למה לא אוגנדה ?! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לא אוגנדה ?!

Milford Cubicle

Recommended Posts

הרצל עשית טעות חמורה,

הלכת בחרת מדינה לא נכונה..

עמדת במרפסת, צילמו אותך תמונה,

אמרת אם תרצו, אין זו אגדה...

הרצל עשית החלטה לא נכונה,

בבאזל ישבת, הקמת מדינה...

במקום להשתזף עם כושיות בים,

פותח חדשות, רואה רק בלאגן...

למה לא אוגנדה? למה לא אוגנדה?

ונפתרו פה כל הבעיות...

מלחמות, במקום רק להנות...

לאוטובוסים, אנחנו לא עולים...

98 אחוז מובטלים...

הרצל אם היית נמצא כאן היום,

מנסה להתפרנס או לעשות שלום,

היית רואה אותנו ומייד אומר:

חבר'ה, טעיתי, אני מצטער...

ונפתרו פה כל הבעיות...

מלחמות, במקום רק להנות...

לאוטובוסים, אנחנו לא עולים...

98 אחוז מובטלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

זה הכל בגלל משה שהסתובב במדבר 40 שנה בלי מערכת ניווט לווינית ... עשה סיבובים במקום , ובא לכאן . אתם יודעים לאן אפשר להגיע תוך 40 שנה ממצרים ברגל ?

למאדים !!!

למה לא מאדים !<??!!?!?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע?

אני זוכר כשלמדתי ביסודי ואח"כ בתיכון אמרו לנו - וזה גם הגיע ממקורות ארכיאולוגים - שאבותינו היו כאן.

99.02% משעות הלימוד בנושא יהדות ומולדת (או בעצם -"שטפו" לנו את המוח שמדינת היא הבית הלאומי ליהודים) אמרו לנו .

ואז הגיע השארית המוזרה הזו, האידיוט שרמז את המילה אוגנדה (כן אני זוכר שלמדנו על זה , אבל מעט מאוד, העובדות לא זכורות לי). אז נכון הוא לא פתר את הבעיה של העם היהודי, שישהה אי שם במעמקי הג'נגל, רק שלא יפריע לעמי העולם לחיות את החיים שלו. אבל מה בדיוק הפואנטה? הרס המורשת היהודית, או שזה באמת לא חשוב לך.

אני בטוח שלכמה מיליוני יהודים בעולם המורשת חשובה, ומדינת ומקומות הקדושים שלה חשובה יותר מכל דבר אחר.

לדעתי זו בדיחה גרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי חם באוגנדה.

אם חום היה הבעיה היחידה, הרי בישראל גם כן מזג אוויר חמים, אני משאר שיתושים נושאי אבולה היו מהווים גורם אף יותר מרתיע.

חוץ מזה עדיף להיות בעימות עם ערבים מאשר עם שבטים אפריקאים זיורים חצים מורעלים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע?

אני זוכר כשלמדתי ביסודי ואח"כ בתיכון אמרו לנו - וזה גם הגיע ממקורות ארכיאולוגים - שאבותינו היו כאן.

99.02% משעות הלימוד בנושא יהדות ומולדת (או בעצם -"שטפו" לנו את המוח שמדינת היא הבית הלאומי ליהודים) אמרו לנו .

ואז הגיע השארית המוזרה הזו, האידיוט שרמז את המילה אוגנדה (כן אני זוכר שלמדנו על זה , אבל מעט מאוד, העובדות לא זכורות לי). אז נכון הוא לא פתר את הבעיה של העם היהודי, שישהה אי שם במעמקי הג'נגל, רק שלא יפריע לעמי העולם לחיות את החיים שלו. אבל מה בדיוק הפואנטה? הרס המורשת היהודית, או שזה באמת לא חשוב לך.

אני בטוח שלכמה מיליוני יהודים בעולם המורשת חשובה, ומדינת ומקומות הקדושים שלה חשובה יותר מכל דבר אחר.

לדעתי זו בדיחה גרועה.

עם כל הכבוד למורשת, באמת אתה חושב שזה מעניין מישהו עם כל הפיגועים, ההרוגים ושפיכות הדמים המאוסה הזאת? לא נראה לי.

אני לא אומר שאנחנו צריכים לברוח מחר לאוגנדה, אבל אני אומר שהיה יכול להיות אחרת אם היינו שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...