חייל נחטף בהרצליה או סתם שמעות ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייל נחטף בהרצליה או סתם שמעות ?

ExploiT

Recommended Posts

חוצפן, מנוול קטן. הוא לא הראשון שניסה לבדות סיפור חטיפה, אלא שמשום מה אף אחד לא הצליח לשטות בכוחות הבטחון יותר משעה. אם היה לו שכל הוא היה הולך לקצין העיר ומפליץ משהו, במקום זה הוא הקפיץ חצי מדינה על הרגליים. מה עוד, שמשחררים עכשיו כלואים בבתי כלא צבאיים על עבירות "לא כבדות" אז ספק בשבזמן הקרוב הוא ירצה עונש כלשהו בבית-מעצר צבאי. יפה אבל יהיה לשים אותו בסבב עבודה של שעת מלחמה. 17 שעות לעבוד בלי הפסקה באיזה מחסן מאובק בניפוק ציוד כמו שחיילים רבים עושים עכשיו, שיידע מה זה מאמץ מלחמתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוצפן, מנוול קטן. הוא לא הראשון שניסה לבדות סיפור חטיפה, אלא שמשום מה אף אחד לא הצליח לשטות בכוחות הבטחון יותר משעה. אם היה לו שכל הוא היה הולך לקצין העיר ומפליץ משהו, במקום זה הוא הקפיץ חצי מדינה על הרגליים. מה עוד, שמשחררים עכשיו כלואים בבתי כלא צבאיים על עבירות "לא כבדות" אז ספק בשבזמן הקרוב הוא ירצה עונש כלשהו בבית-מעצר צבאי. יפה אבל יהיה לשים אותו בסבב עבודה של שעת מלחמה. 17 שעות לעבוד בלי הפסקה באיזה מחסן מאובק בניפוק ציוד כמו שחיילים רבים עושים עכשיו, שיידע מה זה מאמץ מלחמתי.

אני חושב שהתבלבלת קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באומרי "ציוד" אין הכוונה למדי ב' וגרביים. נסה אתה כל היום לפרוק משאיות עם חלפים של ספינות וצוללות בגדלים ומשקלים שונים, אח"כ למיין ולאכסן אותם, אח"כ להנפיק אותם לפי הזמנה/צורך של היחידות השונות. זאת עבודה פיזית מאד מאד אבל מאד קשה שלא מעריכים. היה בבסיס שלי פעם נוהל קרב בגלל איזושהי פעילות ימית וחברה' באמת עבדו 17 שעות רצוף עם הפסקת אוכל של בקושי חצי שעה. יש ג'ובניקים ויש "ג'ובניקים". זה שאתה לא בשוחה או בטנק זה לא הופך אותך לפדלעה מגרבצת בקריה כי לא כולם בעורף ככה. לפי איך שזה נשמע, אותו חייל הוא בדיוק מהג'ובניקים הסטריאוטיפיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, אני פראיירית ששירתתי בשיא כוחותי מדינה שלא שמה עליי זין ואזרחים כמוך (שבניגוד אליי מלאי זכויות) שלא אכפת להם, אז למה שלי יהיה?...

אתה מוזמן, ואז אתה גם מוזמן לשלם על החלק היקר הזה כל החיים שלך, יעיפו אותך מהצבא, בטח גם באשמת חבלה, ואז כולם יראו אותך כמו בוגד ולא תמצא עבודה בעולם אלא מהנדס של מטענים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, אני פראיירית ששירתתי בשיא כוחותי מדינה שלא שמה עליי זין ואזרחים כמוך (שבניגוד אליי מלאי זכויות) שלא אכפת להם, אז למה שלי יהיה?...

אתה מוזמן, ואז אתה גם מוזמן לשלם על החלק היקר הזה כל החיים שלך, יעיפו אותך מהצבא, בטח גם באשמת חבלה, ואז כולם יראו אותך כמו בוגד ולא תמצא עבודה בעולם אלא מהנדס של מטענים.

איזה שקסית , איפה את גרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...