עזרה ב Prey. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ב Prey.

hardware maniac

Recommended Posts

אני חושב שאני בשלב האחרון,אחרי שאתה הורג הרבה Keepers אתה מגיע למקום שמלא בהם וזאתי שתמיד בתוך הראש שלך מציע לך את הכח שלהם הורגת אותם בלה בלה בלה..ואז יש תכדור הגדול הזה..עברתי את זה ואז הגעתי לקטע שהיא (זאתי שבתוך הראש שלך) נמצאת בתוך כדור מסתובב בצבע ירוק ומסביב יש מין כל מיני סימני אטום ירוקים..במשך המשחק מופיעים כאלה סימנים רק באדום ואתה צריך להשמיד אותם..ניסיתי על אלה בכל רובה אפשרי וזה לא עוזר.הנה סקרין שוט:

http://img154.imageshack.us/img154/2131/eut8.jpg

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי יש כוח לסיים את המשחק המשעמם הזה עוד פעם..

עזבו אותכם , מנוע גרפי משעמם וחרוש , עלילה מטומטמת , גיימפליי עוד יותר חרוש = חרא של משחק , אבל בגלל שזה FPS ויש הרבה רצח במשחק זה חמוד מינוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוואק 4 הרבה יותר טוב.

במשחק הזה אפילו לא נהנים לירות בנשקים... לדעתי אם לא היה את הפורטלים האלה (שגם נמאסים אחרי שעה) אז המשחק לא שווה גרוש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוואק 4 הרבה יותר טוב.

במשחק הזה אפילו לא נהנים לירות בנשקים... לדעתי אם לא היה את הפורטלים האלה (שגם נמאסים אחרי שעה) אז המשחק לא שווה גרוש...

מסכים עם כל מילה. בקווייק 4 האקשן היה הרבה יותר טוב. אבל בprey היו כמה דיאלוגים חמודים, והסרטונים לקראת הסוף היו באמת נחמדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בprey לא היה שום קטע שאני יכול להגיד שאני אזכור. אולי הסרטונים הקטנים לקראת הסוף. אותם באמת אהבתי

ב-quake4 יש קטע בלתי נשכח, וכמה סצינות שמאוד מאוד לא נעים לראות. לדעתי הוא היה משחק יותר חזק.

שניהם משחקים טובים. לדעתי prey 85 ו-quake4 90

הקרבות ב-Prey פחות טובים, אבל יש שם כמה קטעים ממש ממש מגניבים עם הפורטלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...