עינייני צבא, כמה שאלות קטנות. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עינייני צבא, כמה שאלות קטנות.

ZorD

Recommended Posts

אתה קשה sdfzxc.. :)

לאחר מאמצים רבים הצלחתי לגלות איפה עלי לכתוב "פורום גיוס" תודה :silly:

אשמח אם מישהו יכול בכל זאת לעזור ולשפוך מידע, הפורומים של תפוז איטיים מאד :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי שלושה עיקריים, תפוז וואלה וופרש.. שלושתם איטיים..

ולא ידעתי שמתקבלים לממר"ם ע"י ההצלחה או אי הצלחה בחיפוש מסויים בגוגל.. ::)

תגיד sdfzxc, אתה כבר מגוייס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כמה דברים, עכשיו שהבנתי שאתה הולך להיות גו'בניק זה משנה כמה נקודות,

נתחיל מהנעליים, אתה לא תקבל נעליים אורטופדיות, אין ממש כזה דבר, אלא אם כן תלך למליון הפניות ותבכה שכואב לך, אבל זה הומואי אז אל תעשה את זה.

אני מאמין שאם קצת רצון תוכל לשרוד עם נעליים כבדות, אני עשיתי מסעות מ3 עד 35 קילומטר עם נעליים כבדות ואני בסדר גמור, כנל ריצות אפוד, בחני מסלול ובחני פלוגה, אז בשביל להסתובב במשרד אני בטוח שתצליח עם נעליים כבדות.

בכל מקרה, אם אתה חייב קלות תחליף עם חבר בגולני, גבעתי או הנדסה, ואם אני לא טועה המחזור שלך גם שיריון תותחנים ונ"מ מקבלים קלות :pissed: :pissed: :pissed:

לגבי הדחייה, שכח מזה אחי, אם אין לך פרוטקציות זה לא יקרה אלא אם כן תתאשפז יום לפני הגיוס שלך.

לגבי להגיע לממר"ם זה לא יקרה, כי צריך לעבור תהליכי מיון דיי ארוכים ע"מ להגיע לממרם, ואתה לא תקבל זימון חודש לפני הגיוס שלך.

דבר נוסף, אם אתה חושב שיהיה לך קל יותר אם תוריד את הפרופיל ל45 אתה טועה כי אתה תהיה עובד כללי, אם אתה רוצה ת"ש, ואני דיי מבין מהגישה שלך שאתה לא מחפש ממש לקרוע את התחת בצבא, בלי להעליב, אז תוציא 45 תהיה קרוב לבית ותהיה גג 8 שעות ביום בצבא.

ב64 יש לך עוד אופציות להגיע לתפקידים סבבה.

זהו בערך כרגע, אם יש לך עוד שאלות אני ינסה לעזור לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

הבנתה אותי לא נכון, אין ברצוני להיות גו'בניק, זה הדבר האחרון שאני רוצה להיות בצבא. תכננתי על עתודה או משהו ללמוד.. ולבסוף סיפרו לי על ממרם, ששם מתעסקים במחשבים וגם לומדים דברים חדשים.

זה בהחלט מה שאני רוצה לעשות בצבא, אני רוצה לתרום לצבא בדרך שלי, בדרך שאני יודע שבה אני יכול לתרום הכי הרבה מעצמי.

אני בטוח שאני לא יכול להיכנס שלם? כבר נתנו לי את האפשרות להיות "מנהל מחשבים" "ומתקן ציוד אלקרוני" (משהו כזה) ששניהם קשורים בממרם.. אך לא רציתי, רציתי להיות בתפקיד "תוכניתן" בממרם.

בקשר לנעליים, תודה על עזרת הנפש :) אני יסתדר.

בקשר לדחיית הגיוס, שני העובדות, גם שיפור ציונים\בגרויות וגם הטיול המשפחתי שלי לא יזיזו להם?

רק אישור רפואי יעזור כאן?

במידה ולא אוכל לדחות, אם נקדים את הטיול תיהיה לי האפשרות להנות ממנו?

בקשר לפרופיל, אני עוד לא יודע אם זה 64 או 45.. אני דווקא שמעתי שאם כבר אז כבר עדיף 45 על פני 64.. לא כך?

שוב תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

הבנתה אותי לא נכון, אין ברצוני להיות גו'בניק, זה הדבר האחרון שאני רוצה להיות בצבא. תכננתי על עתודה או משהו ללמוד.. ולבסוף סיפרו לי על ממרם, ששם מתעסקים במחשבים וגם לומדים דברים חדשים. זה נקרא ג'ובניק, או ג'בניק מת לצורך העניין

זה בהחלט מה שאני רוצה לעשות בצבא, אני רוצה לתרום לצבא בדרך שלי, בדרך שאני יודע שבה אני יכול לתרום הכי הרבה מעצמי. אם תהיה לוחם תתרום יותר

אני בטוח שאני לא יכול להיכנס שלם? כבר נתנו לי את האפשרות להיות "מנהל מחשבים" "ומתקן ציוד אלקרוני" (משהו כזה) ששניהם קשורים בממרם.. אך לא רציתי, רציתי להיות בתפקיד "תוכניתן" בממרם. לא תמיד מקבלים את מה שרוצים...

בקשר לנעליים, תודה על עזרת הנפש :) אני יסתדר. :xyxthumbs:

בקשר לדחיית הגיוס, שני העובדות, גם שיפור ציונים\בגרויות וגם הטיול המשפחתי שלי לא יזיזו להם?

רק אישור רפואי יעזור כאן? לא יזיז, אבל לא תדע עד שלא תנסה...

במידה ולא אוכל לדחות, אם נקדים את הטיול תיהיה לי האפשרות להנות ממנו? אני מציע לך לעשות את זה, חבל אחרת תצטרך לחכות שלוש שנים

בקשר לפרופיל, אני עוד לא יודע אם זה 64 או 45.. אני דווקא שמעתי שאם כבר אז כבר עדיף 45 על פני 64.. לא כך? שוב, אם אתה רוצה להיות גו'בניק מת לגמרי תוריד ל45, אם אתה רוצה להיות בנאדם נורמלי ולא לרמות את הצבא ואת עצמך תישאר עם 64, ולא, לא עדיף 45, זה פסול קורסים.

שוב תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...