נשיא איראן: תקיפת לבנון התניעה את השמדת הציונים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נשיא איראן: תקיפת לבנון התניעה את השמדת הציונים

HiperPsY

Recommended Posts

נשיא איראן: תקיפת לבנון התניעה את השמדת הציונים

נשיא איראן, מחמוד אחמדי-נג'אד, הגדיר את החלטתה של לתקוף את לבנון בתור "ההחלטה הגרועה ביותר בחייהם של הציונים".

"בכך הם התניעו את תהליך השמדתם", אמר אחמדי-נג'אד בנאום בבירה טהרן. הוא הוסיף כי ארצות הברית ובריטניה אשמות אף הן בפשעי המשטר הציוני בשל תמיכתן בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע מה איתכם , אבל כל פעם שהוא זורק איזה משהו בסגנון הזה של השמדת היהודים אני מרגיש כמו יהודי בשנים שלפני השואה כשהיטלר רצה לעלות לשלטון או כבר היה בו..

אני מריץ לי לפעמים את המחשבות האפוקליפטיות האלו בראש שיש מצב שאם הייתה שואה מס' 1 אולי תיהיה שואה מס' 2 ושאולי אלוהים מאס שוב בעם (ואני לא אדם מאמין פשוט סתם מחשבות כאלו)

ואז אני חושב על צהל ועל המלחמות שעברנו ושמנהיגים ערביים אמרו גם דברים לא רחוקים ממה שהוא אומר כל הזמן (רק שלהם לא הייתה פצצה בתכנון )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשבות כאלו לא עוברות לי לעולם בראש, להיפך, אני מרגיש גאווה היום יותר מתמיד, ביום יום הרגיל שלנו אנחנו עסוקים במלחמות פנימיות, דתיים נגד חילונים, מזרחים נגד אזכנזים, צברים נגד עולים,עשירים נגד עניים, והנה כאשר נוצר מצב מיוחד זה כבר לא מעניין אף אחד, זו הסטוריה רחוקה, אנחנו עומדים איתן וחזקים (למעט כמה אלפי אנשים שמפגינים נגד המלחמה ודינם כדין נסראללה)כעם אחד ומאוחד ובתור אחד שזו המלחמה הראשונה שהוא חווה(גם בתור חייל) זה נותן לי תחושת גאווה וסיפוק רבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמצחיק שהוא יכול לקשקש שנה על מה שבא לו

ולא יעשו לו כלום,

צריך לעשות ישיבה של אירופה וארה"ב (בלי רוסיה ! תומכת הערבים הזאת :nixweiss: )

ולהחילט על מלחלמה :silly:

בגלל שזה מצב נוראי עכשיו , האו"ם = חבר הלאומים (בעתיד ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם , אבל כל פעם שהוא זורק איזה משהו בסגנון הזה של השמדת היהודים אני מרגיש כמו יהודי בשנים שלפני השואה כשהיטלר רצה לעלות לשלטון או כבר היה בו..

אני מריץ לי לפעמים את המחשבות האפוקליפטיות האלו בראש שיש מצב שאם הייתה שואה מס' 1 אולי תיהיה שואה מס' 2 ושאולי אלוהים מאס שוב בעם (ואני לא אדם מאמין פשוט סתם מחשבות כאלו)

ואז אני חושב על צהל ועל המלחמות שעברנו ושמנהיגים ערביים אמרו גם דברים לא רחוקים ממה שהוא אומר כל הזמן (רק שלהם לא הייתה פצצה בתכנון )

מצטרף!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...