רעיון קטלני- מארז בנוי לדים !!! - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעיון קטלני- מארז בנוי לדים !!!

guy124

Recommended Posts

תודה על התגובות אני יודע שזה יהיה קטלני ועכשיו לתיכנון !

אני חשבתי בכיוון של לדים לא אולטרה ברייט הרגילים ! גם יותר זולים וגם צורכים פחות !

נראה לי שזה יהיה יפה יותר על כל המארז אבל גם רק על הדלת זה יהיה קטלני.

אני יודיע בהמשך אחרי שאני יבדוק עלויות אם אני ממשיך עם הפרויקט או שזה בלאגן אחד גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי חיבורים אז אתה יכול לעשות מעיין מטריצה כזאת יש את אלו המוכנות ואז זה לא תיהיה בעיה להחליף את הלד השרוף(מישהו שמע פעם על לד שנשרף??)

בכל מקרה אנימאוד ממליץ לך לא על כל המארז-איך תוכל להזיז אותו? וגם זה לא יהיה ממש יפה בתור אורגן אורות

אבל איך שבא לך..

אם היה לי כוח לקדוח כל כך הרבה אולי גם הייתי עושה לי משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון ויוזמה יפים - הביצוע קצת קשה אבל אפשרי.

כמה רעיונות/עובדות שחשבתי עליהם:

- כל LED צורך 20mA ולכן 100 לדים צריכים 2A

- לחבר 100 לדים זה משהו כמו 10X10 או 25X4 נשמע הרבה פחות מרשים, נכון? כלומר צריך הרבה יותר לדים.

- היות ואתה מחבר הרבה לדים מיותר להשתמש ה UB, הלדים הרגילים יספיקו בהחלט.

- אם אתה רוצה להשקיע (ולקבל תוצאה מרשימה) כדאי לשקול שימוש בלדים מחליפי צבע - משהו כזה http://www.elexp.com/a_data/08l5015rgbc.pdf

קצת יותר מסובך לתפעול אבל אתה יכול אפילו להציג תמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון נחמד , אבל כמו שנאמר פה 100 לדים זה 10X10 שורות שזה מכסה לך בערך עשירית מהדלת. כדי שתקבל את האפקט שאתה רוצה ( סולם ..) אתה תצתרך כמות עצומה של לדים , משהו כמו 1000 לדים, זה פרויקט מסורבל שצורך עבודה של שבועות.

אבל..

לפי מה שאני יודע קיימת חברה בארץ שמדפיסה לך לוחות עם לדים ( אפשר לשים על הלוח כמה לדים שאתה רוצה ובאיזה צפיפות ומרחק שאתה רוצה. זה יחסוך לך את כל הבלאגן ובנוסף זה יהיה יותר אסטתי ואמין.. כל מה שישאר לך לעשות זה לקדוח את החורים באופן מדיוק כך שהלדים יכנסו למקומם ולחבר אותם למקור חשמל..

ואם לא תמצא את החברה הזו, יש חברה אחרת שמדיפסה רק את הלוחות בעלות של 40$ פחות או יותר, תצתרך לקנות את הלדים ולהלחים שזה עבודה של כמה שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...