מבחן-איזה הפצה מתאימה לך? - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחן-איזה הפצה מתאימה לך?

shay33

Recommended Posts

הוא מהסוג של האנשים שמוכנים יומיים שלמים לא להשתמש במחשב וכל פעם שיש עידכון אז איזה שעה -3 לוותר על המחשב לצורך העידכון :nixweiss:

יש לך איזה המלצות שנכנסים ל arch ? נראה לי אני יתקין אותה פה על איזה מחשב. (יש איזה מבוא 101 מהיר ? למשל איזה מבין 3 הקבצים צריך בעמוד הורדה ?)

ד"א מצחיק, אני גולש באתר שלהם ותוך כדי פתאום באמצע כל העיצוב משתנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש....אני לא אחיה יומיים בלי מחשב(מכור קשה :x). ולא יודע למה ג'נטו, אני פשוט אוהב לעשות דברים ידני...אבל(חייב להיות אבל) אני די מתחיל לחפש לעצמי הפצה שתשמש ליוםיום בצורה קצת יותר טובה מג'נטו. סתם כי אני כבר נכנע, אין לי זמן לתחזוק שג'נטו דורש(לשנות קבצי הגדרות אחרי כל עדכון חשוב או שינוי לתצורה למשל), אני סתם רוצה הפצה קלה לדסקטופ. נראה לי אני אתן סיכוי לאובונטו החדש, עד כמה שאני לא רוצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o עיצוב חדש???? :o :o :o :o :o

יאאא איזה כיף :D

אתה משתמש בג'נטו כן?

אז בשביל להתקין ARCH לא צריך הרבה, תוריד את 0.7.2 כל הידע שצריך בשביל להתקין, זה לדעת להגדיר את ה GRUB (זה אוטו' מגדיר את הכוננים שחילקת, רק צריך לדווא את המקום של הCD) ועוד כמה קבצים קטנים וזהו, התקנה 5 דקות ואתה עם טרמינל

ד"א גם בארצ' אפשר לעשות דברים ידני, כמו שאמרתי למשל להוסיף דימונים וכאלה, ARCH זה השילוב הכי טוב בין ג'נטו שאתה מחליט מה שאתה רוצה לבין מערכות בינאריות ששם אתה לא צריך למקמפל (למרות שיש את AUR שמשם אתה כן, למען האמת אני גם דיי אוהב ליצור חבילות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש....אני לא אחיה יומיים בלי מחשב(מכור קשה :x). ולא יודע למה ג'נטו, אני פשוט אוהב לעשות דברים ידני...אבל(חייב להיות אבל) אני די מתחיל לחפש לעצמי הפצה שתשמש ליוםיום בצורה קצת יותר טובה מג'נטו. סתם כי אני כבר נכנע, אין לי זמן לתחזוק שג'נטו דורש(לשנות קבצי הגדרות אחרי כל עדכון חשוב או שינוי לתצורה למשל), אני סתם רוצה הפצה קלה לדסקטופ. נראה לי אני אתן סיכוי לאובונטו החדש, עד כמה שאני לא רוצה...

ניסית arch?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ניסיתי, אבל זה היה לנסיון, לא לשימוש יומי, עכשיו התקנתי שוב את ה 0.7.2 BASE, עכשיו להוריד מה שאני צריך, בשניה שאני אבין את פאקמן והפקודות שלו.

אני כבר אלך עם זה עד הסוף, נראה מה יהיה, אם ארץ' עדיין מאפשר לי את אותה רמת חופשיות ובחירה כמו שג'נטו, אבל חוסך לי את הזמן של הקימפולים הרבים, אני מניח שיהיה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...