PREY - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PREY - הדיון הראשי

ilaysk

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

AtR - יש לך שם יכמו כאלה חדרים קטנים עם שאפשר לקפוץ דרכם ? כי לא נראה לי לפי התמונה שאנחנו מדברים על אותו מקום..הבנות הן כמו רוחות ויורות עליך כאלה כדורים..כמו הנשמות שאתה אוסף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AtR - יש לך שם יכמו כאלה חדרים קטנים עם שאפשר לקפוץ דרכם ? כי לא נראה לי לפי התמונה שאנחנו מדברים על אותו מקום..הבנות הן כמו רוחותשממות ויורות עליך כאלה כדורים..כמו הנשמות שאתה אוסף..

כן בדיוק על זה אני מדבר

יש לך מושג איך עוברים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהרוג את הילדות המעצבנות האלה, באחת הפינות יש לך מסגרת כחולה - זאת דלת ,ככל שתהרוג יותר ילדות הדלת תפתח לאט לאט (אם הם מתחילות לשיר איזה שיר עם המילה POSIES אתה בדרך הנכונה ונשאר לך להרוג עוד שתיים כאלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחמושת היא הבעיה העיקרית..לא חושב שתספיק לי..ואני בטוח לא אצליח להרוג אותם עם המברג..הדלת תסגר אם אינ אעבור לעולם הבא ואחזור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכס,איזה משחק מסריח :kopfpatsch:

חוץ מעיצוב שלבים מגניב,אין במשחק הזה כלום

דמות שטחית,שחקני קול חרא בטירוף,אפקטים קוליים של שקל תשעים,עלילה של סרטי בדיוניים משנות ה-80,והתקדמות עלילתית מטומטמת וחסרת כל גיוון או גוון.

וזה עוד מבלי להתייחס לאינטילגנציה המלאכותית המטומטמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי לסתור אותך.

דמות שטחית? שינוי מרענן מכל השכירי חרב האלה שבאים להציל את העולם שאנחנו רגילים אליהם(מישהו מזכיר פארקריי?),שחקני קול גרועים? דווקא לדעתי היו סבירים ביותר, בייחוד בתכנית הרדיו, אקפטים קוליים סבירים גם כן, לא גרועים ולא יוצאים מן הכלל, עלילה- למה ציפית כבר, אמנם לא חדשנית אך לא כזאתי משעממת וחסרת גיוון, אינטיליגנציה מלאכותית סבירה, לא פאר היצירה אבל לא הכי גרועה שבעולם.

לדעתי החסרון הכי גדול של המשחק הוא בזה שהוא חוזר על עצמו פשוט הרבה מאוד פעמים ובנשקים הלקויי םבחסר שלו, חוץ מזה הוא משחק פעולה טוב פלוס שמספק הנאה לא רעה בכלל.

עכשיו ללא קשר, די קשה לעזור (לי לפחות) לכל אלה שנתקעים במקומות שונים, רוב המקומות במשחק נראים דומים וזה מקשה מאוד על לזהות את המקום הספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט סיימתי את המשחק...

אני בחצי של השלב האחרון...

רציתי להשאיר את הסיום למחר

משחק די קצר ועוד שאני משחק במשחקים כאלו אני הולך לאט כמו איזה פחדן... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שכל מי שהתקין את המשחק אכל אותה :bash: :bash: :bash: בגלל

שההתקנה התקינה לו בלי ידיעתו

:hat: ROOTKIT

תחפשו ב SYSTEM32 קובץ בשם

OREANS32.SYS

הוא מושחל לכם בזמן ה BOOT בצורה נסתרת

[ אפשר לוודא זאת ע"י פתיחת מנהל התקנים ובחירה של "הצג התקנים נסתרים " ]

והופך ל DEVICE מרגע ה BOOT ... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם תוכל להסביר ספציפית מה זה עושה...

עריכה- עוד פעם נתקעתי..הפעם זה בשלב שבו אתה זוכה לטוס בחללית הקטנה בפעם הראשונה..כשנכנסים לאזור עם המאוורר הענק בחוץ..ועולים למעלה יש כזה חלון..אז אני לא יודע אם צריך לעבור דרכו ? אבל אם אני מנסה לירות בחלון הוא חסין כדורים..ככה שעוד פעם נתקעתי..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שכל מי שהתקין את המשחק אכל אותה :bash: :bash: :bash: בגלל

שההתקנה התקינה לו בלי ידיעתו

:hat: ROOTKIT

תחפשו ב SYSTEM32 קובץ בשם

OREANS32.SYS

הוא מושחל לכם בזמן ה BOOT בצורה נסתרת

[ אפשר לוודא זאת ע"י פתיחת מנהל התקנים ובחירה של "הצג התקנים נסתרים " ]

והופך ל DEVICE מרגע ה BOOT ... :kopfpatsch:

אין מקום לדאגה , זה נבדק והוכח בהרבה פורמים וגם בפורום של המשחק שזה לא וירוס אלה חלק מתוכנת ההגנה של המשחק, עובדה שאף אחד לא ציין שזוהה אצלו וירוס במחשב, בגלל שזה לא ווירוס. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להסביר מה זה עושה בדיוק?

עריכה:

ל- 1349 אתה אמור לצאת מהמקום ולחסל את כולם בקומות 2-3 ואז אחרי זה אם אני לא טועה אתה טס עם הרכב המוזר מהקומה ה- 2 לאיזה מקום למעלה ומעיף שם עם הדבר המחשמל שלו את העמודים ואז יתגלה לך הדלת הענקית שנפתחת אוטומטית שאתה עובר דרכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...