AMD משנה את מפת הדרכים שלה ומציגה אחת חדשה - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD משנה את מפת הדרכים שלה ומציגה אחת חדשה

lmlm

Recommended Posts

חלק מאלה שרוצים לקנות מחשב חדש אולי יעדיפו מעבדי בגלל מחירם הנמוך. להזכירם, בעבר מעבדי AXP נמכרו טוב מאד בגלל מחירם הנמוך למרות שהיו מעבדי אינטל הרבה יותר טובים. (ליבת נורטווד, מי שזוכר) אסטרטגית מכירת מעבדים יחסית חזקים במחיר מעבדים תקציביים עבדה בעבר ל- ואין שום סיבה שהיא לא תעבוד גם הפעם.

צודק...

אבל הפעם יש ל בעיה...

אחרי ההוזלה ה3800X2 יהיה זול ב 14$ מהE6300.

וכאן מתחילה הבעיה ... ב90% מהבאנצים הE6300 עדיף על 4600X2 שיעלה 300$, 16$ פחות ממעבד שלא רואה את הטוב ביותר של ...

החדי כבר ירדו במחיר... ואפשר לימצא ת3500 ב700 במלאי בארץ..

שווה ? לא .!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין מה להציע? אחרי 24 ביולי מעבד Athlon 64 +3500 יעלה פחות מ-600 ש"ח. זה פאקינג מחיר מציאה. תראה לי משחק/תוכנה אחת שהמעבד הזה לא יצליח להריץ בשנתיים הקרובות. לעזאזל, AXP 2500 שלי היה מצליח להריץ אובליביון על הגדרות גבוהות אם היה לי כרטיס מסך טוב. אובליביון נחשב למשחק הכבד ביותר שיש היום.

אפשר כבר היום לקנות כפול ליבה ב-680 ש"ח

http://www.pcdiscount.co.il/Product.asp?productid=364

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם טיפה OC ל805 הוא יהיה מספיק טוב למישחקים והרבה יותר טוב לרוב הדברים האחרים...

חוץ מיזה מה יהיה כשיותר מישחקים יתמחו בכפולי ...

בקיצר..

במחירים של כפולי ליבה היום אין מה לדבר על חדי כימעט ...

שלא נדבר על אחרי ה24/7 עם 915/925 ב133$ או 945 ב 160$ ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מ-Quake 4 איזה משחק בדיוק מנצל כפול ליבה? עד שיצאו משחקים/תוכנות שינצלו את הטכנולוגיה יקח עוד איזה שנה - שנתיים.

עם טיפה OC ל805 הוא יהיה מספיק טוב למישחקים והרבה יותר טוב לרוב הדברים האחרים...

חוץ מיזה מה יהיה כשיותר מישחקים יתמחו בכפולי ...

בקיצר..

במחירים של כפולי ליבה היום אין מה לדבר על חדי כימעט ...

שלא נדבר על אחרי ה24/7 עם 915/925 ב133$ או 945 ב 160$ ...

אתם לא בדיוק משקפים את המשתמש הממוצע. רוב האנשים לא עושים OC מחשש לשרוף את המעבד/מחשב או שפשוט הם לא יודעים איך עושים OC ולא רוצים לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להציע? אחרי 24 ביולי מעבד 64 +3500 יעלה פחות מ-600 ש"ח. זה פאקינג מחיר מציאה. תראה לי משחק/תוכנה אחת שהמעבד הזה לא יצליח להריץ בשנתיים הקרובות. לעזאזל, AXP 2500 שלי היה מצליח להריץ אובליביון על הגדרות גבוהות אם היה לי כרטיס מסך טוב. אובליביון נחשב למשחק הכבד ביותר שיש היום.

מפרט לדוגמא:

מעבד: 64 +3500

580 ש"ח (פלוס - מינוס)

לוח אם: DFI Infinity nF4 Ultra (Nforce 4 ultra) - 939 - ATX

551.64 ש"ח

כרטיס מסך: Sapphire X1800 GTO 256MB

1,231.09 ש"ח

סה"כ 2362 ש"ח.

זה מחיר של מחשב משרדי. ציין משחק אחד המחשב הזה לא יצליח להריץ על הגדרות גבוהות.

איפה 2GB ראם?

איפה מארז?

איפה ספק כח שיחזיק את העסק?

הארדיסק?

כונן דיסקים?

ב-ק-י-צ-ו-ר :s07::bash:

חוץ מ-Quake 4 איזה משחק בדיוק מנצל כפול ליבה? עד שיצאו משחקים/תוכנות שינצלו את הטכנולוגיה יקח עוד איזה שנה - שנתיים.

שנתיים, הלכת רחוק מידי.

ut 2007 יעשה את שינוי גדול ומפתיע לדעתי.

חוץ מזה, למה לקנות חד במחיר כפול ליבה? :s07:

כפול לא צריך רק לתת לך עוד ביצועים במשחקים!

הוא גם יכול לתת לך עבודת מולטי טסקינג מהירה יותר (דבר שכל משתמש פשוט עושה), הוא יכול לקודד מוסיקה/וידיאו הרבה יותר מהר וגם לשימושיים מקצועיים הוא יותר מהיר...

וזאת רק ההתחלה...

להזכירך כפולי הליבה החלו להכנס למחשבים השולחניים לא מזמן, עם הזמן הניצול רק יעלה ויעלה, ואתה פאן בוי קטן לא תהנה מזה בגלל שאתה אטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא ברור לי כ"כ - למה ממשיכה לתמחר את מעבדיי ה-HIGH END שלה (במיוחד ה-FX), במחירים יותר גבוהים ממעבדיי קונרו עדיפים?

הם לא מבינים מה קורה להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Chymes עם הטענות שלך עדיף לך לקנות FX-57 עם 6200TC

מה שלא ברור לי כ"כ - למה ממשיכה לתמחר את מעבדיי ה-HIGH END שלה (במיוחד ה-FX), במחירים יותר גבוהים ממעבדיי קונרו עדיפים עליהם?

איזו ברירה יש להם?

לתמחר אותם נמוך יותר? ואז איזה יכנסו למשבצת Enthusiast?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא ברור לי כ"כ - למה ממשיכה לתמחר את מעבדיי ה-HIGH END שלה (במיוחד ה-FX), במחירים יותר גבוהים ממעבדיי קונרו עדיפים?

זה דווקא מאוד פשוט להבין.

1. יש אנשים שקונים אותו במחיר הזה.

2. ל אין עודפי יצור, להיפך הם בקושי עומדים בביקושים.

לכן הם לא מורידים את המחיר, ולשאר המעבדים המחיר ירד רק שהקונרו יצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי עובדות שאתם מתעלמים מהן בינתיים: (שהוזכרו תגובה אחת מעליי)

1) לא עומדים בביקוש למעבדים שלהם.

2) נכון להיום מעבד ב 90NM של חזק יותר ממעבד 65NM של אינטל.

לאור אלו מאוד מאוד מוקדם להספיד את ולקבוע חד משמעית ובאופן נחרץ שהקונרו עדיף. נכון, הבנצ'ים נראים עדיפים, אבל נמתין להשקה ולחצי שנה אחריה כדי לראות איך השוק מגיב ולאן הולכים.

כשיש ביקוש אדיר וAMD ממשיכים רק למכור ולמכור, כשהם חותמים עסקה עם DELL לאספקת שרתים (שהיא יצרנית המחשבים הכי גדולה היום, דל), וכשמעבדים בליטוגרפיה נחותה יותר נותנים יותר ביצועים ממעבדים חדשים של אינטל הם לא בבעיה. להיפך.

ואגב, לי, בתור אדם עם לוח-אם ברמת Enthusiast ייקח הרבה זמן להחליף אותו ללוח ברמה דומה של אינטל, פשוט מחישוב כלכלי. מקסימום אני אשדך לו כפול ליבה משומש כשכולם יחליפו את כפולי הליבה שלהם בבהלת הקונרו. בעתיד אחשוב על אינטל אבל לשנה הקרובה לפחות מבחינתי זה בזבוז למכור במכירת חיסול לוח sli-dr expert של DFI וזכרונות BH5 של . מישהו לא מסכים עם זה כלכלית? כי אם יש מישהו שלא מסכים אני אשמח לראות את החישובים שלו ואת הסיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD לא הולכת לשום מקום

הם הולכים להשאר בחיים עוד הרבההההההה זמן!!

AMD לא רואה ממטר את האינטל (אתם יודעים מה? לא רק ממטר גם לא מקילומטר) בשרתים

האופטרונים מנשנשים זיאונים בהפסקות סיגריה!!

בגלל זה לAMD בעיני יש יותר סיכוי להצליח (רק צריך זמן וסבלנות - וגם נותנת מלחמה חזקה)

אינטל שהיא מפתחת משהו היא קודם משחררת את זה לשוק הניידים אחר כך לשוק הנייחים ורק אז לשרתים

AMD עושים הפוך הם מביאים לשוק הנייחים טכנולוגיות ופיתוחים משוק השרתים

כל עוד אופטרונים ימשיכו לנשנש זיאונים לAMD יהיה אוויר להלחם בשוק הנייחים

וכמו שזה נראה כרגע הם יצטרכו הרבה אוויר

דרך אגב tratz מה ההבדל בין הלוח EXPERT שלך לבין ה NF4 ULTRA (חוץ מהSLI כמובן שלא ממש מעניין אותי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אינטל שהיא מפתחת משהו היא קודם משחררת את זה לשוק הניידים אחר כך לשוק הנייחים ורק אז לשרתים

AMD עושים הפוך הם מביאים לשוק הנייחים טכנולוגיות ופיתוחים משוק השרתים

2) דרך אגב tratz מה ההבדל בין הלוח EXPERT שלך לבין ה NF4 ULTRA (חוץ מהSLI כמובן שלא ממש מעניין אותי)

אז ככה:

1) הפוך, ההשקה של ה Core נעשתה קודם כל לשרתים, אח"כ לנייחים ורק בסוף לניידים.

2) עם הרבה יותר פיצ'רים, , עיצוב לוח שונה לחלוטין שמשפיע על אוורור ובעיקר על נוחות וקירור, ופוטנציאל OC גדול יותר סטטיסטית. אלו ההבדלים הגדולים. מלבד זאת יש עוד מספר הבדלים קטנים, אתה יכול לשים מפרט ליד מפרט ותמונה ליד תמונה ולראות בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...