צפון קוריאה בדרך למלחמה עם יפן? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צפון קוריאה בדרך למלחמה עם יפן?

bla7

Recommended Posts

בכל צבא יש את אלה שעושים טובה. אבל גם היום יש כאלה ואני מכיר הרבה שהולכים להתגייס ללכת להכי קרבי שיש (שלא תחשבו חלילה שאני מזלזל בכל העורף פשוט קרבי זה הכי אחי) והרבה מחכים ממש בתקופה הזאת לקבל צו מילואים אז יש כאלה שזה "נופל להם באמצע החיים" ויש כאלה שרק מחכים לצלצול. יש לי דוד שהוא שריונר לא צריכים אותו עכשיו הוא מת שיקראו לו.

בקיצור בהשוואה לשאר הצבאות אין מה לדבר בכלל צה"ל זה צבא שחבל על הזמן.

אתם יודעים מה הנה תמונה לסבבה שלכם ליחדת מג"ב שבאמת עשו בגדר פשוט:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

DOGMA אתה צודק שיש כרגע בממשלה האמריקאית כמה בני זונות רציניים כמו צ'ייני וראמפסלד ושבוש בהחלט יכול להשתמש במשחק

brain age שהחברים מנינטנדו שלחו לו. אבל לבוא מפה ולהכליל את כל אמריקה המרחק גדול מאוד.

אני לא מסכים עם כל מה שאמריקה עשו ועושים אבל הם היחידים בעולם הזה שלפחות מנסים להזיז משהו.

אפילו באירופה בתקופה של המלחמה בסרביה עם יגוסלביה שום מדינה אירופאית לא העיזה לעשות משהו ולעצור את מה שהולך שם, היו צריכים את אמריקה וקלינטון בזמנו כדי לבוא ולהפסיק את מה שהלך שם.

אם העולם היה תלוי באירופאים ממזמן היטלר או דומה היה השליט ולא היו יהודים יותר.

אמריקאים הם המדינה היחידה בעולם המערבי שתעיז להפיל אטום על מדינה אחת כדי לסיים מלחמה (רעה יפן במלחמת העולם השניה למרות שיש ויכוח אם זה מה שגרם לסיום המלחמה), המדינות באירופה ירצו לדבר ולדבר תוך כדי שמשמידים אותם בדיוק כמו שאחרי הפיגועים בספרד המדינה עשתה בדיוק מה שהמחבלים רצו בהודעה של למה הם ביצעו את הפיגוע.

ההבדל בין איראן וצ קוריאה עם נשק גרעיני לבין רוסיה (ברית המועצות בזמנו) זה שלמרות ששני הצדדים שנאו שנאת מוות אחד את השני הם כבדו (בצורה של פחד) אחד את השני וידעו שאם צד אחד ישתמש בנשק גרעיני זה יהיה הסוף של שני הצדדים.

המצב באיראן שונה לגמרי לדעתי שם זה הכל בקטע של דת קיצונית שרוצה להשלט על העולם וזה הבעיה באזור שלנו בעולם

הסיבה היחידה שארה"ב תומכת בישראל זה כי ככה כל הערבושים מכוונים אצבע מאשימה אלינו ונלחמים איתנו ולא הולכות להלכם אחת בשניה. (שוב נכנס פה הקטע של הכלכלה ונפט כי מלחמה באזור תקפיץ תמחיר לרמות מטורפות).

הרי עם כל האבטלה באיראן והמצב של האנשים שם הסיבה היחידה שהלטון לא נופל זה היכולת שלו להשתמש במשהו כמו אטום ושנאה כלפי וארה"ב כדי לצבור תמיכה.

צפון קוריאה לדעתי במצב יותר טוב בקטע עולמי המדינות הסובבות אותם הרבה יותר נורמליות ואני בטוח שהם ישמחו לעזור כדי לסיים את המצב שם אז אם יש דרך להפיל את השלטון בלבד איכשהו אני חושב שהעתיד בהחלט יכול להיות טוב שם.

לגבי הקטע שסין ויפן מחזיקות את הכלכלה של ארה"ב בביצים זה נכון ולא נכון

תאורטית זה נכון אבל אין שום סיבה לדאגה. המצב הכלכלי בין המדינות כל כך חזק ששום מדינה לא יכולה לעצמה לצאת למלחמה אם אף אחד מהמדינות האלו. כמו שהעיתונאי תומאס פרידמן מהניו יורק טיימס כתב פעם countries that produce for walmart won't fight each other ובתכלס זה אומר שמדינות עם כלכלה חזקה בינהם לא ילחמו אחת עם השניה כי כמו שראמפסלד וצ'ייני מושחטים בארה"ב תהיה בטוח שיש אנשי כלכלה במדינות אחרות עם השפעה אדירה על השלטון וגם בלי קשה אליהם יוצר יותר משתם לשני הצדדים לדבר ולריב קצת בקטע כלכלי מאשר מלחמה עם חם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לשר ההגנה האמריקאי וchief of staff לא היה שום קשר לאם לצאת או לא למלחמה

היה קשר אבל לא הם אלו שקובעים לצאת או לא למלחמה!

כן כדי לסגור את העסקים של אבל'ה בוש, אבל התרוץ היה 9/11.

איזה פרנואי ::) גם 9/11 לא היה בכלל תירוץ רק מראה עד כמה אתה קרוא דברים אמינים.

א) תפתח מילון ב) תסתכל מה הם עשו לערים שהתנגדו, הם לא הכינסו כוחות, הם הפציצו אותם 24/7

כן כן הפגיזו את כל העיר 24/7 שמענו אותך :lol:

יש יחידה של חיל המודיעין שמופעלת בזמן מלחמה בלבד, אתה ממש לא רוצה להתחיל להתווכח איתי על נושאים כאלה, אז תמשיך להחליף F16 בF22.

תעשה לי טוב אני מכיר מישהו שעובד שם כבר קורב למשהו כמו 4 שנים וזה לא רק בזמן מלחמה כמו שאני הבנתי זה תמיד ככה.

אין לך באמת מושג מהו הF22 נכון?הוא יכול לעשות כל מה שF15 וF16 יכולים ביחד והF35 הוא רק דגם עם יותר אופציות וזול יותר.

בסדר... ברור... מתוך דאגה לחיי אדם...

יופי לפחות משהו הבנת.

מתי שמעת חדשות עליה בפעם האחרונה? לאף אחד לא אכפת...

עוד פעם אתה מראה על חוסר ידע טוטאלי! אני שומע חדשות על אירעק כל יום ויום.

בינתיים אתה לא הבאת שום דבר אז אין לך זכות לערער על אמינות המקור, שבוודאי יותר אמין מילד בן 12 כמוך.

אין לי זכות?תגיד בן כמה אתה או שהמוח לא עבר שינויים עדין אצלך?

אני גם לא בן 12 אתה פשוט ילד/מבוגר מסכן שכל כך שונא את הקפיטליזם שמזבל עליו בכל מקום.

בקיצור בהשוואה לשאר הצבאות אין מה לדבר בכלל צה"ל זה שחבל על הזמן.

:lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זהההההההה תחזרי בך מיד אבל פישרית קטנה, של שלומפרים זרקנים עלק. אם אני רק יראה לך פעולה של יחידות מג"ב איך הם נכנסים לבית של בן אדם דרך החלונות הם נכנסים כמו בסרטים עולים על הגג קשורים בחבל דופקים קפיצה רימונים. יש לנו יחידות שמקפלות את המרינס עושות להם בצפר. תראי את האימונים שלהם איך הם מפרפרים לא רק את המרינס את כל היחידות קומנדו למינהם אפילו את אלו של רוסיה ואין מה לדבר לרוסיה יש קומנדו לא מהעולם הזה. שלא נדבר על יחידות יותר פשוטות של גולנו וגבעתי למשל שאם תביאי 3 חיילים מגבעתי ו3 חיילים אמריקאים אז ה3 שלנו יורידו אותם עוד לפני שהם יספיקו להכניס את המחסנית לנשק. תעשי לי טובה את רואה בסרטים כמו סלאו מושיין ופיצוצים שהם עושים את מחזיקה מהם רציני. אם רק יכולתי להראות לך את הסרטונים של היחידות המובחרות של צה"ל את היית חוזרת בעצמך והיית הולכת להתנצל בפניהם.

אז יכול להיות שלאמריקאים יש צבא יותר איך נגיד "אשכנזי" והישראלים הם יותר משוחררים אבל אולי זה מה שצריך כדי שיהיה לך צבא כמו שצריך. כל החי"א אוויר שלהם, הם לא צריכים להכשיר טייסים באימונים כמו שעושים אצלנו פה אם הטייס הוא לא מושלם הוא לא מתקבל שמה יש להם פנויים אז מי שבא יאללה מעלים אותו על מטוס מפה מטניעים מפה יורים סע לשלום שמע גם אין גיוס חובה אז אין טירונות אין אימונים.

בקיצור הם יודעים טוב מאוד למה הם מחזיקים מהצבא הישראלי ואני בטוח שהם היו מעדיפים להילחם פנים מול פנים בכל אחר רק לא בשלנו :2gunsfiring:

:lol: :lol: :lol:

רגע.........

..........

...........

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני לא יכול להפסיק לצחוק :lol:

גולאנצ'יק יעדיף לצעוק על האמריקקי (ג'וני, לא משהו אישי) עד שזה יבהל ויברח... נראה לך שיש להם ז להרים , לכוון אותו ואז להסתובב עם אוזן סתומה חצי יום?

יחידות הקומנדו של אומנם ברמה מאוד גבוהה, אבל ברוסיה האימונים הרבה יותר קשים, וההכנה שלהם לכול משימה הרבה יותר יסודית... יש להם יחידה רפואית שפיתחה מכשירים שמגרים אזורים מסויימים במוח שצריכים להיות מפותחים לביצוע משימות מסויימות... נגיד, שהם יוכלו לשכב בלי לזוז מ"מ ובלי להירדם כמה שעות טובות... ואם התמונה שהבאת הייתה של ספאצנאז רוסי אז לא הייה שם את החבל :smile1:

יצא לי לראות סירטון פנימי שהצבא הרוסי שיחרר , על הספאצנאז, והייה שם איזה קטע- הדגמא של קרב ללא מגע ליחידת קומנדו (סילז) של ארה"ב: חייל מתנפל על איזה קצין (שעושה את ההדגמא...) עם סכין והקצין צריך לנטרל אותו. החייל מתנפל, הקצין זז הצידה והחייל נופל. עכשו, אין שום סיבה שהוא יפול כי ללכת קדימה הוא יודע, וכל הסיפור נראה מבויים בעליל- הסילז מתחילים לצחקק- במיוחד איזה ניגר (שום דבר אישי נגד הניגרים.. אחלה חבר'ה ;)). הקצין מסתכל על הניגר, ופתאום הניגר מתכופף ומסתכל אחורה, כאילו מישהו צ'יפח אותו, מסתכל על הקצין, מסתכל אחורה "מה עשית לי בנאדם? :o, מה עשית לי???...". זה הייה קטע מצחיק....

ולגבי "אין טירונות" בצבא האמריקקי... כשיש לך סמל שחולה אנוש בסגמ"ת, זה כבר באמת לא טירונות, אלא קורס הכנה לגהנום... :lol: :lol:

והתרגיל של לעלות על הגג ואז עם חבלים להיכנס דרך החלונות ראיתי פעם את הפלסטינאים עושים :lol:

אחחח, מצחיק זה שאנשים חיים בסרט...

פעולה מסובכת זה כש60 אנשי קומנדו נכנסים לשטח עויין, מחסלים בנאדם אחד, ויוצאים בלי שמישהו ראה או תפס אותם.

לדוגמא החיסול של סדאם שלא יצא אל הפועל בגלל אסון צאלים...

דוגמה, עזוב, תפרוש... מניסיון, עם אנשים כאלה (שטוענים שסגן הנשיא, הרמטכ"ל ושר ההגנה לא השפיעו על היציאה למלחמה... לדוגמא) אין טעם להתווכח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע... אבל האמריקקי שלח יד לכיוון האוזן\ צוואר תוך כדי שהוא מסתובב אחורה... והקצין עמד איזה 3 מטר ממנו...

לקח לי איזה שתי דקות לקלוט שהלסת שלי נפלה...

זה סירטון מטורף... יש שם דברים שאתה לא מתאר לעצמך שהם יכולים להתקיים... היחידה הרפואית שדיברתי עליה, לדוגמא, הם המליצו על סמך הפרופיל הנפשי של שני חיילים לא להוציא אות למשימה מסויימת, אבל המפקדים כן הוציאו אותם. שני החיילים נהרגו בדיוק בסיטואציה שהרופאים אמרו שהם לא יעמדו בה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם כל מה שאמריקה עשו ועושים אבל הם היחידים בעולם הזה שלפחות מנסים להזיז משהו.

כיום זה לא ממש ככה. יש לי חבר מאד טוב בגרמניה שעשה שנה וחצי באפגניסטאן. נכון שקשה לי להאמין שהם היו מתערבים ללא ההתערבות של ארה"ב, אבל להזכירכם, אירועי ה-9/11 הם היו שהובילו לפעולה באפגניסטן והיו מכוונים נגד ארה"ב. מה שכן, צבא ארה"ב שחצן בטירוף. דברים שחייל ישראלי (או כל חייל אחר) היה שותק כמו דג לגביהם (סיווג בטחוני, יש לו סיבה), כל חייל אמריקאי מתרברב באוזניי כל אחד. מסיפורים שסופרו לי, הבנתי שאזרחי אפגניסטן לא מתו על החיילים האמריקאים שלא היו מתחשבים במנהגי המקום ולא היו נותנים זמן לנשים בבתים להתלבש לפני שהם היו פורצים בסערה לערוך חיפוש - מה שחברי הגרמני אמר שהם אף פעם לא עשו ולכן, עם הזמן, האזרחים נתנו בהם יותר אמון ובהמשך כבר לא היה צורך בחיפושים, שכן, האזרחים עצמם היו מוסרים את הטאליבאן או את מיקומם לידי החיילים.

יוגוסלביה זה משהו שונה. לא היה שם שום דבר שאפשר למכור והסכסוך לא התפשט אל מחוץ למדינה. זה היה בעיקר קרב של נוצרים על מוסלמים, אלא שידם של הנוצרים הפעם היתה העליונה והם היו את כל מעשי הזוועות, לשם שינוי, ולכן לא היה אינטרס להתערב עד לסוף המר וכליאתו של מילושביץ' ופקודיו. אותו הדבר בצ'צ'ניה. הולכות שם זוועות, רוסיה עושה כרצונה ולא נותנת לצלב האדום ולאו"ם ולכתבים להתקרב לאיזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע... אבל האמריקקי שלח יד לכיוון האוזן\ צוואר תוך כדי שהוא מסתובב אחורה... והקצין עמד איזה 3 מטר ממנו...

לקח לי איזה שתי דקות לקלוט שהלסת שלי נפלה...

זה סירטון מטורף... יש שם דברים שאתה לא מתאר לעצמך שהם יכולים להתקיים... היחידה הרפואית שדיברתי עליה, לדוגמא, הם המליצו על סמך הפרופיל הנפשי של שני חיילים לא להוציא אות למשימה מסויימת, אבל המפקדים כן הוציאו אותם. שני החיילים נהרגו בדיוק בסיטואציה שהרופאים אמרו שהם לא יעמדו בה...

איך קוראים לסרטון הזה? אפשר למצוא אותו באינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG, גם אני כשראיתי את הסרטון התלהבתי בהתחלה, אבל אחרי שעוברים את שלב ההתלהבות מתחילים קצת לחשוב ולהבין

באיזה סוג של חיילים מדובר, וגם למה ההשוואה לצבא שלנו לא רלוונטית. הם מכשירים את החיילים שלהם להיות מכונות, "עובדים

איתם" על סיבולת של כאב ומחשלים אותם כנגד הרגשות שלהם. כך, שבמקרה והחייל נקלע לסיטואציה מסכנת חיים הוא יידע איך לבצע את המשימה

בקור רוח. אבל מה קורה לאותם החיילים כשהם יוצאים לאזרחות ? (אני בטוח שחלק משתגעים, ולחלק הופכים לפושעים כמו שהמפקד ההוא אמר).

יותר מזה, מה קורה עם אותם החיילים שלא עוברים את ההכשרה ? כאלה שמתים בה ? (מתאמנים עם נשק חי, או למשל יש משימה

שצריך לחבל בספינה, אם הם לא מצליחים עד שעה מסוימת המנועים מתחילים לעבוד והופכים את החיילים -ציטוט של הכתב ל"פרש").

הקרח עם החולצה של ה"Army" אומר שרוב רובם של האנשים שמגיעים לפצנז הם אוהבי מולדת. הוא אומר שלא צריך שם כאלה

שבאים בשביל בצע כסף (כנראה כהשוואה לארה"ב, או פשוט בגלל שמשלמים להם כמו לכל חייל), והם גם לא צריכים סאדיסטים.

אז למה לכל הרוחות הוא חותך לעצמו את הרגל עם סכין יפנית ואז תופר אותה עם קפיץ של מזרון ? להראות לנו שהוא גבר-גבר ?

אה לא, זה כי במצב חירום של חיים או מוות, אם יתקעו בו כדור ולא יהיו לו אמצעים הוא יצליח להציל את עצמו.

הסרטון המדובר:

http://video.google.com/videoplay?docid=5753486715994250717&q=Spetsnaz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

רגע.........

..........

...........

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני לא יכול להפסיק לצחוק :lol:

גולאנצ'יק יעדיף לצעוק על האמריקקי (ג'וני, לא משהו אישי) עד שזה יבהל ויברח... נראה לך שיש להם ז להרים , לכוון אותו ואז להסתובב עם אוזן סתומה חצי יום?

יחידות הקומנדו של אומנם ברמה מאוד גבוהה, אבל ברוסיה האימונים הרבה יותר קשים, וההכנה שלהם לכול משימה הרבה יותר יסודית... יש להם יחידה רפואית שפיתחה מכשירים שמגרים אזורים מסויימים במוח שצריכים להיות מפותחים לביצוע משימות מסויימות... נגיד, שהם יוכלו לשכב בלי לזוז מ"מ ובלי להירדם כמה שעות טובות... ואם התמונה שהבאת הייתה של ספאצנאז רוסי אז לא הייה שם את החבל :smile1:

יצא לי לראות סירטון פנימי שהצבא הרוסי שיחרר , על הספאצנאז, והייה שם איזה קטע- הדגמא של קרב ללא מגע ליחידת קומנדו (סילז) של ארה"ב: חייל מתנפל על איזה קצין (שעושה את ההדגמא...) עם סכין והקצין צריך לנטרל אותו. החייל מתנפל, הקצין זז הצידה והחייל נופל. עכשו, אין שום סיבה שהוא יפול כי ללכת קדימה הוא יודע, וכל הסיפור נראה מבויים בעליל- הסילז מתחילים לצחקק- במיוחד איזה ניגר (שום דבר אישי נגד הניגרים.. אחלה חבר'ה ;)). הקצין מסתכל על הניגר, ופתאום הניגר מתכופף ומסתכל אחורה, כאילו מישהו צ'יפח אותו, מסתכל על הקצין, מסתכל אחורה "מה עשית לי בנאדם? :o, מה עשית לי???...". זה הייה קטע מצחיק....

ולגבי "אין טירונות" בצבא האמריקקי... כשיש לך סמל שחולה אנוש בסגמ"ת, זה כבר באמת לא טירונות, אלא קורס הכנה לגהנום... :lol: :lol:

והתרגיל של לעלות על הגג ואז עם חבלים להיכנס דרך החלונות ראיתי פעם את הפלסטינאים עושים :lol:

אחחח, מצחיק זה שאנשים חיים בסרט...

פעולה מסובכת זה כש60 אנשי קומנדו נכנסים לשטח עויין, מחסלים בנאדם אחד, ויוצאים בלי שמישהו ראה או תפס אותם.

לדוגמא החיסול של סדאם שלא יצא אל הפועל בגלל אסון צאלים...

דוגמה, עזוב, תפרוש... מניסיון, עם אנשים כאלה (שטוענים שסגן הנשיא, הרמטכ"ל ושר ההגנה לא השפיעו על היציאה למלחמה... לדוגמא) אין טעם להתווכח...

חהח חה חמוד אתה מזלזל יותר מידי בצה"ל. בלי להרחיב יותר מידי יש דבר כזה שנקרא שלא הכל אתה יודע, אז ראית כמה מכשירים של הרוסים, ראית את המכשירים שיש לישראל? לא ראית, בטח שלא ראית כי זה סודי, אף אחד לא רוצה שגם לרוסים יהיה דבר כזה אז לא מפרסמים את זה ואז רק לנו יש דבר כזה.

אצלם נכנסים 60 אנשים והורגים בן אדם בלי שיראו אותם? פה עושים את זה צוות של 7 אנשים. אתה צריך לראות איך הם מפוצצים קירות ודלתות איך הם מטעים את האוייב קופצים מתוך עצים על אנשים רואים בסרטון איך הם פורצים לתוך בית תוך כמה שניות הם השתלטו על הכל הרגו את כולם ועכשיו הבית שלהם (ואני מדבר על סרטונים שהם מצלמים בפעולות אמיתיות לא אימונים מסריחים של הרוסים זה לא מעניין.

בקיצור אני בכלל לא הייתי רוצה להיתקל ביחידה כזאת ואתה יודע מה, אני מוכן להתערב איתך שגם הרוסים לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב... אתה פשוט חי בסרט...

מה שמראים בסירטון זה דברים שקיימים כבר כמה עשרות שנים וכבר כולם יודעים שהם קיימים... וזה לא שהם שולחים 60 איש למשימה שיכולים לבצע 7, הם שולחים 60 איש למשימה שדרושים מה 60 איש... גם בארץ הייתה משימה דומה, שבה גנבנו איזה גנרטור מיצרי אם אני לא טועה... שכמה עשרות אנשים היו שותפים במבצע...

ולהבריח 60 איש הרבה יותר קשה מלהבריח 7 :s07:

The_overclocker, תודה על הסירטון :xyxthumbs:

רק שהגאון psycho59 מנסה להשוות יחידות ומפליץ שטויות על זה שהקומנדו של צה"ל זה רמבואים כל אחד... שקופצים עם חבל מהגג ונכנסים לחלון... זה הייה רק כדי להראות לו שמה שהוא יודע זה פחות ממה שאני יודע, והרבה פחות ממה שיש במציאות...

ואם משווים יחידות חי"ר "רגילות", אז גם שם צה"ל טוב יותר רק בגלל הניסיון הפרקטי... האימונים הם כמעט על אותה רמה (רק שברוסיה הם משוגעים לגמרי והאימונים שם די מתקרבים לפרקטיקה של צה"ל... בארה"ב חוץ מהטירונות האימונים ברמה נמוכה יותר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מה אני יגיד לך אני לא ישקרא עובדות אני לא יכול לא להראות ולא להביא אם יש שכל אז תבינו גם למה אני יכול להבטיח לך שהרוסים לא ירצו שנפעיל את היחידות המיוחדות שלנו נגדם. לא הרוסים ולא ארה"ב. אני ראיתי אימונים של צבא רוסיה הם יודעים יפה מאוד ללכת בשורה ולהחזיק . הצבאות האלה יותר מסתמכים עם אש רבה יותר כי יש להם מליוני חיילים אז כל אחד מקבל ולך תכוון אליו ותירה אבל בתחלאס חצי מהצבאש שלהם לא יודע לכוון ויש גם מלא פחדנים (WW2 באחד המבצעים מתוך מלא חיילים ירו רק רצת השאר פשוט התחבאו).

בקיצור אני יודע מה זה היחידות המתקדמות של צה"ל ובאמת של תתעסק איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...