שאלה על המחיר של 360 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על המחיר של 360

DS

Recommended Posts

אני לא בטוח שכדאי לך בכלל לקנות את ה-360 בחו"ל מ-2 סיבות:

1) בגלל שהמוצר יעלה מעל 50$ אז את תצטרך לשלם מיסים, ויכול להיות שעם המיסים אז המחיר כבר יתקרב מאוד למחיר שלה-360 בארץ, תברר כמה תצטרך לשלם על המיסים לפני הקניה.

2) אם תקנה בחו"ל לא יהיה לך ביטוח על המכשיר, ואם יקרה משוה למכשיר זהיהיה ממש חבל :-\ אני לא מציע לך להסתכן :nono:

אם בכל זאת הביטוח לא מפריע לך, אז כדאי לך לקנות פיזית את הקונסולה ולהביא אותה פיזית לארץ בלי לדווח עליה, וכך להשיג אותה בזול :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בכל זאת הביטוח לא מפריע לך, אז כדאי לך לקנות פיזית את הקונסולה ולהביא אותה פיזית לארץ בלי לדווח עליה, וכך להשיג אותה בזול :xyxthumbs:

אלא אם כן אתה או אחד הקרובים נוסע לאמריקה....

בכל מקרה תשאל את TeaTime מאיפה הוא קנה את שלו אולי הוא יכול לעזור לך בזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש 360 יד שניה, הוא ממש חדש ולא נראה לי שכבר יש מישהו שהשתעמם ממנו, וגם אם כן, רק אם אתה יכול לראות אותו פיזית ולהיות בטוח שהוא במצב מצוין ( כי אחרי הכול הוא אמור להיות יחסית חדש ), ואל תשכח לקבל עליו מחיר נמוך, ואם זה מחול, אז בכלל נמוך.

אבל אני לא מציע לך לקנות יד שניה, גם ככה הקונסולות לא מחזיקות זמן כמו מחשב ועם הזמן יש להן דפקות קטנות כאלה ומציקות ( אתה שם לו צ'יפ,נכון? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש 360 יד שניה, הוא ממש חדש ולא נראה לי שכבר יש מישהו שהשתעמם ממנו, וגם אם כן, רק אם אתה יכול לראות אותו פיזית ולהיות בטוח שהוא במצב מצוין ( כי אחרי הכול הוא אמור להיות יחסית חדש ), ואל תשכח לקבל עליו מחיר נמוך, ואם זה מחול, אז בכלל נמוך.

אבל אני לא מציע לך לקנות יד שניה, גם ככה הקונסולות לא מחזיקות זמן כמו מחשב ועם הזמן יש להן דפקות קטנות כאלה ומציקות ( אתה שם לו צ'יפ,נכון? )

ביפן יש 360 יד שניה מאוד בזול

הבעיה שיש הגנה אזורית וזה יפן לעזזל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...