למה אנחנו שונאים את גלגל"צ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אנחנו שונאים את גלגל"צ?

sdfzxc

Recommended Posts

אני לא מבין למה אין תחנה של ראפ טראנס האוס משהו בסיגנון הזה שישמו סקאזי קצת שירים ממהיר ועצבני כמו זה .. 2 פאסט 2 פיוריס. שיהיה כיף לישמוע באוטו!

כל הזמן אני שומע מדונה ובריטני ספיפס :nixweiss::lol:

אני אוהב הכי הרבה:

1. 99FM

2. 100FM

99FM זה הרדיו הכי טוב יש שם נטו מוזיקה! בלי בילצבולי שכל של כל התחנות האחרות.. וביום שישי יש תשירים הכי יפים! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מבין למה אין תחנה של ראפ טראנס האוס משהו בסיגנון הזה שישמו סקאזי קצת שירים ממהיר ועצבני כמו זה .. 2 פאסט 2 פיוריס. שיהיה כיף לישמוע באוטו!

כל הזמן אני שומע מדונה ובריטני ספיפס :nixweiss::lol:

אני אוהב הכי הרבה:

1. 99FM

2. 100FM

99FM זה הרדיו הכי טוב יש שם נטו מוזיקה! בלי בילצבולי שכל של כל התחנות האחרות.. וביום שישי יש תשירים הכי יפים! :xyxthumbs:

בשאר השבוע יש שם יותר פרסומות מאשר שירים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להאזין לגלגל"צ בכלל?

אם אתם באוטו שימו דיסק טוב או רדיו אבל לא משהו מה שלא יהיה גלגל"צ או ג'- כל יום אחרי בית ספר אני חוזר באוטובוס, בד"כ עם נהג מזרחי ששם ג'- פשוט למות מכל ההזבל המזרחי הזה! כל פלצן מזרחי היום חושב הוא יודע לשיר ומוציא דיסק :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כמה כבר אפשר לשמוע את אותם דיסקים? ולמי יש כוח להחליף ולהכין דיסקים חדשים כל פעם?

הרדיו נותן גיוון בשירים ופותר אותך מלשבור את הראש במה לשים עכשיו... , כל מי שנוהג הרבה ברמה יומ-יומית מקשיב לרדיו לא יעזור כלום .

תכלס אני שם כמעט רק גלגל"צ באוטו , אבל אם יש משהו שמעצבן אותי בתחנה הזאת זה שהם חורשים על שירים בלי חשבון, הם ממאיסים שירים ממש מהר כמו למשל הפאקינג love generation הזה או תנו לו צ'אנס בזמנו , 75 פעם ביום אותו שיר , זה מרגיז לאללה וגורם לך לשנוא את השיר

סתם דוגמא מהזמן האחרון, יש את השיר מזרחית לייט "חושב עליה" ששמעתי כבר לפני כמה חודשים וממש אהבתי, מאז שהוא נכנס להם לפלייליסט הם שמים אותו כל שניה וחצי ועכשיו אני לא מסוגל לשמוע אותו יותר , וזה אירוע נדיר שאני אוהב שיר מזרחית :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך (פותח התרד) אני מת על התחנה הזו,

אני אפילו שומע אותה בבית בטלוייזיה, אני אוהב בה הכל מהשדרנים עד לפרסומות הודעות ולשירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

13. כי הם מנגנים שאקירה ושאר נחותה

14. כי הם מטפטפים פרופוגנדה ממשלתית לתוך התת מודע

15. כי השדרניות פשוט לא סותמות ת'פה

16. כי הם לא יכולים לשדר משפט אחד של פרופוגנדה מבלי לדפוק עליו 300 אפקטים של דיג'יי מתחיל בבת אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך (פותח התרד) אני מת על התחנה הזו,

אני אפילו שומע אותה בבית בטלוייזיה, אני אוהב בה הכל מהשדרנים עד לפרסומות הודעות ולשירים.

אתה עד כדי כך משועמם? לא עדיף להוריד את השירים שאתה אוהב, מאשר לחכות לשיר שאתה אוהב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נדהמתי... מי בכלל בימינו מקשיב לרדיאו... באוטו אפשר להבין, אבל בבית, WTF GET A LIFE

ומה לגביי העבודה או הצבא? :kopfpatsch:

בניגוד לטלויזיה, רדיו מאפשר לך לעשות עוד פעולה במקביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התכוונתי לשאול בכלל אם מישהו מאזין לרדיו לוויני באוטו.

כי אני יודע שיש ניסוי שפועל בארץ כבר כמה שנים, רק צריך לקנות את המכשיר.

לא חשבתי שמישהו שומע רדיו בבית ( אלא אם כן לאחוזת ראשונים הוא קורא בית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...