האם מותר להשתמש בWINDOWS שקבלתי עם לפטופ על מחשב אחר? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מותר להשתמש בWINDOWS שקבלתי עם לפטופ על מחשב אחר?

rino

Recommended Posts

לאחרונה נגנב לי לפטופ עם WINDOWS מקורי שהיה מותקן עליו .

נשארתי עם דיסק מקורי של עם גירסת מקורי עליו אך ללא מדבקת הרשיון {הייתה מודבקת על הלפטופ ככל הנראה}

האם זה חוקי להשתמש בגרסה זו על מחשב במשרד שלי ?

הרי שילמתי עבור הWINDOWS כשקניתי את הלפטופ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום אתה נורמלי???

מייקרוספט תשלח את ביל גייט אליך לאסור אותך תשב מינמום 4 שנים בכלא ותיהיה ה"חברה" של בחור צעיר בשם בייל! שיתקע לך בתחת מברשת שינים כל יום ב 6

אל תעשה את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, שילמת על רשיון לעותק אחד שיותקן במחשב אחד, מבחינתם זה לא בעיה שלהם שגנבו לך את המחשב, זה נשמע קר אבל אני בטוח ב100%

שאם תתקשר לתמיכה של זה מה שהם יענו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שאתה רשאי להשתמש בעותק שלך.

הבעיה היא שאם המחשב שנגנב רשום ב MS אז המספר סידורי כבר רשום ולכן לא תוכל להתקין שוב ולהירשם עם אותו מספר.

MS מוכרים לך רישיון לשימוש במחשב אחד. אבל לא מחשב ספציפי. כלומר אם נניח קנית והתקנת מחשב, ולאחר 3 שנים תקנה מחשב חדש, תפרמט את הישן ותמכור אותו ללא ותתקין את הווינדוס על המחשב החדש זה בסדר מבחינת MS.

אז הבעיה היחידה כאן היא הסידורי שלא אצלך ולכן אין לך הוכחת קניה.

אני מניח שאם יש לך אישור תלונה במשטרה שהמחשב נגנב, ותוכל להראות ל MS הוכחת קניה של הם יספקו לך פתרון חוקי למחשב החדש שתקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך את הקוד שלו, אתה מוזמן לנסות להתקין אותו וזה כנראה יעבוד לך אפילו בלי להתקשר למיקרוסופט, הם בדרך כלל נותנים לך להתקין אותו על 3~ מחשבים.

אם לא תצליח לעשות את האקטיבציה (זה כן יצליח אם באמת התקנת אותו רק על מחשב אחד עד כה) תתקשר למיקרוסופט ותספר להם את הסיפור ותראה מה תהיה תגובתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...