F16 ישראלי הופל בביירות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

F16 ישראלי הופל בביירות

Dan1919

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שימו לב שבהתחלה שמעתי ברדיו שבאל-מנאר הודיעו שהם הפילו מטוס ע"י טיל נ"ט.

אחרי זה ראיתי באינטרנט שזה בכלל מטוס שהתרסק ללא קשר לכל גורם ערבי.

ועכשיו בידיעה שאתה הבאת רשום שזה בכלל מסוק.

נקווה לטוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה הם אמרו מסוק אחר כך עברו למטוס ואחר כך למסוק ועכשיו חזרו למטוס, מה שאומרים שנפל זה ארגז כרוזים ושלא נפל שום מטוס ושום מסוק, אני יודע שאם נפל העסק הופך להרבה יותר רציני, אבל צריך לחכות עוד קצת זמן ככה היה גם עם הסטי"ל. אני באמת מקווה שלא נפל שום כלי אווירי אחרת זאת באמת תבוסה לצה"ל שחיל הכי חשוב שלנו הופל ע"י חובבנים.

בד"כ שצה"ל לא מכחיש אז זה נכון, מה מזה "לא ידוע על מטוס שנפל" אין מכשיר קשר??? אני מקווה מאוד שאני טועה וששום מטוס לא נפל.

עריכה: צה"ל הכחיש נקווה שהוא דובר אמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אכן היה מופל משהו היו עכשיו שידורים מכל העולם ממקום הנפילה כדי להראות את השרידים

נ.ב לא מדובר בחובבנים בהכרח, יש דיווחים רבים על פעילות ענפה של יחידות "מובחרות" אירניות (אותן יחידות שפגעו בסטי"ל וכן הטביעו בטעות דווקא את הספינה המצרית)

האירנים מציידים את החיזבללה כל הזמן כולל עכשיו בציוד חדיש ומתקדם כך שידיעה כזאת היא לא הזוייה לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף עוד לחכות גם עם אותה ספינת טילים שנפגע בהתחלה אמרו שזאת רק סריטה ואין כל נזק ותראו מה קרה בסוף!

לעזאזל בניין בחיפה קרס מפגיעת קטיושה.

ועכשיו רואים את השריפה מהחפץ שנפל בשידורים, יש שריפה ענקית וחלק אומרים שזה מצמיגים כבר לא יודע מה לומר.

רציני?כמה נפצעו/מתו? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה אמרו שהיא בכלל לא נפגעה.

מה שמפחיד יותר זה שמה הסיכוי שארגז כרוזים שעולה באש (איך שהוא) יפול לתוך צמיגים ויעשה אש כזאת בכזאת מהירות. מפחיד.

עדיף עוד לחכות גם עם אותה ספינת טילים שנפגע בהתחלה אמרו שזאת רק סריטה ואין כל נזק ותראו מה קרה בסוף!רציני?כמה נפצעו/מתו? :-\

עד עכשיו מארו 3 בערך כולל ילדים אבל אני משער שיש יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...