Battlefield 2 - בעיות התנתקות ופינגים גבוהים מאד! (100-400) - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 2 - בעיות התנתקות ופינגים גבוהים מאד! (100-400)

GbeTech

Recommended Posts

שלום!

היום פעם ראשונה התחלתי לשחק ב BF2, ויש לי נורא פינגים גבוהים, בד"כ 100-400. יש לי גם ניתוקים מהסרברים, ותמיד יש לאגים - זהים כמעט עם הגרפיקה הכי טובה ועם הכי נמוכה (משמע הבעיה באינטרנט).

התקנתי את ה patch 1.3, ה ISP שלי זה Spotnet. היא בעקרון ISP לעסקים, אבל היא הציעה גם לנו בבית ולא רק בעסק, אז הסכמנו.

תמיד כשאני עושה בדיקת Broadband באתרים מוסמכים, אני מקבל תוצאות ממש נמוכות. אמור להיות לי חיבור 2MB עם UPLOAD גבוה מהממוצע, אבל הוא תמיד ממש נמוך. אני צריך לברר את זה.

חוץ מזה מה עוד יכול להפריע?

אין לי שום דבר רץ ברקע, אין לי ראוטר, הפיירוול לא מפריע ל BF2, אין לי רוגלות, לא , המחשב מטופל כמו שצריך, ואין לי פינגים במשחקים אחרים.

יש דרך לתקן את זה?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחבר לשרתים עם פינג נמוך מ150 לא תיהיה לך בעיה.

הבעיה היא שאין שרתים עם 150 פינג, תראה תמונה בבקשה...

broadbandreports.com מודיע לי שיש לי חיבור עם 1275 הורדה ו 99 העלאה. זה אמור להיות בערך כפול. משהו לא בסדר עם החיבור שלי...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התפריט של ביאפ ידוע כתפריט בעייתי, וכבר קרא לא פעם שהוא הציג לי פינגים שגויים, תנסה להכנס לשרת עם ה-170 ותראה מה הפינג שבשרת.

בנוסף זה משום מה מוצא לך מספר ממש נמוך של שרתים, אין לי מושג למה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל שכחת לעשות משהו !!! תקשיב טוב , אחרי שזה מסיים לך את החיפוש של השרתים תלץ על החץ ליד ה ping פעמיים וזה כבר יסדר לך מהפינג הנמוך לגבוה .. אתה כבר תראה , תגיד לי אם זה עזר לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yeah 1.1.28... :lol:

לא הבנתי את כוונתך... אנא הסבר

התפריט של ביאפ ידוע כתפריט בעייתי, וכבר קרא לא פעם שהוא הציג לי פינגים שגויים, תנסה להכנס לשרת עם ה-170 ותראה מה הפינג שבשרת.

בנוסף זה משום מה מוצא לך מספר ממש נמוך של שרתים, אין לי מושג למה...

שמת לב כמה פילטרים הפעלתי? :)

נתקלתי בעוד שתי בעיות -

1. כאני נכנס לאיזשהו סרבר דרך All Seeing Eye, הוא מכניס אותי למשחק, אך אני צריך להתחבר, ואחרי שאני מתחבר הוא כאילו שוכח שהיה אמור להכניס אותי לסרבר ספציפי. פשוט יש לי את התפריט וזהו.

2. רוב הפעמים שאני מפעיל את BF2, הוא מראה לי את ה SPLASHSCREEN, ה SC נכבה (כמו שצריך), והמשחק פשוט לא עולה. יש לי Process בשם BF2 ששוקלת 18 מגה. אחרי שאני מכבה אותה ואת כל הקשורות אליה, אני מנסה עוד פעם (התהליך יכול לחזור כמה פעמים), ואז הוא נכנס כמו שצריך.

האם זה בגלל הגנת המשחק? (שלפי דעתי לא חזקה במיוחד [יש לי מקורי!] )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...