8=======)~~~~ - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8=======)~~~~

tombcatz

Recommended Posts

מכתב שנשלח למערכת נענע+התשובה

שלום אני כל הזמן חושב על הבולבול של הילדים מהכיתה שלי. אני בן 13 זה אומר שאני הומו?

בן 13 יקר. לא, אינך הומוסקסואל. זה מאד טבעי ונורמלי בגיל ההתבגרות לחשוב מחשבות מיניות. רוב בני הנוער מעסיקים את מחשבתם בתהיות על מיניות.

אגב, אומרים פין וגם זין. בולבול הוא שם של ציפור.

מלכה אוהבת שמות מדויקים מה לעשות.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אני לא מאמין מה יש שם חחחחחחח :lol: :lol: :lol:

"שלום לך מלכה יש לי שאלה עלייך , אני בן 15 רציתי להרגיש איך זה להיות אישה, יענו לקבל בתחת. התחלתי להכניס דברים כמו עיפרון או עט אבל זה דק ולא הרגשתי כלום. יום אחד שעשיתי את זה ראיתי קצת דם בקצה של העיפרון והתחלתי לפחד אולי יש לי איידס. יש לי או אין לי?"

OMG!! :lol::screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"שלום לך מלכה יש לי שאלה עלייך , אני בן 15 רציתי להרגיש איך זה להיות אישה, יענו לקבל בתחת. התחלתי להכניס דברים כמו עיפרון או עט אבל זה דק ולא הרגשתי כלום. יום אחד שעשיתי את זה ראיתי קצת דם בקצה של העיפרון והתחלתי לפחד אולי יש לי איידס. יש לי או אין לי?"

:lol: :lol: :lol: :lol: אידס אולי אין לו אבל יש לו משהו לא פחות קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הדברים הכי מצחיקים שראיתי בכל החיים שלי חחחחחחחחח ילד בן 15 קוקסינל
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

כמה טוב שיש מקבץ של אידיוטים במדור אחד [כן כן,משעמם נורא בעיתות מלחמה]

צעירה מידי

שלום אני בת שתיים עשרה וחצי ויש לי בעיה. אני והחבר שלי רוצים לעשות את זה ביחד אבל הבעיה היא שאני לא יודעת איך עושים את זה אשמח לתשובה תודה.שלום צעירה מקסימה. בגיל שתים עשרה וחצי מוקדם מידי לקיים יחסי מין. זה גם נגד החוק. אני מבקשת ממך לחכות עם חדירה ולהסתפק בחיבוקים ונישוקים. אנא דברי עם מישהו מבוגר. אח מורה אח או אחות.

מלכה שלום, אני בן 13 ואני מאונן ארבע פעמים ביום, אני לא מאונן פעם חמישית, כי אני מפחד שיכאבו לי הביצים ממה נגרם הכאב הזה?

לא הייתי לוחץ לו את היד

והכי מוצלח:חבר שנגמל מאיידס

שלום. אני בת 13 וחצי ואני וחבר שלי החלטנו לקיים יחסי מין. אך יש לי בעייה קטנה לא מזמן לפני שנתיים לחבר שלי היה איידס, אך כמו שהוא מספר הוא נגמל מזה. את חושבת שכדאי לי שכב איתו? את חושבת שאפשר להגמל מאיידס כל-כך מהר? והאם כדאי לי להתחיל עם סקס כל כך מהר?

ולסיום הפינאל:

מלכה שלום ! אני גבר בן 22 ששכב אתמול בפעם הראשונה עם גבר. מאוד נהנתי ואני רוצה לעשות את זה עוד הרבה פעמים. אבל מאז אני לא יכול לשבת. מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...