חילופי אש בצפון-שני חיילי צה"ל נהרגו. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חילופי אש בצפון-שני חיילי צה"ל נהרגו.

psycho59

Recommended Posts

אבל לא בכלל נכון? ::)

הלגטימציה גם ככה נעבדת אט אט פשוט תראה את התוצאות

ישראל נכנסה לפעולה חסרת פרופורציות+הרגה פי 100 יותר אזרחים+הרסה חלק גדול מאוד מלבנון.

אתה אמיתי? כאילו הם חטפו חיילים עד כמה פעולה כזאת נראת לך חסרת פרופורציות??? אתה כאילו דפוק לגמרי הא.

הרגנו פי 100 יותר אזרחים? יותר מחצי ממה שהרגנו הם תומכי חיזבאללה שנותנים להם את הבתים שלהם לירות רקטות ונותנים להם תמיכה אז אנחנו הורגים את האוייב, נהרגו אזרחים אין מה לעשות במלחמה כמו במלחמה נהרגים אנשים וחיילים ואזרחים.

אנחנו הורגים יותר ועושים יותר הרס, אז מה לעזאזל רצית שנהרוס פחות??? בטח שנהרוס יותר אחד הצדדים חייב להרוס יותר אז אנחנו הורסים יותר, יש לנו חזק ומה שאנחנו עושים זה בקושי חצי, אוקי אז באמת הגברנו את הכח מהיום הראשון של התקיפה אבל יש לנו עוד מלא טילים שלא השתמשנו בהם.

קיצור אם אתה רציני אתה בן אדם עם שריטה.

עריכה:

הקטע הוא גם שהחיזבאללה לא מפרסמים את זה שמתים להם אנשים, הרגנו להם מלא מלא מלא אנשים הרבה יותר מ300, כל משגרי רקטות קסאמים נהגים מלא מלא הורגים להם הם פשוט לא מפרסמים.

בנתיים ככה כל העולם בעדם עד שמה, יפגעו באחד המפעלים בחיפה ואז כולם יגידו "תראו מה החיזבאללה עשה זה לא טוב זה אסור בלה בלה בלה צודקת" מה יוצא שהאנשים האלה סתם מעניינים את הביצה, אלו רק דעות שואללה לא מעניינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

psycho59,אתה פשוט הסברת הכל כן לפתוח מלחמה בגלל 2 אנשים זה חסר פרופורציה.

SpiritKnight,מאיפה הידיעה?

מר גאון, מה היינו צריכים לעשות אם לא לצאת למבצע הזה?

להחזיר אסירים לא?! זה מה שאנשים חכמים כמוך היו עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

psycho59,אתה פשוט הסברת הכל כן לפתוח מלחמה בגלל 2 אנשים זה חסר פרופורציה.

SpiritKnight,מאיפה הידיעה?

תגיד לי אתה שומע את עצמך? אתה צריך להתבייש יחתיכת זבל אני מתבייש לקרוא לי ישראלי ולך ישראלי זה מבחיל לראות אנשים כמוך. "בגלל שני חיילים" קצת כבוד יחתיכת זבל שני החיילים האלה שמרו עליך טוב טוב כדי שאתה תוכל להגיב בפורום הזה מבין, כדי שאתה תוכל לצאת לקניון עם חברים להכיר בנות ולזיין אותן אחר כך, חרא אחד אם זה הכבוד של אנשים במדינה הזאת לחיילים אז לאן הגענו. מעניין מה היה קורה אם אח שלך היה שם אם עדיין הייתה אומר" שני חיילים" זה שני אנשים שבישבילך עושים מעל ומעבר. חוץ. מזה שאם כבר אז כבר זה לא רק בגלל שני חיילים, מה עם ה8 שנהרגו באותו יום? והפרת סעיף 1559?? מה עם זה אז היינו מבליגים עכשיו ולא עושים כלום זה רק יהיה יותר גרוע, אתה חושב שלשחרר אסירים זה הפתרון? כאילו אתה לא מבין שאם נעשה את זה הם יראו שהנה שיטה חדשה הם יחטפו חיילים ואנחנו נשחרר אסירים, אסור להפוך את זה לשיטה הם יבינו ששיחרור אסירים לא בא בחשבון בטח לא אסירים שבידהם דמי יהודים.

אתה חתיכחת ילד קטן וחוצפן שחושב שהכל מגיע לו שצריכים להגיש לו הכל על מגש של כסף "שני חיילים" עלק זה שני אנשים שאתה חייב להם את החיים שלך אם לא יותר, תן כבוד, לאנשים האלה מגיע הכבוד יותר ממה שאפשר לתת ואתה אפילו את זה לא נותן, תתבייש לך, אתה בושה למדינה ולנוער של היום-אדיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צריכים להתבייש, אני לא ישמור על הפה שלי שככה מזלזלים בחיילים. החיילים האלה מבחינתי הם יותר מה' בישבילי זה אנשים שאם לא הם לא הייתה לך מדינה עכשיו אתה מבין את זה בכלל כאילו אתה קולט על מה אני מדבר? זה לא שתגיד שללבנון לא תיהיה מדינה להם יש לאן ללכת לאן יש לי ללכת אני? אין לי ארץ אחרת. במקום לתת את המקסימום כבוד לחיילים האלה אתם מדברים כאילו זה משחק שאפשר לקנות חיילים ב200$ ולשלוח אותם להילחם אתם רק לא מבינים שזה חיי אדם ולא סתם חיי אדם זה חיים של אנשים ששומרים עלינו עליי ועליך אתה מבין את זה בכלל כאילו אתה קולט את המשמעות? לפי הדיבור שלך אתה לא קולט חצי מהמשמעות. אתם צריכים להתבייש לכם אם זה הכבוד שלכם לחיילים לא מגיע לכם שישמרו עליכם בכלל.

ולזה שמתבייש לקרוא את התגובות שלי: הכינוי שלי זה psycho59 פעם הבאה שאתה רואה את הכינוי הזה לפני הודעה פשוט תדלג הודעה מה אתה אומר על זה?

בושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם היתנהגות שלו חסר פרופורציות.הוא חושב שישראלי או חייל זה אלוהים. :screwy:

לך תלמד מה זה קאזוס בלי (Cassus Belli) ואז תחזור. מלחמות הרבה יותר גדולות נפתחו עקב דברים הרבה יותר קטנים, אך מוצדקים לא פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תלמד מה זה קאזוס בלי (Cassus Belli) ואז תחזור. מלחמות הרבה יותר גדולות נפתחו עקב דברים הרבה יותר קטנים, אך מוצדקים לא פחות.

לדוגמא ציין מלחמה כזאת בזמן הזה ולא לפני 200 שנה.

כל העולם רואה את האמת ואומר אותה תקפה בלי פרופרציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אלוהים, אתה כזה ילד קטן.

"בזמן הזה"? המלחמה בעירק.

לפני עשר שנים - המלחמה בצ'צ'ניה.

לפני 85 שנים - מלחמת העולם הראשונה.

"כל העולם רואה את האמת ואומר אותה תקפה בלי פרופרציות."

אולי בעולם שלך. בעולם האמיתי, המדינה היחידה שהביעה עמדה נגד פעולת היא צרפת, ובכל מקרה היא גם חזרה בה מעמדה זאת כחלק מהצהרת ה-G8 בתחילת השבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלחמת אירעק זאת מלחמה שווה?הורידו רודן מטורף שרצח את עמו ומימן טרור והיה סבור שמחזיק בנשק גרעיני זה לא מוצדק? :s07:

מלחמת ציניה זאת מלחמת לחרות שרוסיה סיברה לתת לה. :s07:

מלחמת העולם הראשונה?סיבות לא מוצדקות?רצחו יורש עצר למלוכה+הגרמניה כבשו שטח+סיפוח בוסניה להונגריה ובקציור לך לקרוא קצת הסטוריה

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%9C%D7%97%D7%9E%D7%AA_%D7%94%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9D_%D7%94%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%95%D7%A0%D7%94#.D7.94.D7.A1.D7.99.D7.91.D7.95.D7.AA_.D7.94.D7.93.D7.99.D7.A4.D7.9C.D7.95.D7.9E.D7.98.D7.99.D7.95.D7.AA_.D7.9C.D7.9E.D7.9C.D7.97.D7.9E.D7.94

אולי בעולם שלך. בעולם האמיתי, המדינה היחידה שהביעה עמדה נגד פעולת היא צרפת, ובכל מקרה היא גם חזרה בה מעמדה זאת כחלק מהצהרת ה-G8 בתחילת השבוע.

כנראה שלך וורוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...