Innovision nVIDIA GeForce PCX6800LE 256MB - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Innovision nVIDIA GeForce PCX6800LE 256MB

MasterOfMuppets

Recommended Posts

אני חושב לקנות את הכטיס הזה, ורציתי לדעת אילו אפשרויות יש לפתיחת צינורות/אוברקלוקינג ושאר טוויקים?

בבקשה לקחת לתשומת לבכם כי המטרה היא להוציא את המקסימום מהכרטיס מבלי לסכן את בריאותו! משתמשים במחשב גם לצרכי עבודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב לקנות את הכטיס הזה, ורציתי לדעת אילו אפשרויות יש לפתיחת צינורות/אוברקלוקינג ושאר טוויקים?

בבקשה לקחת לתשומת לבכם כי המטרה היא להוציא את המקסימום מהכרטיס מבלי לסכן את בריאותו! משתמשים במחשב גם לצרכי עבודה!

רק שתדע שאני קניתי את הכרטיס מסך הזה(Innovision 6800LE) בגרסת ה-AGP שלו ואני רוצה להגיד לך שהוא עושה לי בעיות רציניות מאוד..

אין משחק שאין לי בו ארכיפקטים(אפילו DMC3), לפעמים שאני מאמץ אותו הוא תוקע משחקים במקרה הטוב או במקרה הפחות טוב תוקע משחקים וכשהוא חוזר המסך מלא בכל כך הרבה פסים קטנים שלא קשורים לתמונה שאי אפשר כמעט לראות משהו, אפילו בסרטונים הוא עושה לי נקודות כחולות בעיקר בקטעים שחורים...

אני לא רוצה לבאס אותך או משהו אני רק מזהיר אותך, ברור שקיימת האפשרות שנפלתי על כרטיס דפוק(במקרה...)או שבלי כוונה הרסתי בו משהו...הכרטיס חדש לחלוטין(אין לו שבועיים אצלי אפילו)...אני עוד כמה ימים הולך להחליף אותו ואז אני יוכל להגיד לך אם הכרטיס שלי הוא הבעיה או הכרטיס בכלל...

יכול להיות שזאת בעייה שקיימת רק ב-AGP...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה קרתה אחרי שפתחת צינורות, או סתם ככה?

סתם ככה...אבל כרגע אני בודק את האפשרות של בעייה בספק...לפי מה שראיתי יכול להיות שיש לי בעיה בהספקת חשמל לכרטיס מסך ויכול להיות שבגלל זה יש לי בעיה...אני יעדכן אותך לאחר שאני יבדוק את הנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...