מי עושה מחר מועד ב' במתמטיקה? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי עושה מחר מועד ב' במתמטיקה?

HiperPsY

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב זהו, נגמר בית ספר...

סיימתי 007, בחינה אחרונה, מצאתי 2 טעויות לא גדולות ודי דסיליות כך שהמורה אמר שאני אמור לקבל 80-85 בבחינה שזה, בעזרת השם, 94 סופי בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את שאלון 06, היא מאוד ארוך, אבל צדקתי כינעט בהכל, הטעות היחידה שלי היא בשאלה 3 סעיף ה', ששמה עשיתי את נקודת הקיצון מעל לציר ה-X במקום מיתחת.... זה מאוד טיפשי!!!

בכל מיקרה, טוב שלשאלה הזו היה 5 סעיפים, ככה שאם נגזים, ונגיד שכל הסעיפים שווי משקל, אז כל סעיף שווה 6.6, ככה שאם שוב נגזים, ונגיד שיורידו לי חצי תשובה (כי כל השאר נכון!!!) אז יורידו לי רק 3.33 נקודות, אפילו אם נעגל את זה ל-4 יש לי 96! וסופי יוצא 98! ועם 100 ב-05 (ממועד א'), אני עדיין יכול להוציא 100 סופי במתמטיקה :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש כזה מישפט שאומר שכאשר מרובע חסום במעגל אלכסונו חוצים זה את זה ?

אני לא בטוח שזה משפט אבל זה נכון, כי האלכסונים הם רדיוסים ואם המרובע חסום (4 פינות נוגעות במעגל) האלכסונים נחצים במרכז וכל אחכסון שווה ל 2R ולכן נחצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם טרפז?

בגדול סכום זויות נגדיות = 180 -> כל הזויות קטנות מ- 180.

מרובע קמור(אני מקווה שאני לא טועה בהגדרה) -> אלכסונים בפנים.

בכל מקרה, עשיתי את הבגרות לפני שנתיים אז אני לא כל כך זוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי פה הרבה אי דיוקים..

קודם כל, ההגדרה של מרובע החסום במעגל היא מרובע שכל קודקודיו נמצאים על המעגל.

שנית כל, הדבר היחיד שאפשר להסיק מזה שמרובע חסום במעגל, הוא שסכום כל זוג של זויות נגדיות שלו שווה ל-180 מעלות.

אי אפשר להסיק מכך שכל אלכסון שווה לקוטר. האלכסון לא בהכרח עובר דרך מרכז המעגל. רק אם נתון שהאלכסון עובר דרך מרכז המעגל, הוא שווה לקוטר. אם גם נקודת האלכסונים מתלכדת עם מרכז המעגל, אז האלכסונים שווים זה לזה (כי כל אחד מהם שווה לקוטר) וחוצים זה את זה - מלבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...