סתם לידע כללי, יחסי הכוחות בלבנון: צבא לבנון 60,000 חיילים, חיזבאללה 3,000 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סתם לידע כללי, יחסי הכוחות בלבנון: צבא לבנון 60,000 חיילים, חיזבאללה 3,000

rangerman

Recommended Posts

ומי אמר בכלל שהצוללת לא גרעינית? לא הכל אנחנו יודעים אנחנו רק אזרחים לא מפרדי הצוללת.

צוללות הדולפין הוא צוללות דיזל תוצרת סימנס, זה לא סוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הדולפין אני מדבר על הצוללת "גל" ומאיפה לך בדיוק שאין לנו עוד צוללות? אנחנו מדברים על מה שאנחנו יודעים לך תדע מה יש לנו.

חוץ מזה מי אמר שאנחנו צריכים צוללת גרעינית? אנחנו צריכים לשמור על לא להתקיף ארצות אחרות במרחקים של קיבינימט, אתה יודע מה עדיף שלא תיהיה לנו צוללת גרעינית שלא יתקפו אותה בטעות ולך תדע מה הלאה. בכלל במזרח התיכון בכל מה שקשור במצב הימי שולטת ספינות אנחנו מורידים עם סער 5 ואם לא אז עם וצוללות אני יכול להבטיח שיש לנו מינימום 4, אחת זאת הגל שניים הם הדולפין ועוד אחת שקיבלנו מתנה מגרמניה שאין לי מושג מה הסוג שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גל היא הרבה הרבה יותר ישנה מהדולפין, גם צוללת דיזל אלה הן צוללות משנות ה70'.

לא יודע לגבי אנחנו אבל אני יודע מה יש לנו, תפסיק לחשוב שיש כלכך הרבה סודות, אפשר לחשוב שצוללות מקבלות סיווג כחול ו4 אנשים בכל העולם יודעים מה יש לנו...

-___________-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אתה לא יודע כמה סודות יש לנו כי זה סוד מבין את הרעיון? מה אתה אומר זאת המצאה טובה ה"סוד" זה מן רעיון כזה שלא כולם יודעים את הכל ולזה קוראים סוד.

ברגע שתדע כמה סודות יש לישראל תרים צלצול סבבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

880,000~ אבל מי סופר :P

אגב לUS יש רק מיליון וטיפה לפי התקשורת.

( ??? את מי מעניין מדבר אירני מלא ערבים, בו נכבוש את US, תמיכה מאירופה ומדינות ערב תהיה לנו ;D ).

צה"ל:

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיזבאלה כולל כל יחידות המילואים שלו = 20,000 חיילים

רוב החיילים בצא הסדיר מאומנים טוב יותר מהחיילים הרגילים שלנו, ויחידות העילית של החיזבאלה לא נופלות באימונים ובציוד מחלק גדול מגודדי החירמכ והפלסרים שלנו. לחיזבאלה יש המון המון אמלחים והוא מצוייד טוב יותר מצבא לבנון.אתה מפגר או מה? אתה בכלל יודע מה זאת צוללת גרעינית?

צוללת גרעינית זאת צוללת שמונעת ע"י כור גרעיני, למה אנחנו צריכים את הענקים הללו, אין לנו צורך בלשלוח צוללות לצד השני של העולם, אין לנו יכולת לקנות או לתחזק צוללת בסדר גודל הזה, זה שהמנוע של הצוללות שלנו הוא דיזל וטורבינות גז לא קשור בגרוש לחימוש שלהן.

הצוללות מסוגלות לשגר טילי יריחו 1, וטילי שיוט עם ראשי קרב בלתי קונבציאונאליים וזה מספיק.

אתה כנראה מפגר אם אתה חושב שאני לא יודע מה זאת צוללת גרעינית :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף מקור תקשורת נורמלי (ואני לא מדבר על אתרים קיקיונים שמפרסמים השערות על כל דבר שקיים) לא פירסם או יפרסם את הסד"כ של צה"ל' date=' זו תהיה עבירה חמורה על חוקי הצנזורה הצבאית. כל מה ששמעת זה לחלוטין שמועות ואתה יכול לזרוק מספרים עד מחר בלי שתדע לעולם מהו הסד"כ של מדינת .

[/quote']

אתה מדבר הרבה שטיות.

ערוץ 2 בשנת 2005 פירסם את זה.

רוב החיילים בצא הסדיר מאומנים טוב יותר מהחיילים הרגילים שלנו, ויחידות העילית של החיזבאלה לא נופלות באימונים ובציוד מחלק גדול מגודדי החירמכ והפלסרים שלנו.

נשמע לי מופרך ביותר.

אתה יכל לגבות את עצמך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף מקור תקשורת נורמלי (ואני לא מדבר על אתרים קיקיונים שמפרסמים השערות על כל דבר שקיים) לא פירסם או יפרסם את הסד"כ של צה"ל, זו תהיה עבירה חמורה על חוקי הצנזורה הצבאית. כל מה ששמעת זה לחלוטין שמועות ואתה יכול לזרוק מספרים עד מחר בלי שתדע לעולם מהו הסד"כ של מדינת .

כאילו שקשה להעריך בדיוק את הסד"כ של או כל מדינה מערבית אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי אמר בכלל שהצוללת לא גרעינית? לא הכל אנחנו יודעים אנחנו רק אזרחים לא מפרדי הצוללת.

החיזבאללה מאומן בצבא הסורי והצבא הסורי ממש לא יותר מאומן החיילים הרגילים שלנו, הטירונות שלנו זה האימונים שלהם.

צוללות גרעיניות זה צוללות שמונעת על ידי כור גרעיני.

לישראל יש צוללות דיזל בלבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מה זה צוללת גרעינית, ונגיד שיש לנו צוללת גרעינית ואנחנו (אזרחים) לא יודעים עליה??? וגם אם אין לנו אני לא מבין למה אנחנו צריכים אחת כזאת בכלל? יחיסית למזרח התיכון בכל מה שקשור בחיל הים אנחנו חזקים מאוד.

הנקודה היא שאנחנו קונים מה שאנחנו צריכים בהתאם למצב שלנו, זה כמו שתגידו צה"ל חלש אין לו נושאת , בתחלאס למה אנחנו צריכים נושאת מטוסים? אנחנו לא צריכים מה שיש לנו זה מעל ומעבר ואנחנו מכסים את כל המזרח התיכון, מבינים? מה שצריך קונים (בד"כ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מה זה צוללת גרעינית, ונגיד שיש לנו צוללת גרעינית ואנחנו (אזרחים) לא יודעים עליה??? וגם אם אין לנו אני לא מבין למה אנחנו צריכים אחת כזאת בכלל? יחיסית למזרח התיכון בכל מה שקשור בחיל הים אנחנו חזקים מאוד.

הנקודה היא שאנחנו קונים מה שאנחנו צריכים בהתאם למצב שלנו, זה כמו שתגידו צה"ל חלש אין לו נושאת , בתחלאס למה אנחנו צריכים נושאת מטוסים? אנחנו לא צריכים מה שיש לנו זה מעל ומעבר ואנחנו מכסים את כל המזרח התיכון, מבינים? מה שצריך קונים (בד"כ).

נושאת דווקא לא הייתה מזיקה... הבעיה זה גם לקנות את הצי שישמור עליה.

נושאת וצי ישראלי במפרץ הפרסי היה יכול להיות שימושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...