עזרה בOblivion - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בOblivion

gtf

Recommended Posts

אני בקווסט הראשי ואני צריך להשיג את החפץ השני כדי שמרטין יוכל לפתוח איזה מעבר לעולם אחר, אז הוא אמר לי לדבר עם ג'פרי שאמר לי להשיג את החפץ שני מאיזה מקדש. הגעתי למקדש הזה ואני חושב שגם לחפץ, אבל לפניו יש איזה רוח חזקה שמורידה חיים, איך מנטרלים אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ "סיימתי את המשחק" :lol:

אני בספק מאוד גדול שסיימת אותו, הקווסט הראשי הוא בערך 0.010 אחוז מהמשחק, עד שלא סיימת את גילדות הגנבים,

הלוחמים,האחווה השחורה,הקוסמים,הארנה,המקדשים הדאדרים, ועוד 200+ משימות צד לא סיימת את המשחק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ "סיימתי את המשחק" :lol:

אני בספק מאוד גדול שסיימת אותו, הקווסט הראשי הוא בערך 0.010 אחוז מהמשחק, עד שלא סיימת את גילדות הגנבים,

הלוחמים,האחווה השחורה,הקוסמים,הארנה,המקדשים הדאדרים, ועוד 200+ משימות צד לא סיימת את המשחק :)

חמוד תראה זה שלא אמרתי שסיימתי גם את הגילדות והמשימות הצדדיות זה לא אומר שלא סיימתי....

עכשיו ככה כן סיימתי את המשימות של כל הגילדות , הארנה והמון משימות צדדיות בטח שלא את כולם אבל אפשר להגיד שסיימתי ואל תגיד לי בפעם הבאה שאתה בספק אם סיימתי. :silly:

ומי שאמר שלוקח 100 שעות צודק המונה אצלי במשחק על 102 בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, פשוט התרגלתי שכל פלוץ שסיים את הקווסט הראשי טוען שהוא סיים את המשחק, חשבתי שגם כאן אותו סיפור, מסתבר שטעיתי :)

איזה lvl אתה אגב? אני סיימתי בlvl 31 , נשארו לי כמה משימות צדדיות שכבר לא היה לי כח , שיחקתי איזה ~120 שעות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי.. סיימתי הכל חוץ מכמה קווסטים בChidnal סיימתי רמה 39

עשיתי Uninstal.. חזרתי.. המחשב קורס.. (לוח SIS עם 6600GT) כולי אושר :)

מחכה למחשב החדש כדי שזה ירוץ חלקקקקקק :o

כעיקרון משחק ענק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש משחק ששווה קנייה זה oblivion , אם הוא אוהב את הז'אנר הזה הוא לא יתאכזב ויקבל את מלוא התמורה לכסף (משחק א-ר-ו-ך ומדהים)

ובקשר לכרטיס, כן הוא יריץ אותו סבבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק פצצה מומלץ לכולם וגם שווה את הכסף מבחינת גרפיקה מדהימה עלילה טובה ומהבחינה שזה משחק ארוך מאוד :xyxthumbs:

יריץ חלק על 1024 לא בטוח על HIGH תחכה לעוד תגובות.

cleric סיימתי רמה 27 אחי :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה והקודמים, מורווינד ודאגרפול זה משחקים שזה לא משנה אם סיימתם את הכל הקווסטים זה לא אומר שמסיימים משחק

את המשחקים האלה אי אפשר "לסיים"

יש אנשים בעולם שלמשל משחק במורווינד ויוצרים דארק אלף והולכים לashlands, לובשים בגדים שגנבו מאיזה אוהל של אחד מהאשלנדרס ומסתובבים בashlands בתור אשלנדרס או כל דבר אחר של RP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...