הוקדם תאריך השקת ה Kentsfield - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוקדם תאריך השקת ה Kentsfield

lmlm

Recommended Posts

INQ מדווחת שמנכ"ל מודיעה שהם ישחררו את Kentsfield , Cloverton עוד לפני סוף השנה. (במקור הוא היה אמור לצאת ברבעון הראשון של 2007)

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=33151

זה אומר שהוא ילך ראש בראש עם 4X4 של ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו :yelclap:

אינטל מפציצה את , היא פשוט לא נחה! נראה לי שיהיה פה קרב ממש חזק שבסופו, אנחנו הצרכנים רק מרוויחים...

off topic:

זה קצת מבלבל אותי כי אני רציתי לקנות מחשב חדש בנונבמבר עם קונרו אבל אולי שווה לחכות לקנטספילד (לפחות המחירים של הקונרו ירדו/ הקנטספילד יהיה במחירים יחסית נוחים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו E6800 היום..

1000$ בחו"ל .

זה עדיין לא מבוסס אבל יכול להיות שיהיו שני דגמים שלו אחד מבוסס E67 ואחד E66 ... ככה שאולי יהיה אחד יותר זול.. באיזור ה 800$ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם מיתחדש תמיד ויותר מבכל תחום אחר במחשבים..

איפו יש עוד תחום שאחת ל7-8 חודשים יוצא כרטיס חזק בפעם וחצי מזה שקדם לו באותו פלח שוק או שאחת לשנה וחצי מיתחלף דור שלם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע..הרי X6800 לא ירד לו המחיר הרבה מתחת ל850$ אם בכלל אז בקנספלד בכלל מבוסס על 2 ליבות של C2D שאפילו אם נחשיב את כל המעבד ולא רק של C2D אז עדיין זה יהיה בסביבות ה600 דולר, ושפנטיום 4 משווק אז יש D באותו מחיר אז אני מקווה שככה יהיה גם עם קנספלד.

אני מקווה ל400 דולר לכל היותר(אני רוצה ככה בכל מקרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטל תיהיה בבעיה ענקית הרבה מאוד לא יקנו את המעבד הזה ואם היא תמשיך לעשות יותר מ4 ליבות היא לא תצליח למכור כמויות ענקיות.

מ 312$ למעבד טוב כמו E6600 שהוא עם 2 ליבות ל 4 ליבות אני לא יקנה מעבד כזה בחיים רק אם ירדו המחירים ל 500$

נדמה לי שאינטל על זה לא חשבה :kopfpatsch: :kopfpatsch: :s05: :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שלא נראה צורך במעבד הזה בזמן הקרוב, אבל מי שירצה מעבד שאפשר להתלהב שהוא "יותר טוב מכל המעבדים של החברים" ויש לו כסף מיותר, אבל לא ברמה של "לזרוק לפח" על 4X4, זה פיתרון מצויין. בקיצור, הוא לא יימכר בכמויות (אלא לצרכי תחנות עבודה חזקות וכדומה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...