חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 23 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

טורקיה ביחסים טובים עם היא לא תתקוף

ערב הסעודית אם היא תתקוף תהיה בעיה לא קטנה(לא בגלל שהם בעלי צבא חזק מידי אלא בגלל הכלכלה והכסף שלהם)

לא אמרתי שיתקפו אלה איזה צבאות איכותיים יש עוד מסביבה.

איזה יש לערב הסעודית? ואני בטוח שיש לנו טילי א"א שהם היו רוצים. ואם הם יתערבו אנחנו נשארים לבד? ארה"ב לא תעזור משהו תזרוק עצם?

על מה אתה מדבר?ארה"ב מכרה לטורקיה דגמי אפצי חדשים יותר ועוד כמה טילים שונים שהיא מסרבת למכור לישראל וגם היא לא מוכר לישראל F22 וגם לא את הF35.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מוכרת לישראל? בוגדים.

טוב אז מה הסיכוי שערב הסעודית יתערבו? היינו איתם כבר במלחמה? כולם עלינו גוד דאמט, הלאה יום הדין.

אוי נו אנשים אני פה מדבר על איזה צבאות איכותיים יש בסביבה ואתם ישר קופצים למלחמה :silly:

ארה''ב תכנס באמא שלנו אם נתקוף את ערב הסעודית שהם האוצר שלהם

כן והם אוצר גדול יותר מישראל זה בטוח כל ההנהגה האמרקנית בייחסים מאוד טובים עם המלוכה וגם ערב הסעודית בין המשקיעות הכי גדולות בכלכלת ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשפחה של בין לאדן הייתה עם ממשל ארה"ב (או עם אנשי בנקים לא זוכר בדיוק) בזמן ההתקפה על התאומים, והאמריקאים הבריחו אותם מהמדינה... אז רק תחשוב.

האלוהים של ארה"ב זה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק של ארה''ב של כול העולם

בשביל ארה''ב אנחנו נכס בגלל שאנחנו יצרן קבוע של נשק

כן יש לנו חוזה שאוסר עליינו לקנות רובים חוץ מ m16 ולכן צה''ל מחרים ושומר את כול רובי ה ak47 מהמחבלים \:

כמו כן כול חלקי החילוף למטוסים והפצצות החכמות וטילי הפטרטיוט, מנועים לטנקים של גנרל מוטרס הכול made in the usa

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא המנוע של טנק המרכבה הוא גרמני לא?<

עריכה: לא רק המנוע רק עכשיו רכשנו מהם 103 משוריינים ושני צוללות.

עכשיו אני רוצה להבין משהו ברור, אם ערב הסעודית מתערבת ואנחנו מורידים להם את הנפט זה לא שארה"ב תתקיף אותנו לא? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק של ארה''ב של כול העולם

בשביל ארה''ב אנחנו נכס בגלל שאנחנו יצרן קבוע של נשק

כן יש לנו חוזה שאוסר עליינו לקנות רובים חוץ מ m16 ולכן צה''ל מחרים ושומר את כול רובי ה ak47 מהמחבלים \:

כמו כן כול חלקי החילוף למטוסים והפצצות החכמות וטילי הפטרטיוט, מנועים לטנקים של גנרל מוטרס הכול made in the usa

מה אתה עושה צוחק?

מעניין גם בטח לצה"ל אין את הM4 ורובי צלפים וגם את הטבור נכון?

דווקא המנוע של טנק המרכבה הוא גרמני לא?<

כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוו. שמעו משהו מוזר. אין לי מושג מה קורה עכשיו במדינה.

הייתי עסוק בימים האחרונים וברגעים היחידים שהייתי על המחשב לא קראתי חדשות.

איך לעזאזל הכל התחיל? וקצת רצף אירועים, או לינק לכתבה שמתארת מה קורה, כי אני לא יודע כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך לעזאזל הכל התחיל? וקצת רצף אירועים, או לינק לכתבה שמתארת מה קורה, כי אני לא יודע כלום.

החיזבללה חטפו 2 חיילים+הרגו 8 חיילים+השמידו 2 טנקים+פצעו 11 ומשם הכל מתחיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...