זה חוקי להוריד סדרות טלויזיה? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה חוקי להוריד סדרות טלויזיה?

HiperPsY

Recommended Posts

בקיצור הגעתי למסקנה שחוקי להוריד סדרות מהסיבה הפשוטה , יש לי YES בבית כלומר אני משלם על מה שאני צופה ולכן מותר לי להקליט את השידורים , אם מותר לי להקליט את השידורים ניתנת לי אפשרות לראות אלפי פעמים את אותו פרק או סרט או תוכנות שמשודרת ( YES MAX למשל) ולכן זה לא משנה אם אני יוריד או יקליט את התוכנית. הגיוני? (חוץ מזה אין פרסומות בעמצה התוכניות בYES +).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקיצור הדעתי למסקנה שחוקי להוריד סדרות טלויזיה מהסיבה הפשוטה , יש לי YES בבית כלומר אני משלם על מה שאני צופה ולכן מותר לי להקליט את השידורים , אם מותר לי להקליט את השידורים ניתנת לי אפשרות לראות אלפי פעמים את אותו פרק או סרט או תוכנות שמשודרת ( YES MAX למשל) ולכן זה לא משנה אם אני יוריד או יקליט את התוכנית. הגיוני? (חוץ מזה אין פרסומות בעמצה התוכניות בYES +).

לא יודע אם הגיוני, אבל חוקי זה לא...

גם כי מי שאתה ממוריד ממנו עובר על החוק, ואתה שותף לעבירה (וגם בלי קשר, זה עדיין עברה להוריד חומר מוגן בזכויות יוצרים).

אפשר להגיד אותו דבר על אלבומים, וזה עדיין לא חוקי.

לדוגמא:

http://www.eff.org/deeplinks/archives/004409.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי במילה אחת זה לא חוקי...אבל....

אם אתה רואה את הפרקים ופספסת אחד או שניים אתה רשאי להוריד לראות ואז למחוק..

אם תרצה להשאיר אותם כרכוש פרטי זאת גנבה וזה לא חוקי. אז תצטרך לחקות ש איזה יצא ואז תקנה.

כמו גם משחקים ותוכנות , זה לא חוקי להוריד אבל אתה יכול להוריד לנסות כמה ימים ואז להחליט אם אתה קונה או לא...זה נראה לי יותר הוגן.

אך כמובן שכל זה לא חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי במילה אחת זה לא חוקי...אבל....

אם אתה רואה את הפרקים ופספסת אחד או שניים אתה רשאי להוריד לראות ואז למחוק..

אם תרצה להשאיר אותם כרכוש פרטי זאת גנבה וזה לא חוקי. אז תצטרך לחקות ש איזה יצא ואז תקנה.

כמו גם משחקים ותוכנות , זה לא חוקי להוריד אבל אתה יכול להוריד לנסות כמה ימים ואז להחליט אם אתה קונה או לא...זה נראה לי יותר הוגן.

אך כמובן שכל זה לא חוקי.

חחח, מה זה השטויות האלו ? מאיפה זה חוקי בדיוק.... זה שאומרים ועושים את זה, זה משהו אחד...

בכל מקרה, להקליט זה חוקי, אבל כשאתה מוריד, אתה שותף (ומעודד) עברה של מישהו אחר שמפיץ את זה לא לצרכים פרטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר יש לרייטינג, חברות ההפצה יודעות כמה אנשים רואים את הערוצים השונים במדויק (אם אתה חושב שיש לך ממיר דיגיטלי בבית והכבלים לא יודעים בדיוק איזה ערוצים אתה רואה, וכמה זמן המכשיר דולק ולא, ולא אוספים את המידע הזה...), זה שפחות יצפו וילכו לאינטרנט ישפיע על הפרסומות, בלי קשר ל peoplemeter שאתה מדבר עליו.

אבל אתה טועה

אומנם בכבלים יכול להיות שזה באמת קורה, אבל בלווין לפחות (YES) זה לא אפשרי

ללווין אין ערוץ חזור (למה אתה חושב שצריך לחבר את הממיר לקו טלפון בשביל להזמין דרך הממיר?)

ולכן זה לא אפשרי מבחינתם לעשות את זה ולעקוב אחרי הרגלי הצפייה שלך

האפשרות היחידה זה שהממיר שומר מה אתה רואה אצלו בזכרון וכשמחזירים את הממיר לYES

אז הם מוציאים את הנתונים האלה, אבל זה לא באמת יעזור להם, כי זה יכול להיות שנים אחרי

שהתוכניות שודרו, ולכן זה בכלל לא חשוב לרייטינג...

בכל מקרה,

כל האופציות שאנשים הציעו כאן הם לא חוקיות בכלל

זה שזה אולי "בסדר" או "הגיוני" לא הופך את זה לחוקי

לא משנה כמה תנסו לסובב את זה, זה עדיין לא חוקי (לא, אני לא אמרתי שאני לא מוריד [או שאני כן מוריד], אבל זה עדיין לא חוקי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...