שאלה שמעניינת אותי =]...כנסו נראה עם יש פה אנשים שיודעים לענות עליה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה שמעניינת אותי =]...כנסו נראה עם יש פה אנשים שיודעים לענות עליה

VL

Recommended Posts

אל תדאג, גם פה מנהל האתר מקבל מספיק כסף מפרסומות (ואם היתה בעיה, תאמין לי שבכיף היה אפשר לפתוח תיבת תרומות והרבה היו משלמשים).... זה שהאתר לא זמין, זה בעיקר בגלל שהוא בטח רץ על איזה מחשב שלא עומד בעומס, ולאף אחד אין זיין לשדרג אותו (או להשקיע בלייעל את מה שרץ עליו, מה שלרוב יותר קשה).

האתרים שם נמצאים בחווה, ויש להם מה שנקרא load balancing משמע, יש כמה שרתי database יש כמה שרתי web server ועוד כמה שרתים בשביל ועוד, כאשר לרוב הם פשוט מחלקים ביניהם את העומס וככה גם מספקים זמני תגובה מעולים וגם יתירות במקרה של בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהאתר לא זמין, זה בעיקר בגלל שהוא בטח רץ על איזה מחשב שלא עומד בעומס, ולאף אחד אין זיין לשדרג אותו (או להשקיע בלייעל את מה שרץ עליו, מה שלרוב יותר קשה).

האמת היא שממש בימים הקרובים אנחנו מתכוונים לשדרג את השרת (בעלות של כמה אלפי שקלים) כפתרון לבעיות שהופיעו לאחרונה. אבל בכל מקרה, תודה על הבעת האמון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיקח את זה כחוסר התחשבות דן , אנחנו יודעים שאתם עובדים על הבעיה , הרי לא הגיוני שזה יישאר ככה

אני מוכן לתרום 15 שקלים אם זה יעזור - תאכלס - תבקשו מאנשים 10 -15 שקל לתרום פעם חצי שנה

וזה נראה לי יכסה את ההוצאות - 1000 איש תורמים 15 שקל - יש לנו 15K שקלים - נראה לי מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיקח את זה כחוסר התחשבות דן , אנחנו יודעים שאתם עובדים על הבעיה , הרי לא הגיוני שזה יישאר ככה

אני מוכן לתרום 15 שקלים אם זה יעזור - תאכלס - תבקשו מאנשים 10 -15 שקל לתרום פעם חצי שנה

וזה נראה לי יכסה את ההוצאות - 1000 איש תורמים 15 שקל - יש לנו 15K שקלים - נראה לי מספיק.

בקצב שאנשים נרשמים לפה מספיק להתרים שקל מכל אחד

ואפילו זה לא, שכל אחד ילחץ על שניים-שלושה באנרים בעת ההרשמה ויגמור עניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנו?

אמממ.....

חשוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק באתי ללחוץ על כמה באנרים ו......... אני בכלל לא רואה פירסומות :o :-\ :nixweiss:

ואין לי בכלל שום תוסף שחוסם פירסומות.(כן, ניסיתי גם להוריד את "חסום פירסומות" באפשרויות הדפדפן..)

עמוד ראשי:

1152656934.JPG

בתחתית עמוד הפורום:

1152656928.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...