PS2 או XBOX? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PS2 או XBOX?

eyal00

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:screwy: תגיד לי מה אתה מתורףףף בטח שהכי שווה זה

:kopfpatsch:

זה גראפיקה פי אלףף יותר טובה והכול פי אלף יותר טוב אחי העצה שלי עם אתה רוצה שהילד שלך ממש ממש ישמח ויענה אז קנה לו

עכשיו גם המחירים עם לא ממש מי יודע מה גדולים לי יש וזה מהשו מטורףףףףףףףףףףףףףףף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה טכנולוגית הXBOX יותר מתקדם,גראפיקה טובה יותר -מה שאין בפליסטישן.

אבל הPS2 יותר פופולארי.

כל המשחקים יוצאים לכל הקונסולות בד"כ.

עריכה: השליטה בPS2 יותר טובה,הבקר של הXBOX מעאפן |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק . המפרט הרבה יותר חזק ומאפשר גרפיקה יותר טובה. יש הרדיסק ואפשר לשים עליו את כל המשחקים ולמנוע שחיקת עינית. מה גם שאפשר לשדרג את ההרדיסק לגדלים מפלצתיים. לXBOX מעבד 733mhz, הPS2 (כיון שישן יותר) בעל מעבד 450mhz, משהו כזה. כמובן שגם הכרטיס הגרפי יותר טוב בXBOX.

לPS2 מגוון משחקים רחב יותר עקב הפופולריות שלו ויש משחקים שאין לXBOX אבל עדיף משחקים איכותיים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן כמה אח שלך? תראה תלוי עם נגיד הוא בן 5-7 ז אז קנה לו מהשו כזה פשוט יותר PS2 אבל עם הוא בן 10 -13 אז קנה לו זה הדבר הכי

שהוא יענה ממנו כי לי יש וזה מממש ממשששש דבר חיהה יש שם גם שכך הוא יכול לשחק במשחקי רשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן כמה אח שלך? תראה תלוי עם נגיד הוא בן 5-7 ז אז קנה לו מהשו כזה פשוט יותר PS2 אבל עם הוא בן 10 -13 אז קנה לו זה הדבר הכי

שהוא יענה ממנו כי לי יש וזה מממש ממשששש דבר חיהה יש שם גם שכך הוא יכול לשחק במשחקי רשת

גם בPS אפשר לחבר.. פשוט בלי כל התפריטים והכל.. אבל ברוב המשחקים אין אפשרות אונליין בPS אם אני לא טועה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy: תגיד לי מה אתה מתורףףף בטח שהכי שווה זה

:kopfpatsch:

זה גראפיקה פי אלףף יותר טובה והכול פי אלף יותר טוב אחי העצה שלי עם אתה רוצה שהילד שלך ממש ממש ישמח ויענה אז קנה לו

עכשיו גם המחירים עם לא ממש מי יודע מה גדולים לי יש וזה מהשו מטורףףףףףףףףףףףףףףף

איזה הגזמה פי אלף אל תגיד עם אתה לא מבין .

עם מדברים מבחינת משחקים לPS2 יש יותר כותרים מצליחים מלXBOX וגם הPS2 זול יותר (אני חושב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי בן 10 וכמו שכבר אהבתי המשחקים העיקריים שהוא ישחק הם:WWE,TEKKEN 5 וDRAGON BALL.

אגב,מישהו יודע אם יש את המשחקים הללו לשני הקונסולות או רק לאחת מהם?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי בן 10 וכמו שכבר אהבתי המשחקים העיקריים שהוא ישחק הם:WWE,TEKKEN 5 וDRAGON BALL.

אגב,מישהו יודע אם יש את המשחקים הללו לשני הקונסולות או רק לאחת מהם?

תודה

בדור הנוכחי כולם רק לPS נראה לי..

אם זה מה שהוא אוהב קנה לו PS2..

עוד שנה הוא כבר יעדיף משחקים אחרים ><

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...