מה סיגנון המוזיקה האהובה עליכם? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה סיגנון המוזיקה האהובה עליכם?

razoli

מה סיגנון המוזיקה האהובה עליכם?  

1221 הצבעות

1. 1. מה סיגנון המוזיקה האהובה עליכם?

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נסה דרים ת'יאטר(Dream Theater).

Progressive Metal לא התחברתי כל כך, יש יותר מדי אגרסביות שבאה מהמטאל ופחות דגש על רוק מתקדם.

ד"א, אם אתם אוהבים את Dream Theater אתם גם תאהבו את האלבום Lateralus של Tool (אלבום Progressive Metal מעולה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Black Metal, Viking, Folk,Melodic Death Metal, Death Metal, Grind

1349

Mayhem

Dark Funerla

Deicide

Dismember

Emperor

Cradle Of Filth (הישנים)

Gorgorth

Iced Earth

Immortal

At The Gates

Dark Tranquillity

In Flames (הישנים)

Meshuggah

Nile

Mudvayne ( :o)

Old Mans Child

Satyricon

The Haunted

אין יותר טובה ממטאל..מטאלזה המוזיקה היחידה שקיימת..כל השאר זה אשפה..במיוחד מזרחית שבא לי להקיא כשאני שומע את הזועה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא דרים תיאט'ר יותר "מתקדמים" מכל רוק מתקדם שאי פעם שמעתי, פשוט מדהים.

כל אחד והטעם שלו ;)

אה, נסה כמובן גם את Crimson King, קלאסי.

איך הצלחתי לשכוח אותם. ה-GodFather של ה-.Progressive Rock

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Black Metal, Viking, Folk,Melodic Death Metal, Death Metal, Grind

אין יותר טובה ממטאל..מטאלזה המוזיקה היחידה שקיימת..כל השאר זה אשפה..במיוחד מזרחית שבא לי להקיא כשאני שומע את הזועה הזאת

יש לך המלצות ללהקות מלודיק דת' טובות ?

אמ אני מכיר את :

arch enemy

In Flames

ועוד כמה..מחפש בסגנון שלהם בערך

וכן מטאל הכי טוב

עד לפני בערך שנתיים "לא מצאתי את עצמי" במוזיקה עד שניסיתי להקות רוק כמו לינקין פארק

הייתי תקוע דיי הרבה על להקות כמו לימפ ביזקיט לינקין פארק ובעקרון לא היה לי הרבה גיוון :P (שאגב היום אני לא סובל את השיט הזה)

ואז התקדמתי למטאל איכותי (:

שומע בעיקר דת',פרוגרסיב,ת'ראש, קצת פאוור קצת פולק קצת הבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך המלצות ללהקות מלודיק דת' טובות ?

אמ אני מכיר את :

arch enemy

In Flames

ועוד כמה..מחפש בסגנון שלהם בערך

וכן מטאל הכי טוב

עד לפני בערך שנתיים "לא מצאתי את עצמי" במוזיקה עד שניסיתי להקות רוק כמו לינקין פארק

הייתי תקוע דיי הרבה על להקות כמו לימפ ביזקיט לינקין פארק ובעקרון לא היה לי הרבה גיוון :P (שאגב היום אני לא סובל את השיט הזה)

ואז התקדמתי למטאל איכותי (:

שומע בעיקר דת',פרוגרסיב,ת'ראש, קצת פאוור קצת פולק קצת הבי

בדיוק כמו במקרה שלי..רק שאני התחלתי לשמוע רוק כמו פינק פלויד לפני איזה 8 שנים..לפני זה שמעתי פופ :s07:

יש הרבה להקות דת' מלודי - ה-3 הכי טובות (בזמנם, הם הלהקות הכי מוקרות שנתנו לז'אנר הזה את הדחיפה הכי משמעותית - Dark Tranquillity, At The Gates, In Flames..יש עוד להקת דת' טובה, Dismember..יש את Cryptopsy שזה פחות מלודי..בקיצור יש מאות להקות אם לא יותר..אתה יכול לחפש בגוגל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמו במקרה שלי..רק שאני התחלתי לשמוע רוק כמו פינק פלויד לפני איזה 8 שנים..לפני זה שמעתי פופ :s07:

יש הרבה להקות דת' מלודי - ה-3 הכי טובות (בזמנם, הם הלהקות הכי מוקרות שנתנו לז'אנר הזה את הדחיפה הכי משמעותית - Dark Tranquillity, At The Gates, In Flames..יש עוד להקת דת' טובה, Dismember..יש את Cryptopsy שזה פחות מלודי..בקיצור יש מאות להקות אם לא יותר..אתה יכול לחפש בגוגל..

תודה :xyxthumbs:

חח את At the gates ו-Dark tranquillity אני מכיר ושומע..שתי להקות ממש טובות לא ידעתי שהם גם דת' מלודי, אני עדיין לא חזק בסגנונות :P

Slaughter of the soul אלבום חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאלה שדיברו על פרוגרסיב מעליי:

Dream Theater אמנם פרוגרסיב מטאל - אבם הם עדיין מאוד סימפוניים ומלודיים. אבל הם עדיין מטאל כי הם כבדים יותר משאר להקות הפרוג-רוק. צריך לפתוח בשבילהם תת ז'אנר (:

Lateralus (בדיוק שומע עכשיו) דיסק מעולה של פרוגרסיב, אבל הם לא עד כדי כך פרוגרסיב. מעין nu-prog, כי הם לא משתמשים בהרבה כלי נגינה מה שלא יוצר מדי פרוגרסיב.

בקשר ל-Pain Of Salvation, ממש לא אהבתי. מה שמוזר מאוד - אנשים עם טעם דומה מאוד לשלי אוהבים את הלהקה. הם כן פרוגרסיב מטאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב במיוחד את דפש מוד ואני לא ממש יודע איפה הם נכנסים ברשימה שלך[רמז-הם לא]

אני גם אוהב היפ הופ וכאלה כמו 50 סנט וכל הראפרים האחרים..

ופסיכודלי סגנון כמו של סקאזי בערך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דת מלודי,ע"ע Children of bodom-Follow The Reaper אלבום פצצה.

ואני גם די אוהב את הNu Metal,

Slipknot

S.O.A.D

Linkin Park

Korn

ד"א לכל חובבי הגוט מטאל נסו את Epica .

יאפ אלבום חזק

סליפקנוט ו-SOAD טובים לינקין גרועים..פחות מרגישים אצלם שזה מטאל

להקה שאני ממש אוהב שפחות קשורה לתתי ז'אנרים שאני שומע זה Disturbed

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...