ממרם VS גאמא - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממרם VS גאמא

SweeT_EviL

ממרם VS גאמא  

1241 הצבעות

1. 1. ממרם VS גאמא

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא קשור להגדרה, אלא לתחביר. תשאל חיילים מחמ"ן ככה סתם בתחנות אוטובוס אם תפגוש מישהו, איך הם קוראים למשק"י ה בטחון שדה. לי אישית אמרו "אה, הם כמו שוטרים כאלה. ב"שניקים. :-)

בכ מקרה, זה לא ממש משנה, כי כשאתה מדבר על בטחון שדה, אתה אומר, בטחון שדה שזה תכלס המשמעות האמיתית של המילה במ"מ זה במחשבים בעיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אם תמשיך כל פעם לחפש את "הצד השני" לא תבין שהצד הראשון טוב יותר.

וינסטון צ'רצ'יל אמר פעם:

אומרים שצריך ללמוד מהטעויות. אני מעדיף ללמוד מטעויות של אחרים.

תעשה כמוהו. אמרנו לך - תפנים.

התגייס לחיל המודיעין. גאמא זה ה דבר בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד דברים בחיל המודיעין חוץ מגאמא, אם אתה מתאים אתה תקבל מספיק הצעות.

בכל מקרה אם אתה רוצה לעשות משהו משמעותי בצבא, טוב כל דבר משמעותי בצבא הטבח הפשוט שווה משקל לרמטכ"ל למה אפילו מטכליסט רעב לא יעזור לך בגרוש במלחמה. אבל אם אתה רוצה משהו מעניין ומאתגר לחמ"ן יש הכי הרבה מה להציע לך. יש המון קורסים ומסלולים חוץ מגאמא על זה אתה פשוט שומע הכי הרבה כיוון שזאת תוכנית הכשרת הנוער של חיל המודיעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תכניות שם גם בתחומים אחרים?

נגיד פיזקאים\ביולוגים וכו'

ד"א בעמוד הקודם אני חושב שקצת הגזמתם, חמ"ן שמן - זה כולה פרויקט גאמא\ממר"ם\מסלול מיחשוב אחר שאליו כל קוף(סליחה) יכול להתקבל...

הצגתם את הדברים כאילו אתם מינימום מיטשל מזהות בדויה\מרקו מ-4400.עוד לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגאמא כל אחד יכול להתקבל?

אתה חיי בסרט זה שכל אחד כמעט מקבל הזמנה לא אומר כלום, בפועל פחות מ10% נכנסים למסלולים.

ובוא נגיד ככה שיש מסלולים שמהם אתה מגיע ליחידה שאת כל הדברים שראית שמארשל בזהות בדויה עושה באמת מייצרת את זה ואני לא צוחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה תורם משהו לדיון, עברתי את המסלול באחת מהמתכונות הקודמות שלו (בכל זאת, עבר זמן) לפני שהוא נקרא גאמא.

מבלי להיכנס למה שעשיתי, אני יכול להגיד שאני מרוצה מאוד מהמקום שהגעתי אליו, ויצא לי לעשות דברים שאם היו מספרים לי עליהם, הייתי משוכנע שעובדים עליי.

(ופעם כנראה היה יותר קל להשיג אישור ביגוד אזרחי בסדיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני עצוב שזה מצחיק אותך.

חברת M-SYSTEMS הישראלית המציאה את ה DISK ON KEY רק בשנת 2000 אם איני טועה. אני כשגדלתי, עם הפנטיום 166 הראשון שלי, ורציתי להעביר כמה לחברים, הייתי חייב לצרוב בשביל זה דיסק של 650 מגה למה? כמה סיבות:

- עוד לא המציאו אפילו את הדיסקים של 700 מגהבייט ושהפכו לסטנדרט

- לא היה קיים בתפוצה רחבה

- היו כונני ZIP שעלו איזה 300 ש"ח והכילו רבע מדיסק רגיל והיית חייב עוד כונן כזה בשביל להעביר למישהו קובץ

- עוד לא היה קיים והיו רק SERIAL PORTS מאעפנים. אפילו לא היה P\S 2 בשביל המקלדת והיו החורים הרחבים הענקיים ההם עם איזה 7 פינים למקלדות.

- DISK ON KEY מובנה בשעון על היד ?! זה לא היה חלום בשבילי. זה היה בגדר בדיוני.

לכן, השעון הקטן הזה מסמל להרבה מאיתנו את שנות האלפיים וכמו שאמרתי, זה רק רעיונית, נותן לך מושג לחלק הכי מאעפן ממה שחמ"ן מסוגלת לייצר כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני חושב שהבנתי למה אני הגבתי בצחוק ואתה הגבת בתדהמה :-X

אנחנו לא בני אותו הדור :silly:

בכל מקרה, אני אנסה לשאול פעם אחרונה: מהם המסלולים היחודיים של גאמא\חמ"ן? לא,אני לא שואל מה השם של המסלול או איך קוראים לממונה עליו...ולא, לא אכפת לי אם אתם הולכים שם יחפים או מה שזה לא יהיה - מדהים ככל שיהיה :o(בייחוד לאור העובדה שמדובר בג'ובניקים בבסיס סגור וממוזג ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה כן שואל?

תבין שכשמדובר במסלולים של מודיעין, אף אחד לא הולך להגיד לך מה בדיוק עושים שם.

בעיקרון - הכל תלוי בך. ככל שתהיה יותר טוב, ככה תוכל להגיע למקומות היותר מעניינים.

המסלול שאותו אתה עושה מכוון אותך באופן גס למקום שאליו תגיע, אבל אתה מספיק טוב, תוכל להתקדם בכיוון שמעניין אותך (במיוחד אם אתה חתום קבע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...