PS2 או XBOX? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PS2 או XBOX?

eyal00

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אני מתלבט אם לקנות אחת מהקונסולות..אני נוטה בעיקר לX-BOX בגלל בקלות להעביר משחקים לH.D ואני מכיר את רוב המשחקים שיש לו והם די איכותיים..הבעיה היא לכמה זמן היא עוד תחזיק ? מייקרוסופט לא הפסיקו לתמוך בו רשמית מבחינת משחקים ? ייצאו אליה עוד משחקים נגיד ב3-4 שנים הבאות או שכבר אפשר להספיד אותה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי, הרבה הוא-הא, אף אחד לא מבטיח שזה יהיה שווה (ולא נראה מרשים, אפילו הקהל בקושי מתלהב).

Japan Mag Sizes Up the PS3 vs. Wii

In the weekley edition of Japanese magazine Famitsu, Enterbain made a study on both the PS3 and the Wii, the Wii appears to have won over developers, readers and retailers. From a sample size of 216 people, over 70% said they were interested in the Wii and just below 17% were interested in the PS3.

quote:

Heres what gamers said are the consoles theyre most interested in buying: (216 participants)

73.6%: Wii

16.7%: PS3

9.7%: neither

Retailers (85 participants):

Though the PS3 has a strong brand name value and appealing popular licenses, many feel it is too expensive and brings nothing new to the mix outside of features which have no relation with gaming.

But retailers see the interaction of the Wii with the DS more appealing. They also expect Nintendos console to be far cheaper and innovative. The Wii has the same potential as the DS in creating a new market for itself, while the competition will struggle in a market which is proving difficult to expand.

Of retailers, here are the consoles they find most appealing:

65.9%: Wii

18.8%: neither

15.3%: PS3

Game makers (33 participants):

Game makers also think the PlayStation brand has a strong value among users, which gives the PS3 an advantage in addition to popular licenses. Japanese people heavily equipped with the latest flat screen TV sets may find the PS3 to be best fit for using with their newly acquired equipment.

Some game makers think users may not be interested in motion sensors and would prefer a more conservative experience. However, this belief concerns traditional gamers and established licenses. On the other hand, game makers are very interested in the new innovative gaming the Wii is going to introduce. It is also expected to be the most affordable system launched on the market this year and developers think it should take a good share of the current gaming market.

Below are game makers interest in the PS3 and Wii.

69.7%: Wii

27.3%: PS3

3%: neither

זה רק הדבר האחרון שיצא לי ליקרוא

וברוב הדיווחים הWII מקבל הודעות חיוביות בניגוד לPS3 שבדרך כלל מקבל הודעות שליליות

וקבל את זה-

http://www.nexgenwars.com/

חוץ מיזה תיצפה בסירטון עד הסוף ותבין

בלי ליראות תסירטון אתה לא יכול להבין איזה חדשני הWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה הסרט הנדוש והארוך מה האחרון במשך שעה וקצת, ראיתי לצערי את כולו, חוץ מ self-made hype לא היה שם יותר מדי, וגם הקהל לא התלהב...

בינתיים איך שזה נראה, כל ה next gen crap הוא פשוט crap (חוץ מה 360 שקצת חביב, אבל לא חסר לו גם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה הסרט הנדוש והארוך מה האחרון במשך שעה וקצת, ראיתי לצערי את כולו, חוץ מ self-made hype לא היה שם יותר מדי, וגם הקהל לא התלהב...

בינתיים איך שזה נראה, כל ה next gen crap הוא פשוט crap (חוץ מה 360 שקצת חביב, אבל לא חסר לו גם).

מענין שאתה אומר את זה

כי באתרי המישחקים הגדולים זכו בE3

חוץ מיזה הפעם לנינטנדו תיהיה תמיכה הרבה יותר גדולה מיחברות צד שלישי

וכבר יש 2 RPG בפיתוח מיסקוור איניקס לWII

ו2 המישחקים הם שמות גדולים בתחום-

דרגון קווסט ופינל פנטזי

נינטנדו גם משיקים אם זלדה חדש ומאוד מאוד מצופה

וזה בזמן שהDS מזין תPSP בעולם ותופש נתח שוק של בערך 50% מהשוק היפני בקונסולות ניחות ונידות ביחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח..לפי האתר שם הXBOX מגיע ל4 מיליון עוד מעט..לא רע בכלל..כמה סוני מכרה מPS2 ? 10 מיליון ?

ודרך אגב כרגע אני מעדיף את הבוקס הישן על פני הווי..אותה גרפיקה..ועד שיצא אליו צ'יפ (אם בכלל) למי יש כח לחכות ?! והשלט לא עושה לי את זה בכלל..אני פסיבי..רוצה שהדמויות יזוזו לבד במאמץ מינימלי מצדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח..לפי האתר שם הXBOX מגיע ל4 מיליון עוד מעט..לא רע בכלל..כמה מכרה מPS2 ? 10 מיליון ?

ודרך אגב כרגע אני מעדיף את הבוקס הישן על פני הווי..אותה גרפיקה..ועד שיצא אליו צ'יפ (אם בכלל) למי יש כח לחכות ?! והשלט לא עושה לי את זה בכלל..אני פסיבי..רוצה שהדמויות יזוזו לבד במאמץ מינימלי מצדי

כרגע זה אותה גרפיקה כי מישחקי הדור הראשון פותחו על ערכות של הקוביה

אבל בהמשך הגרפיקה תיהיה טובה בהרבה

הWII אולי לא יציג גרפיקה כמו הPS3 או ה360 אבל בכל זות תיהיה לו גרפיקה טובה

חוץ מיזה הרבה מהמישחקים הטובים לXBOX1 הגיעו לPC ככה שאני לא מבין למה אתה חושב אליו

חוץ מיבמיקרה שאתה רוצה להפוך אותו למרכז מולטימדיה

ועוד דבר הXBOX1 מת כבר לא מפתחת אף מישחק לXBOX1 והמפתחים עוברים לפיתוח לWII \PS3 ו360

וזה שסוני אמרה שהיא תיתמוך בPS2 עד 2010 זה שטויות

איזה מישחקים כבר יצאו אחרי שהPS3 יצא-FIFA2008 :lol: :lol: :lol:

אם אתה מיתקמצן וחיב לישאר בדור הקודם זה בעיה שלך

אני מעדיף ליקנות מכשיר זול חדש ומהפכני וליקנות רק מישחקי חובה עד שיצא הציפ

כמו זלדה החדש לדוגמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע אם ייצא צ'יפ..כמו שבדור הנוכחי לקיוב לא יצא צ'יפ (יצא אבל עם בעיות ולא נמכר מסחרית)..ככה שאלא אם כן אתה עשיר לא תוכל לקנות הרבה משחקים..ולי אין כונה לבזבז אלפי שקלים על משחקים..אני לא אומר שלא ייצאו לווי משחקים טובים אבל כרגע הארסנל שלהם ביותר..בהשוואה לPS3\360..ונראה לי שחברות צד שלישי עדיין ימשיכו לפתח משחקים לכל הקונסולות הישנות כי הן תופסות כמעט את כל נתח השוק של הקונסולות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...