מוצה,אבל אתם מרגישים כאילו יש תכלית "כדי שהוא לא יעשה טעויות בעתיד",אהא,הבנתי,אז אם יהיו 20 אנשים שיקטלו אותו על המחשב החדש שהוא קנה זה ממש יהיה יעיל יותר מאשר ה-2 הראשונים שממילא אמרו את אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמת שהנושא הזה מפגר...

רואים שהוא לא מבין כלום מהחיים שלו...

דחפו לו 9250 ומעבד 3 ואמרו לו זה שיא הטכנולוגיה.

אשכרה אתה אדיוט ילד?????

לא דחפו לי את זה ואמרו לי שזה השיא!!!!!!

לצרכים שלי אני לא צריך מחשב תותח!!! משחקים זה לא העיקר בשבילי!!!!

אז בשבילי המחשב טוב. כי אני לא רוצה משחקים בעיקר.

כולכם מוגבלים מעצבנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תפסיק להתרגש ממה שכותבים לך פה?

קנית כבר, אתה מרוצה מזה?

סבבה!

לא מרוצה? תחזיר לחנות.

אגב למי שאמר שאף אחד פה לא בא להטעות

בבחירת מפרטים?

יש פה בפורום תופעה של פאנבויאיזם וזה לעיתים גם יכול להטעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשכרה אתה אדיוט ילד?????

לא דחפו לי את זה ואמרו לי שזה השיא!!!!!!

לצרכים שלי אני לא צריך מחשב תותח!!! משחקים זה לא העיקר בשבילי!!!!

אז בשבילי המחשב טוב. כי אני לא רוצה משחקים בעיקר.

כולכם מוגבלים מעצבנים

אם בשבילך המחשב טוב אז תתקין כבר איזה משחק ותהנה!!!!! תפסיק להיכנס עם הראש בקיר :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה בוא נסגור את הדיון הדפוק הזה.

לסיכום: כן קניתי את מה שכתבתי... ובשבילי המחשב מספיק טוב כי אני למשל בכלל לא רוצה

את המשחק "קרייסיס"(לדוגמא).

אני בקושי משחק.. אני קניתי מחשב חדש רק כי הקודם נהרס...

בשבילי המחשב יהיה טוב לכמה שנים כי אני לא מכור למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pixilated , האנשים פה רק רוצים לעזור לך!

מה שהם רוצים להגיד לך זה שעשית טעות, במחיר שקנית את המחשב היית יכול לקנות משהו יותר טוב

אם היית מתייעץ לפני הקניה פה תאמין לי שהיית נהנה יותר מהמחשב שלך כיום.

אה ותלך לטיפול פסיכאטרי או משהו לפי ההתנהגות שלך בתרד שלך אתה באמת צריך אחד כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...