איטליה - צרפת בגמר. (צרפת ניצחה 1-0 את פורטוגל) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטליה - צרפת בגמר. (צרפת ניצחה 1-0 את פורטוגל)

Rhx

Recommended Posts

אני הולך על איטליה, למרות שאני חושב שגרמניה תשחק מאוד חזק...

לגבי מחר, אני חושב ומקווה מאוד שפורטוגל יקחו את צרפת..

מה אתם חושבים?:)

איטליה עלתה לגמר!

גרוסו ודל פיירו הכניסו, כל הכבוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הגרמנים ללא ספק. הם לוקחים השנה. ואין מה לעשות, הם הנבחרת החזקה בטורניר. היחידה שהייתה תחרות אמיתית ברמה הייתה ארגנטינה, ושם גרמניה ניצחה בפנדלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרמנים ללא ספק. הם לוקחים השנה. ואין מה לעשות, הם הנבחרת החזקה בטורניר. היחידה שהייתה תחרות אמיתית ברמה הייתה ארגנטינה, ושם גרמניה ניצחה בפנדלים.

ואני מניח שאתה מסכים איתי שהמאמן הארגטינאי מטומטם, אם הוא לא היה עושה את הטעויות שהוא עשה, ארגנטינה היו לוקחים ללא ספק..(ללא ההארכה והפנדלים, שהכשילו את ארגנטינה, ועצם העובדה שגרמניה לא הפסידו 30 שנה בפנדלים)

אם לא להחשיב את זה שצרפת שיחקו מאוד יפה במשחק האחרון, גרמניה היא באמת פייבוריטית, אבל לא לשכוח בצד את פורטוגל ואיטליה..הם יכולים להביא

מולה משחק גם ענק.

אני אישית מקווה שפורטוגל תקח השנה(היא הנבחרת היחידה שאני אוהב מבין כל אלה שעלו), לא אכפת לי שאיטליה תקח..לא הייתי רוצה את צרפת או גרמניה.

אגב, אני הופך את זה לדיון חצי גמר, אתם מוזמנים לתת גם את ההימור שלכם לגבי צרפת - פורטוגל. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

0-0,ממליץ לשים במאץ'.

תהיה הארכה,שם אני מאמין הגרמנים ינצחו :-\

בדיוק מה שאני חושב.

ובצד השני, אני מאוד מקווה שפורטוגל תנצח את הצרפתים, אף על פי שזה לא ניראה ככה כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מניח שאתה מסכים איתי שהמאמן הארגטינאי מטומטם, אם הוא לא היה עושה את הטעויות שהוא עשה, ארגנטינה היו לוקחים ללא ספק..(ללא ההארכה והפנדלים, שהכשילו את ארגנטינה, ועצם העובדה שגרמניה לא הפסידו 30 שנה בפנדלים)

מסכים איתך, אבל:

1. כמו שאמרתי, אלו שתי הנבחרות הפייבוריתיות. לא הייתי מתנגד למשחק הזה בחצי/גמר, שלשם לדעתי הוא יותר מתאים.

2. עשה טעויות כי הוא זילזל או משהו, וזה מה שמגיע למי שמזלזל. לא זילזל - סתם לא עמד בלחץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמתה.... זה יותר מידיי גולים במשחק שבו איטליה וגרמניה משחקות.

זה יהיה ככה:

איטליה לא תצליח לשבור את הבונקר הגמרני

גרמניה גם לא תעבור את ההגנה האיטלקית

לבסוף האיטלקים יישברו [לגרמניה יש עליונות בכל מה שקשור לכושר וסיבולת] וגרמניה תבקיע גול [שווינשטייגר הסקסי הזה :smile1: *אני לא הומו*]

הגול יעלה את המשחק הילוך והאיטלקים יהפכו לחמומי מוח והיסטריים ולבסוף יכניסו גול.

לקראת סיום המשחק,או אפילו בחצי שעה תוספת זמן הגרמנים יכניסו עוד גול אחרי לחץ אדיר לכל אורך הזמן,או שהמשחק יוכרע בפנדלים,וגרמניה [שגם כאן-יש לה עליונות בפנדלים] תנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...