"20 אלף שקל למי שירצח הומו" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"20 אלף שקל למי שירצח הומו"

Sifo Jen

Recommended Posts

http://news.msn.co.il/news/CriminalLawCourt/Criminal/200607/20060711093546.htm?inter=1

זה בטוח שובר את כל השיאים, הציעו פרס כספי על ראשם של הומואים.

אני לא מבין גדול בתורה אבל אני כמעט בטוח שאחד מ10 הדברים שרשומים בחוקה שלה זה:

"אל תרצח"

ועוד הבהמות אדם האלו מחשבים את עצמם דתיים, נאציים זה מחמאה בשבלהם.

בידיוק מהסיבה הזו צריך להתקיים מצעד הגאווה.

מה שלא ברור לי, זה איך בידיוק אני מוכיח שרצחתי הומו? אני אמור לחתוך לו את הראש ולבוא לרבי כאשר חרוט לו על המצח "הומו"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה אתה ישר מכליל?

זה לא הופץ ע"י שום גורם רשמי, עפ"י מה שידוע כרגע לפחות.

מצד שני אנחנו קוראים מספיק על רבנים שאונסים, גונבים ומקבלים שוחד אז זה לא חדש שחלקם לא ממש הולך עפ"י חוקי התורה...

נקווה שזה באמת לא היה רציני ממש והרבנים הגדולים לא יתמכו בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ואולם ראש המרכז להסברה יהודית, הרב אייכלר, סבור כי הכרוזים נתלו על ידי נציגים של הקהילה ההומו-לסבית, כדי ליצור פרובוקציה: "אני משוכנע שהמארגנים של הדברים האלה יושבים וזוממים איך להצית את ההמון, איך לעניין את כלי התקשורת כדי שיעסקו יותר ויותר בעניין" :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבתי הקברות הולכים להתמלא מאוד מהר באנשי ישיבה...

עם כל מה שהולך שם בחדרים הסגורים שלהם....

ד"א,

הכסף שהם משלמים למי שרוצח, אני לא מניח שהוא בא מעבודה קשה... הוא ממשלם המיסים לא? לקהילה כזו צריך לחתוך באופן מידי את כל הקיצבאות שהם מקבלים מהממשלה.

למה אתה ישר מכליל?

זה לא הופץ ע"י שום גורם רשמי, עפ"י מה שידוע כרגע לפחות.

מצד שני אנחנו קוראים מספיק על רבנים שאונסים, גונבים ומקבלים שוחד אז זה לא חדש שחלקם לא ממש הולך עפ"י חוקי התורה...

נקווה שזה באמת לא היה רציני ממש והרבנים הגדולים לא יתמכו בזה...

בפרוש ריעיינו כמה וכמה רבנים (שאני שמעתי בדרך הבייתה) שמצדיקים את הכרוזים האלו ונותנים להם גיבוי.

גם אם האקט לא היה רישמי, הוא מקבל גיבוי רישמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בגלל התרבות החשוכה והדפוקה של חלק מהדתיים בארץ צריך לקיים את המצעד בירושליים, אבל שלא יהיה צנוע כמו בת"א, שיהיה פי 40 פרובוקטיבי.

מי שצריך לצאת מהארון אלו אותם דתיים קיצוניים שחים בעולם עתיק משלהם ומעכבים את ירושליים בפרט והמדינה כולה עם הכפייה שלהם על החברה בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב בזה שזה פורסם וחולק במאה שערים, אני חושב שאפשר להניח

שזה נכתב על ידי דתיים/חרדים. כאילו, לא יודע מה איתך, אבל אני ירושלמי

ובחיים לא הסתובבתי במאה שערים, פשוט כי אין מה לחפש שם אם אתה לא

חרדי/דתי.

[ציניות]כאילו, יש מצב שזה ההומואים שמנסים לעורר פרובוקציה, מצד שני, הם גם כתבו

את הפרוטוקלים של זקני ציון, לא?[/ציניות]

בכל אופן, אישית אני נגד מצעדי גאווה (אתם אוהבים לקבל בתחת? יופי לכם. אני לא חוגג את זה שאני

סטרייט ברחוב, גם אתם לא צריכים לעשות את זה) אבל אין לי בעיה שיעשו את המצעד בירושלים בכלל

כאילו, חוץ מהפקקים שזה יגרום והכל, אין סיבה שלא

אם החרדים חוסמים כבישים על ימין ועל שמאל בגלל נתיחות גופה שלא מעניינות אף אחד,

אז שההומואים יפגינו יום אחד בשנה, שיהיה להם בכיף

[ציניות]ולכו תדעו, אולי הבית פתוח יצאו בהצהרה דומה: "על כל ראש של בחור ישיבה שמובא, אספקת וזלין לשנה!"[/ציניות]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נבריח לכלא.

עניינית, לגבי המצעד, אני חושב שלא צריך לקיים אותו בכלל. יופי, קלטנו, אתם מתרוממים, מדהים לכם, מקבלים אתכם בחברה, כתבות כמו "כל בת צריכה חבר הומו" מופיעות ב-וואלה!, ופתאום נהיה אופנתי ללכת נגד הטבע. מדהים.

כמו שאני לא הולך ברחוב וצווח ועושה פרובוקציות על זה שאני אוהב מחשבים, גם הם לא צריכים להיות עד כדי כך פרובוקטיביים

יש 20,000+ חברי קהילה, לא? בוא נארגן מצעד חנונים בירושלים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הדבר הראשון שקפץ לי לראש..אולי אקנה כרטיס טיסה לקריביים ואתחבא שם..האמת כשחושבים על זה...מה לעזעזל אפשר לעשות עם 20 אלף שקל ?

האמת..בשביל 20 אלף לא הייתי עושה את זה..בשביל 200,000..זה כבר סכום סביר..אפשר לקנות אוטו טוב ומע' לאוטו,וסטריאו איכותי.. :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...