אקספלורר התחרפן-מסרב להכנס לאתרים,טוען שאתרים לא קיימים,ולא מסוגל להכנס ללינקים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אקספלורר התחרפן-מסרב להכנס לאתרים,טוען שאתרים לא קיימים,ולא מסוגל להכנס ללינקים

tombcatz

Recommended Posts

אנשים,אני כבר ממש נואש עם האקספלורר [או לחליפין-האינטרנט] המחורבן הזה.

לאחרונה התחלתי לסבול מבעיה שמעולם לא היתה קיימת אצלי-בעיות גלישה קשות.

פעמים רבות כשאני מנסה להכנס ללינק [שנמצא באתר מסוים ומפנה אותו לאתר אחר...ככה למשל כששמים לינק לתמונה בפורומים] העמוד לא יעלה,ובמקומו פשוט האקספלורר יתן PAGE WAS NOT FOUND [מבלי אפילו לנסות להכנס]...ובשום אופן אפשר לפתוח את העמוד החדש-לא עם 1000 רפרשים,לא ע"י פתיחת חלון חדש,לא ע"י ניתוק האינטרנט וחיבורו מחדש,לא ע"י מחיקת כל ההיסטורי,הקוקיז והTEMP FILES פשוט כלום...ואז מתי שמתחשק לו-הוא פתאום מחליט שהוא כן מסוגל לפתוח את זה [לרוב אחרי 6-7 נסיונות של פתיחת החלון וסגירתו...]...המצב יותר חמור מזה-לרוב גם תמונות באתרים פשוט לא נטענות [אני רואה איקסים,וגם כאן-שום דבר לא עוזר,לר ריפרש,לא לחיצה על התמונה וSHOW IMAGE פשוט כלום]....

חשבתי שכאן המצב העגום הזה ייעצר-אבל מסתבר שזה עוד יותר גרוע ממה שדמיינתי לעצמי

מסתבר שגם לפעמים כשאני כותב אתרים בשורת הADDRESS האקספלורר פשוט יחליט שהאתרים לא קיימים [וזה יותר גרוע מזה-לא רק שהוא יגיד שהאתר לא קיים,הוא יפנה אותי לאתר החיפוש של מייקרוסופט כדי לעזור לי למצוא אתר דומה לאתר שחיפשתי...ככה קורה לי 20 פעם עם HWZONE עד שאני מצליח להכנס לאתר]

קצת פרטים על האינטרנט-יש לי כבלים ואני מחובר לרשת אלחוטית ביתית [המודם של האינטרנט מחובר דרך הראוטר]

הבעיות התחילו לפני כמה ימים,ואתמול האנטי וירוס פתאום הקפיץ לי התרעה שהוא חסם מתקפה של סוס טרויאני על המחשב...עשיתי סריקה עם האנטי וירוס,עם ADAWARE ועם SPYBOT-S&D אבל לא מצאתי כלום]

יש רעיונות מה יכול להיות הבעיה?כי זה פשוט בלתי אפשרי לגלוש ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר שמעתי וכבר המליצו לי

וגם אם כן אני אעבור,אני מעונין לתקן את מה ששבור

האקספלורר IS IN DEEP PAIN מבעיה כלשהי,ומן הסתם שהתעלמות מהבעיה רק תביא להחמרת המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נתחיל בזה- תנסה לתקן את קבצי האינטרנט אקספלורר:

Start>Run

תרשום שם sfc /scannow

אתה תידרש להכניס את דיסק ההתקנה של הווינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בעיה של DNS ?

תנסה לבצע PING לשם אתר לדוגמא: ping hwzone.co.il תבדוק אם ישנה תגובה ,אולי שרתי ה DNS שלך אינם מעודכנים.

תנסה לייצור קשר עם התמיכה של ספק האינטרנט שלך הם קרוב לוודאי יעזרו לך הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בעיה של DNS ?

תנסה לבצע PING לשם אתר לדוגמא: ping hwzone.co.il תבדוק אם ישנה תגובה ,אולי שרתי ה DNS שלך אינם מעודכנים.

תנסה לייצור קשר עם התמיכה של ספק האינטרנט שלך הם קרוב לוודאי יעזרו לך הכי טוב.

כאן אולי היה ראוי לציין שהבעיות האלה מתרחשות רק בעת גלישה באינטרנט...

כל תוכנה אחרת [משחקים,תוכנות הורדה וכו'] פועלת כרגיל,וגם במידה והתחלתי הורדה כלשהי דרך האינטרנט-ההורדה לא תיפסק או תעצר.

ככה שהחשד היחידי שיש לי הוא שמדובר בווירוס או ברוגלה.

האם יש לכם תוכנות מומלצות לחיפוש אחר השטנים הקטנים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

O.K אז בעיה בחיבוריות לאינטרנט אין לך אתה לא מצליח לגלוש וזה נראה יותר בעיה של DNS .

תנסה גם לבדוק רוגלות בעזרת ה Hijackthis .

תבטל פיירוול במידה ויש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד מעט אתקין את השילוש הבא:

Ad Aware החדש

Spy sweeper

hijack this

אני אבצע סריקה כוללת על המחשב [האם אפשר להפעיל את התוכנות האלה בSAFE MODE?]

ואחזיר תשובה בנוגע לתוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-מה דגם הנתב?

2-האם רצים ברקע תוכנות p2p?

3-האם שאין לך גלישה,אחת מהנורות של המודם(לדוגמה cable) מהבהבת או כבויה?

4-התחל-cmd שם תרשום netstat -an ו netstat -bna ותעלה לפה תמונות מסך(שברקע לא רץ שום או תוכנות p2p).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...