אני מתגייס לצה"ל בקרוב (מאד)...יש למישהו טיפים אחרונים? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מתגייס לצה"ל בקרוב (מאד)...יש למישהו טיפים אחרונים?

Fkl0ster

Recommended Posts

טירונות 02 = מתרומם....

בחרת לעשות טירונות מקוצרת או שפשוט פרופיל נמוך?

ואתה לא צריך להיות שמח

זה המצב הבריאותי שלי... ואם המצב הבריאותי שלי הוא מה שהופך אותי למתרומם אז אני מתרומם גאה, ואתה טיפש גדול!

כמו כן, בתור עתודאי הצבא לא צריך שאני אנווט בשטח (למרות שזה כיף), לא צריך שאני אשתמש במטולי RPG (למרות שזה באמת כיף!) ולא צריך שאני אנהג בטנק (למרות שזה ממש כיף) ולכן אני לא עושה את זה, ולא מתאמן על זה.

ואני שמח שאני לא אבזבז את זמני על אימונים מפרכים שממילא לא ישמשו אותי, ולא את הצבא.

נ.ב. פעם הבאה תשתדל לבחור מילים יותר נבונות להבעת עמדתך, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טירונות 02 = מתרומם....

בחרת לעשות טירונות מקוצרת או שפשוט פרופיל נמוך?

ואתה לא צריך להיות שמח

זה המצב הבריאותי שלי... ואם המצב הבריאותי שלי הוא מה שהופך אותי למתרומם אז אני מתרומם גאה, ואתה טיפש גדול!

כמו כן, בתור עתודאי הצבא לא צריך שאני אנווט בשטח (למרות שזה כיף), לא צריך שאני אשתמש במטולי RPG (למרות שזה באמת כיף!) ולא צריך שאני אנהג בטנק (למרות שזה ממש כיף) ולכן אני לא עושה את זה, ולא מתאמן על זה.

ואני שמח שאני לא אבזבז את זמני על אימונים מפרכים שממילא לא ישמשו אותי, ולא את הצבא.

נ.ב. פעם הבאה תשתדל לבחור מילים יותר נבונות להבעת עמדתך, תודה.

:lol: :lol: :lol:

צודק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3.טעות של החיים מי שלא מתגייס.

למה..?

תתגייס גבר !

צנחים זה הכי אחי !!!!

מי שלא מתגייס מפסיד את החוויה של החיים שלו, פשוט חוויה שלא תשכח... 8)

זה ממש לא שווה 3 שנים מהחיים.

אתה לא מתגייס לצה"ל?

מתגייס כן, כי אין לי ברירה.

אבל להגיד שזאת טעות של החיים לא להתגייס ושחייבים להתגייס זה פשוט לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרגע לא אמרתי שאתה מתרומם תסלח לי...

מה שאמרתי זה מי שבוחר את זה הוא מתרומם

למה ללכת לצבא אם אתה לא עושה חצי מהדברים, הצבא זה חוייה של פעם בחיים שמשנה הרבה אנשים אם

הולכים אז לך למשהו שתהנה למה ללכת לעתודה??? ואחרי זה מי יודע כמה שנים צריך לחתום קבע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ללכת לצבא אם אתה לא עושה חצי מהדברים, הצבא זה חוייה של פעם בחיים שמשנה הרבה אנשים אם

הולכים אז לך למשהו שתהנה למה ללכת לעתודה??? ואחרי זה מי יודע כמה שנים צריך לחתום קבע...

הצבא לא צריך רק לוחמים, הוא צריך גם אקדמאים... מי מתכנן את הנשק? מי בונה את הטנקים? מי מפעיל את החץ?

תאמין לי , אני תורם למדינה בדיוק כמו הלוחם בשטח.

למה ללכת לעתודה? כדי לתרום, כדי לעשות את מה שאני אוהב, וכדי לצאת מהשירות עם 6 שנים נסיון ותואר. כולם מרוויחים מזה אני , המדינה, ובסופו של דבר גם הלוחם בשטח.

נ.ב. ברפואה צריך לחתום שנתיים קבע, במקצועות הטכנולוגיים שלוש, אבל אני לא מתייחס לקבע בדבר איום ונורא, הרי מה ההבדל בין קבע לבין ג'וב רגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים זה לא ת'רד של לרדת על ג'ובניקים הבן-אדם ביקש טיפים הינה אחד

כשאני עשיתי טירונות 02 בזיקים לא היה שם מספיק שקעים בשביל להטעין את הפלאפונים אז כולם היו הולכים מלחמות אמיתיות

על הזכות להטעין היו כמה אנשים שהביאו מפצל ותאמין לי הם היו היחידים עם בטריה פועלת באופן קבוע

אני אישית הבאתי מפצל של חמש ברגע שיצאתי הבייתה זה די הפך אותי למלך שמה

אני לא יודע איך זה בימינו אולי בשלוש שנים שעברו מאז הטירונות שלי אולי הצבא התחיל להתחשב קצת יותר בטירונים בעצם אין סיכוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה התחשב איזה ,תמיד אותו סיפור אין שקעים וזה במתכוון :AR15: הם רוצים להטריף את החיילים לשגע אותם כך אתך כמה בטריות לפלאפון , ולא תצטרףך שום מפצל ושום כלום יהיה לך ראש שקט רק עוד דבר אחד אם מלבישים עליך את חניך תורן אל תשתגע תשחק אותה אדיש ויהיה הכי טוב - בהצלחה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהמשכורת בקבע לא טובה כמו במגזר פרטי?

(באמת שואל)

(כשכיר כמובן)

הצבא צריך אנשים עם ידע אקדמאי ולכן-

במקצועות טכנולוגיים בכירים (מחשבים, אלקטרוניקה, אווירודינמיקה וכו') המשכורת היא משכורת כמו במגזר הפרטי אם לא למעלה מזה, כיוון שבד"כ עובדים מול התעשיות הבטחוניות ולא מול צה"ל.

כמו כן, יש את היתרון של קביעות, כאשר במגזר הפרטי יש אלפי מובטלי הייטק בצבא יש יתרון של יציבות, אין סכנת פיטורים כל יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי, מה שהוא מספר שם כ"כ נכון..... (אני לא עשיתי בדיוק את זה, עשיתי צנחנים, עוד יותר גרוע).

לא יודע, אבל לא היה נורא... הם לא יכולים להתעלל ככה באנשים שהם אפילו לא טירונים. זה נשמע קשה, אבל זה לא כ"כ, אם אתה מגיע לטירונות... ווי ווי.... שם מכסחים אתכם כ"כ חזק....

שמירות זה לא כיף בכלל. במיוחד בנגב. בינואר. קור כלבים. כמעט השתגעתי מהקור שם. (אגב, אנחנו קבלנו M16 ארוך עם שתי מחסניות בצולבת ועוד אחת גיבוי, זמנים 'בוערים')

מסקנה ילדים, אם יש לכם 100 בספורט והצטינתם בגדנ"ע, זה לא אומר שתלכו לשלדג במקרה הזה, או לכל יחידה התנדבותית אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבא לא צריך רק לוחמים, הוא צריך גם אקדמאים... מי מתכנן את הנשק? מי בונה את הטנקים? מי מפעיל את החץ?

תאמין לי , אני תורם למדינה בדיוק כמו הלוחם בשטח.

למה ללכת לעתודה? כדי לתרום, כדי לעשות את מה שאני אוהב, וכדי לצאת מהשירות עם 6 שנים נסיון ותואר. כולם מרוויחים מזה אני , המדינה, ובסופו של דבר גם הלוחם בשטח.

נ.ב. ברפואה צריך לחתום שנתיים קבע, במקצועות הטכנולוגיים שלוש, אבל אני לא מתייחס לקבע בדבר איום ונורא, הרי מה ההבדל בין קבע לבין ג'וב רגיל?

הבנאדם פשוט צודק, ומי שלא רואה את הדברים גם מהצד הזה הוא פשוט טיפש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...