קניתי היום מחשב! :-) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי היום מחשב! :-)

pixilated

Recommended Posts

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

LOL מוכר מחשבים מנוסה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.

אתה מתכוון דוחף רכיבים ג'נרים במחירים אסטרונומיים מנוסה!

בטח שמו לו איזה MX440 והמוכר אמר שאין משחק שזה לא יפעיל לו והוא כזה וואו MX440 אכזרי!!!אחדדאדחדאחד!!!1214אחד.

אל תגזים, אני מאמין שהוא ניסה להכניס לו 6200TC ובסוף הם סיכמו על 6600/LE.

אני זוכר שפעם כשבאתי לקנות מחשב לפי מפרט בטרקלין חשמל (יש להם מחירים לא רעים), אז המוכר אמר לי "אני שם לך FX5200", אמרתי לו "זה כרטיס חלש", הוא ענה לי "אבל זה ג'יפורס 5", ביקשתי שישים לי 6600GT, הוא ענה "זה כרטיס יקר, רגע", עניתי לו "זה כרטיס בינוני", הוא הגיב "..." וחיפש ברשימת החלקים שיש לו במחשב. בקיצור, הייתה לנו שיחה מעניינת. כנראה שמוכרים מנוסים לא רגילים למכור למישהו שיודע מה הוא רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמתי אני מבין אותך ..

רק ברגע שניכנסת לאתר הזה (לפני זה חשבתי שיש לי {הכולה משחק UNREAL 2004} ) היתברר שיש לי דרק מחשב שאף משתמש פה לא היה נוגע במקל עם צינורות נחושת ...

478 3GHZ HT

כרטיס מסך 5700

לוח P4S800D

512 מגה ללא שם .

ואני חשבתי שזה משהו .....משהו ....

היתברר שגם אני לא יודע כלום !!!במחשבים ..שזה הכי מצחיק ..

בקיצור אם לא הייתי יודע מהאתר הייתי מאוד מרוצה מהמחשב שלי..כיום אני מבואס מאוד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד:

תהיה בטוח, שלאף אחד פה[בניגוד לעובדים בחנות מחשבים] אין אינטרס להטעות אותך, ולגרום לך לקנות רכיבים יקרים וגרועים[למרבה האירונה, דווקא החלקים ה"יקרים" מתבררים בסוף כהכי זולים] במקום רכיבים משתלמים יותר, שתהנה מהם יותר. לא הקשבת לעיצות שניתנו לך פה, ועכשיו תאכל את הדייסה שאתה בישלת. אתה לבסוף תדפק פה עם מחשב חלש ומאכזב, לא אנחנו ::)

אז תהנה לך עם הP4 3.0 שלך ועם הFX6600LE שבטח קנית.. עד כמה שאתה יכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגזים, אני מאמין שהוא ניסה להכניס לו 6200TC ובסוף הם סיכמו על 6600/LE.

אני זוכר שפעם כשבאתי לקנות מחשב לפי מפרט בטרקלין חשמל (יש להם מחירים לא רעים), אז המוכר אמר לי "אני שם לך FX5200", אמרתי לו "זה כרטיס חלש", הוא ענה לי "אבל זה ג'יפורס 5", ביקשתי שישים לי 6600GT, הוא ענה "זה כרטיס יקר, רגע", עניתי לו "זה כרטיס בינוני", הוא הגיב "..." וחיפש ברשימת החלקים שיש לו במחשב. בקיצור, הייתה לנו שיחה מעניינת. כנראה שמוכרים מנוסים לא רגילים למכור למישהו שיודע מה הוא רוצה.

חח צודק ככה זה.

יקר=אנחנו מחזיקים פה רק רכיבים ג'נרים.

ולפותח הת'רד, אני ממש לא מבין מה הנקודה פה :nixweiss:

ד"א, קנית את המחשב מטכנאי או מחנות? (או שתרשום את המפרט וזהו..!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם

המוכר שקניתי ממנו הוא בנאדם אמין.. וזה לא מחנות מגעילה שיעבדו עלי..

ואני כן מבין יחסית במחשבים ואנייודע אם ידחפו לי חלקים מפגרים ויטענו שהם טוב.. אני יזהה מתי משקרים לי

המחשב עצמו לא תותח .. אני אישית בניתי את המפרט.....

בניתי אותו בכוונה לא הכי טוב שיש מנסיבות שלי!!

אז תהיו בשקט כולכם אתם סתם מדברים שטויות....

אתם אנשים מגעילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...