בעיה בWIN2K - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בWIN2K

Necessary_Evil

Recommended Posts

התקנתי על מחשב אחד את WUN2K ו98SE , התקנתי קודם את 98, חילקתי את הדיסק והתקנתי את 2000 על המחיצה השניה, באיתחול הוא נותן תפריט לבחור וכו'.

כשבוחרים ב98 הכל בסדר, אבל כשבוחרים ב2000 הוא כאילו בא לסיים את ההתקנה ולהגדיר הכל, צריך לתת לו שם למחשב, להגדיר את הרשת והכל...כדי שהוא יוכל לסיים את ההתקנה...ואחרי שהוא מסיים הוא מאתחל אבל אז כשבוחרים שוב להשתמש ב2000 הוא עושה את זה שוב. כאילו הוא לא מסיים את ההתקנה. ניסיתי להתקין מחדש אבל זה לא עזר...מה עושים?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסי לפרמט את המחיצה של ה2000 , וליצור מחיצה מתוך ההתקנה

אולי זה יפתור את השטות הזאת

אם לא , תנסי להתחיל התקנה של 2000 לא מתוך ה98 , אלא BOOT מהדיסק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אפרמט מה98 את הכונן עליו מותקן ה2000 זה ימחוק גם את התפריט בהתחלה כשהמחשב מתחיל או שזה יעשה בעיות?

ניסיתי להתקין עם דיסקט איתחול אבל הוא אמר שאי אפשר להתקין מדוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו סיבה יש להחזיק גם 98 וגם 2000 כאשר ה-2000 כבר כל כך מתקדמת והתמיכה שלה בחומרה ותוכנה התרחבה בצורה משמעותית מאז ההשקה לפני כמעט שנתיים ?

בכל מקרה את יכולה לנסות לאתחל את המחשב מתקליטור ההתקנה של 2000 ואחרי ה- licence agreement לבחור repair במקום התקנה חדשה.. אולי זה יצליח לתקן את הבעיה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בעיה די נדירה ואני שמכיר את חלונות 2000 לפחות חצי שנה לפני שהיא יצאה באופן רישמי לא נתקלתי בבעיות בשילוב שלה עם חלונות 98.

אולי תנסי את ?? טוענים שזו מערכת שמיועדת גם למשחקים ומולטימדיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אם חייבים מערכת dual boot אז עדיף להתקין את 98 על C ואת 2000 או כל מערכת אחרת על D או E (אם יש). ואז אם 98 עובדת בלי בעיות אבל המערכת הנוספת (במקרה הזה- 2000) כן עושה בעיות אז אין שום בעיה לפרמט רק את החלק שיש בו את 2000 וה-98 ימשיך לעבוד כרגיל. התפריט שבהתחלה לא יפגע כי הקובץ שנקרא boot.ini ונמצא בכונן C שממנו מתבצע איתחול המחשב, נשאר ולא נמחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאת מתארת פה, יש סיכוי לא רע שיש בעיה כלשהי במחשב שלך שמונעת ממנו לסיים בהצלחה את ההתקנה של חלונות 2000. יש הרבה דברים שיכולים לגרום לזה ולכן אני לא יכול לנחש פה בלי לבדוק את המחשב (זה יכול להיות , בעיה בחיבורים של המעבד ללוח האם, כרטיס בעייתי כלשהו או התקן על לוח האם שלא עובד טוב).

חלונות 98 פחות רגישה לבעיות שכאלה ולכן היא עובדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה..הרצתי את הבדיקה..אחרי הרבה מאוד זמן הוא סיים ולא כתב שיש איזו בעיה...

ובכל זאת, אני אשאל שוב, אם אני אתקין עם תקליטון איתחול את 98 שוב על כונן D ואז לשדרג את ה98 שבכונן C ל2000?

הוא יעשה לי באיתחול תפריט או שאני אצטרך תוכנה מיוחדת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...